момина крепост ад /img/frontend/nomap.png"

момина крепост ад

Работя в тази фирма и мога да кажа, че е едно съвсем нормално работно място. Естеството на работа е интересно. Местоположението на фирмата и работното време напълно отговарят на очакванията. Работната обстановка - създадени са нормални условия за работа. Колегите като цяло са приятни, нормални, разумни хора и както навсякъде има малки изключения - но това се преживява. Каквото е обещано от ръководството, е напълно спазено. Личните ми впечатления за отношения между работодател и персонал са свързани с взаимно уважение и доверие. Когато има проблем, всички своевременно са уведомени лично от работодателя за естеството му, както и за възможностите за неговото разрешаване - без се прави деление между работещите, независимо каква длъжност заемат. Виждал/а съм хора напускащи фирмата по собствено желание, поради твърде лековати и несериозни причини. Това, че някои хора имат други проблеми в живота си/главата си/ и непременно търсят някой друг виновен, е лично техен проблем. Учудва ме изобилието от негативни коментари, щедро изсипани по адрес на фирмата и дори цитирането на конкретни лица с нескрито злъчни нападки срещу тях.
Фирмата има потенциал за развитие, предвид търсенето на пазара на медицински изделия и стоки за бита, предимство са изградените дългогодишни традиции на установени технологични процеси.

НАПЪЛНО ТОЧНО И АБСОЛЮТНО ВЯРНО СА НАПИСАНИТЕ КОМЕНТАРИ ПО-ДОЛУ ЗА РАБОТАТА, ОТНОШЕНИЕТО, ЗАПЛАЩАНЕТО И НАЙ-ВЕЧЕ ТАКА НАРЕЧЕНИЯ ПО ДЛЪЖНОСТНА ХАРАКТЕРИСТИКА "ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР": Емануил Цветков!
Чудя се и не мога да повярвам как конгломерат, като "Софарма" АД, който е на 99% мажоритарен собственник на "Момина Крепост" може да си позволи да наеме такъв човек, като ЦВЕТКОВ, който да управлява дружеството и да го води от 3 година насам с финансова загуба от 300 хил. лева годишно!
По отношение на обещанията при наемане на служители-абсолютно точно написано. Пълни глупости и празни безпочвени обещания от Цветков. Започнеш ли един път и да искаш неможеш да разговаряш с него-той се крие зад полите на секретарките си и не си вдига телефона. Крие се, защото сам знае какво е обещавал и колко много те е излъгал. Отношението към персонала е меко казано унизително и грозно.
Заплащането - изпълнителния директор НЕ ПРАВИ РАЗЛИКА МЕЖДУ "БРУТО" И "НЕТО". Отделно от това, без твое знание, заплатата се формира от 50% основно месечно възнаграждение и 50% "БОНУС". Бонуса я го видиш, я не!
ПРИЯТЕЛСКИ СЪВЕТ КЪМ ВСИЧКИ: НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ!

Изпълнителен директор-Трубадур на конярския меркантилизъм, неграмотен полувисшист. Сам си зазначил три секретарки да му пишат рефератите и курсовите работи, а не знае къде се слага запетя и къде не. Изключително безхаберие и "мундарско" отношение, както към собствената си работа, така и към фирмата, която "УЖ" управлява. Лежейки на стари лаври от предишното ръководство със сключени сделки, за 3 години не успя да научи нито номенклатурата на фирмата, нито цените. Няма да споменавам за търговска политика и планове за развитие - тези неща са чужди, без нито един подписан договор.
Маркетинг и мениджмънт - такъв липсва.
Отношение към персонала - 0, кандидатстваш за "Мениджър склад", отиваш на интервю с г-н Цвятков, през което време той най-старателно изяжда около 1 килограм фъстъци, говори и плюе. Одобрява те все пак, защото желаещите не са на опашка пред портите на фабриката. Обещанията му са велики, а описаната от него преспектива - чудесна. Доверяваш се напълно на "МЪЖКИТЕ МУ ОБЕЩАНИЯ" и напускаш старата си работа, за да започнеш така мечтаната тази. Отиваш първия ден и разбираш, че ТОЙ е решил да те назначи като шофьор, а не на позицията, за която си кандидатсвал. Примиряваш се...но какво от това. След 2 дни обработка на договора виждаш и разбираш, че уговорената заплата всъщност не е тази, за която сте се споразумели. Ако пък цифрата все пак отговаря-то тя е брутната, а не нетната. Недай си боже ти се наложи да вземеш болничен - вече си първия в черния списък.
Заплащане - нищожно за теб, иначе една дозина несъшествуващи братовчеди и близки, роднини и приятели на граждански договори, като консултанти по всевъзможни въпроси.
Не си пропилявайте времето изобщо да ходите на интервю там.

