Пластик София ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Подуяне, СТЕФАН КОНСУЛОВ, 12&markers=София, Подуяне, СТЕФАН КОНСУЛОВ, 12

Пластик София ООД

Здравейте, имах честа да работя във фирмата повече от 8 години. И едва ли ще намеря друга такава. Това е фирма управлявана от изключително интелигентни, образовабни и ерудирани професионалисти, които са и преди всичко големи Човеци! За времето ми там съм получила уважение, подкрепа и разбиране от ръководството и колегите.
Пожелавам на фирмата да продължава да се развива все така добре и да попада на качествени служители, които да ценят всичко, което им се дава там. Драскачите по долу са типичен пример, че който е необразован и недоволен от себе си е недоволен от всичко останало.

Дребни душици, които със сигурност и те са яли от "сочните пържоли" защо нямат доблестта преди да си тръгнат или искат да променят нещо не се изправят очи в очи и да говорят?!?!? Защо никой не споменава когато закъсняват, когато скъсват, когато излизат да пушат по 1000 пъти, когато са поискали да отсъстват за нещо (и никога не им е отказано)...ЗАЩО??? Защо не се отгледат и да видят че има дни които някои от колегите им дори не ЯДАТ защото работата им е приоритет???? Това се НАРИЧА НЕ БЛАГОДАРНОСТ!!!! ХОРА, не се излагайте и имайте уважение поне към себе си,защото изливайки помия.. сте ЖАЛКИ!!!

Обичате спиртните напитки? Обичате сочните пържолки? Всичко това е съчетано на едно място - Ф-ма Пластик, смесете работа с удоволствие! Колегата с негативната оценка по-долу казва самата истина! Няма спор, че фирмата е водеща на пазара за пластмаси и опаковки за еднократна употреба в България, но отношението, което получавате като "служител" (по-точно хамал) там е повече от критично. Пияниците всяват напрежение между хората в склада, крещят за щяло и нещяло, удрят се и шамари на служителите понякога! Ще имате честта да ставате 2 часа по-рано веднъж седмично, за да метете склада като идиоти и да събирате боклуците около склада и зиме и лете за без пари. Аз лично се радвам, че се махнах въпреки че управителите са готини хора, винаги усмихнати и приветливи, но отдавна са изтървали фронта в склада. Заплащането е сравнително добро за ниско квалифицираната работа която ще вършите и все пак не си заслужава като вземем предвид двете тъпи пияндета, които ще си избиват комплексите върху вас.

Винаги ще има доволни и недоволни, то е ясно!!! По принцип трудно свиквам с ново работно място, но във ф-ма Пластик нещата се случиха много бързо!!! Колегите ме предразположиха с добро отношение и съдействие! Дори когато имаме много работа и сме изморени, се усеща че сме ЕКИП!!! А хората които са недоволни, мисля че не по този начин трябва да се изказва негативно мнение! Когато има проблем, има и решение... стига да бъде споделено-разбира се!!!

отлична работна среда,млад и амбициозен колектив,разбрани началници,динамична, интересна и творческа атмосфера.Тук кипи живот....няма място за мрънкащи лигльовци,лигли и дребни душици...

Фирмата... И колегите от всеки един отдел са страхотни. ПЛАСТИК е фирма с престиж!Отношението и заплащането са на ниво.Такива глупави коментари, като този по доло са безсмислени.

Много добре

Не се прецаквайте да започнете там , очакват ви по 11 часа здраво гърбене , оставане след работа което разбира се не се заплаща , карат ви да идвате по-рано на работа да чистите склада което разбира се също не се заплаща началниците в склада са 3ма , краси , марин и били. въпросните краси и марин се напиват като свине и започват да си избиват комплексите върху служителите си , които в краят на работния ден остават без ръце и крака , аз направих грешката да работя тук и след месец и малко работа съм напълно отчаян от тази фирма , може би както каза жената под мен отношението е много добро и фирмата е добра , но ако си на горните етажи и по-цял ден си клатиш краката зад бюрото , но работата в склада е ужасяваща и помнете ми думата до няколко години фирмата я очаква фалит именно заради двата екземпляра , които описах по-горе

Във фирмата съм от 2 години. Време, което е достатъчно, за да се запозная с интересни хора,за да се убедя, че има и български фирми ,които плащат на служителите си абсолютно редовно и коректно. Вазимоотношенията са приятелски, обстановката - спокойна. Отношението на ръководителите също е изключително хуманно! Напускам , не защото имам проблем с фирмата, а защото реших да поема различен път! Пластик София продължава да се развива и се надявам да предостави на бъдещите служители интересни възможности и мотивации!