арон българия еад /img/frontend/nomap.png"

арон българия еад

повече нама и даси помисля за вас поръчката е 5 6 ако не доиде дори несе обадиха дали имат проблем нали платих това е взеха ми парите дали ще доидат не знам обадих се да питам а тя мисе скара ще е притеснявам имала работа не можела на всеки  да одговаря иначе цял ден щяля да се ди на телефона

бях подведена от рекламата за мебели арон и естествено бях излъгана и сам сигурна че не сам парвият и последе клиент все още след 9 месеца си чакам една рекламация която съм сигурна че няма да си я получа.само ви съветвам бъдещи клиенти че това което предлагат не отговаря на качеството бъдете сигорни че ще останете доста разочаровани след извесно време

На интервю за административна длъжност в централен офис София, докато чакам се изреждат 4-5 служителки, влизат, излизат, разнасят се чаши и чинийки, махленски разговори, една от тях над 50 год. е особено любопитна към моята особа, зяпа ме, намества си очилата, върти се около мен и ме оглежда явно, накрая и аз я зяпнах, дано се усети, че прекалява с любопитството. И докато те се размотават с води и кафенца, на мен никой не ми предлага нищо за пиене, поне от любезност. Описвам това, за да усетите работната атмосфера - предимно женска, клюкарска и немотивираща. Работното време е странно - от 10 до 19 ч., понякога и в събота те викат, заплащане - под средното за бранша.

Тази фирма още ли съществува??? работих за тях преди повече от година и полвина. Отношението на шефовете наистина е като към животни. Като решиш да напускаш последната заплата я прежалваш или си я вземаш от оборота преди да им кажеш че напускаш. Има и друг начин :) законен ред. Но е полесно да си я вземеш предварително. Трудовата книжка ти я бавят но по законен ред се оправят нещата стига да си упорит. Ако някой се чуди дали да започне работа в тази фирма според мен да не се хваща.

най- нервния и избухлив работодател на света,крещи на работниците като на добитък,ако се чуствате като животни може да се пробвате