Пълен кокошарник, с демотивиран личен състав и директор Севлиевска псевдо мутра, взел се на сериозно, като олигарх, за обграден от Севлиевския си антураж, лапат заплати от бордове.Управленски решения пораждащи хаос, взети първично и провалящи производствения потенциал.Тотална некомпетентност на управлението и мениджмънта, пренебрегват експертни мнения и уволняват за дребни забележки.Интриги и отвратителна среда.Заплащането, като в крепостничестната ера.Добре че от холдинга не виждат,какви упражнения за луди се правят. ОТ ПУСТО В ПРАЗНО.

Здравейте Добри хора.Привет на всички бивши настоящи и бъдещи служители на Компанията. 1Доста добра фирма с не лошо минало.Добре позиционирана на местният и международният пазар с добре работещ колектив.Заплащане средно за регион В.Търново. 2Всичко това е история благодарение на НЕДОРАЗУМЕНИЕТО наречено изпълнителен директор. Протестърче с Его по голямо от трудовият му стаж. 3В заключение Жалко за добрата компания Жалко за менторите на протестърчето поверили му собственоста и парите си.Успех и здраве на всички.

всияко което е написано е вярно заплатите са много ниски за трисменен режим на работа/320лв/няма транспорт няма валчери за храна работи се само сматериал които е регенериран няколко пъти това е огромна печалба за някилко човека вземат се на работа пенсионери техници които по цял ден не си вадят ръцете от жобовете в конструктивен отдел работят 4-5 човека които от 20 години не са измислили нищо ново, технологичен отдел 4-5 човека които също не върша коизнае какво но вземат заплати ито много по големи от работниците но съкращения се правят само при работниците един от директорите е общински съветник и си ходи по заседания през работно време или в рамките на 8 часа работи на 2 места

Защо заплатите са малки от давна а нормите толкова големи.Защо във втори цех лъжат за изработената прудукция а все си вземат целите заплати?З
АЩО НЕ СЕ ПОЛАГАТ РЕЖИНИ?ЗАЩО НЯМА ЗАКУСВАЛНЯ ОСВЕН ЕДИН СКАПАН АВТУМАТ ЗА ВАФЛИ?

хмм... много ми е чудно защо не си си написала името
ама няма значение
трябва да ти кажа,че незнам ко освен спринцовки оринаторни торбички и карпи може да се открадне от там
и,че дори хората от цеха които казваш ,че пиели и ядяли какво от това аз не се самнявам , че преди това са си варшили работата.

какво става в нашия завод къде отиде голамато печалба за 2008?
защо на простия работник не му измиха очите поне с някой мижав лев от нея?
защо се работи на 10 ч?
защо не излиза все нещо в цех 2/защото се кръде от персонал, шофьори и др те се знаят кой са? защо работят пенсионери -качествени хорачакат навън?
защо нормите и технологичните режими все нещо куцат/с какво образование хора ги правят и дали могат?
защо от най- проспериращия завод от години бях ме с най-добри запрати и позиции на пазара в областа сега никой не се сеща, че работи завода освен когато дойде времето за зеле и вино?
защо всеки си идва и излиза от работа когато си иска/стерилизатора например/?
най- добър и строг е началничката на цех1 при нея няма тън мън!!!!
въпроси без отговори
всичко от високото се вижда, но кой да ни чуе