Пластик София ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Подуяне, СТЕФАН КОНСУЛОВ, 12&markers=София, Подуяне, СТЕФАН КОНСУЛОВ, 12

Пластик София ООД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Фирмата е пълна мизерия.

Кандидатствах на работа като складов работник, и след интервюто ми се обадиха че получавам работата. Изкарвам си всички нужни документи, като ги нося в вторник, за да мога да започна работа в Сряда. Във Вторник следобед управителят на фирмата ми звъни и започва да ми вика защо не съм им казал че съм работел в инспекцията по труда. А аз никога не съм работил там. Бях си изгубил трудовата книжка и имам печат от там че са ми издали нова. Та, въпросният господин управител три пъти ми звъня да ми каже че съм работил в инспекцията по труда и последният официално съобщи че няма да ме вземат на работа. Това ако не е пълна олигофрения, не знам.

Социална политика на фирмата - нула. Отношение на ръководителите към сложителите под всякаква критика. Работа на празници и всяка събота без заплащане. Обещания за повишаване на заплати и другу придобивки, но дефакто нищо такова. Лично закопуване на офис оборудване - столове и др. Лъжат клиентите с цените и с доставките.

Работил съм във фирмата два пъти по 6 месеца като склададжия и бих казал , че мненията на колегите под мен са леко казано пресилени или може би писани под въздействието на нерви. Шефа на склада Краси е готин човек , добряга , понякога си изпуска нервите , но и на него не му е лесно.Колегите по мое време бяха точни пичове с някои изключения (както навсякъде). Чистенето на склада е минус , неплатеното извънредно раб време също , но има и доста плюсове. Шефовете на фирмата са свежарки , приятни хора. Колегите и колежките в офисите също. Обличат и оборудват склададжиите добре , гледат нищо да не им липсва което е голям плюс.Аз напуснах фирмата заради леки спречки и чувство на недооценяване , но това е субективно. С малкият ми опит по фирми и складове бих казал , че няма да сбъркате ако започнете там. Относно алкохола аз лично за престоите ми във фирмата не съм виждал Краси пиян това е силно преувеличено. За финал ще кажа на "индианеца" ЧУКАЙ БЕЛИТЕ ХАХА :)

С две думи фирмата е готина стига да ви се работи. А до сърдитите колеги по-долу ако не ви харесва просто си тръгнете без да правите интриги. Чао :)

Здравейте, имах честа да работя във фирмата повече от 8 години. И едва ли ще намеря друга такава. Това е фирма управлявана от изключително интелигентни, образовабни и ерудирани професионалисти, които са и преди всичко големи Човеци! За времето ми там съм получила уважение, подкрепа и разбиране от ръководството и колегите.
Пожелавам на фирмата да продължава да се развива все така добре и да попада на качествени служители, които да ценят всичко, което им се дава там. Драскачите по долу са типичен пример, че който е необразован и недоволен от себе си е недоволен от всичко останало.

Дребни душици, които със сигурност и те са яли от "сочните пържоли" защо нямат доблестта преди да си тръгнат или искат да променят нещо не се изправят очи в очи и да говорят?!?!? Защо никой не споменава когато закъсняват, когато скъсват, когато излизат да пушат по 1000 пъти, когато са поискали да отсъстват за нещо (и никога не им е отказано)...ЗАЩО??? Защо не се отгледат и да видят че има дни които някои от колегите им дори не ЯДАТ защото работата им е приоритет???? Това се НАРИЧА НЕ БЛАГОДАРНОСТ!!!! ХОРА, не се излагайте и имайте уважение поне към себе си,защото изливайки помия.. сте ЖАЛКИ!!!

Обичате спиртните напитки? Обичате сочните пържолки? Всичко това е съчетано на едно място - Ф-ма Пластик, смесете работа с удоволствие! Колегата с негативната оценка по-долу казва самата истина! Няма спор, че фирмата е водеща на пазара за пластмаси и опаковки за еднократна употреба в България, но отношението, което получавате като "служител" (по-точно хамал) там е повече от критично. Пияниците всяват напрежение между хората в склада, крещят за щяло и нещяло, удрят се и шамари на служителите понякога! Ще имате честта да ставате 2 часа по-рано веднъж седмично, за да метете склада като идиоти и да събирате боклуците около склада и зиме и лете за без пари. Аз лично се радвам, че се махнах въпреки че управителите са готини хора, винаги усмихнати и приветливи, но отдавна са изтървали фронта в склада. Заплащането е сравнително добро за ниско квалифицираната работа която ще вършите и все пак не си заслужава като вземем предвид двете тъпи пияндета, които ще си избиват комплексите върху вас.

Винаги ще има доволни и недоволни, то е ясно!!! По принцип трудно свиквам с ново работно място, но във ф-ма Пластик нещата се случиха много бързо!!! Колегите ме предразположиха с добро отношение и съдействие! Дори когато имаме много работа и сме изморени, се усеща че сме ЕКИП!!! А хората които са недоволни, мисля че не по този начин трябва да се изказва негативно мнение! Когато има проблем, има и решение... стига да бъде споделено-разбира се!!!

отлична работна среда,млад и амбициозен колектив,разбрани началници,динамична, интересна и творческа атмосфера.Тук кипи живот....няма място за мрънкащи лигльовци,лигли и дребни душици...

Фирмата... И колегите от всеки един отдел са страхотни. ПЛАСТИК е фирма с престиж!Отношението и заплащането са на ниво.Такива глупави коментари, като този по доло са безсмислени.