"Ветфармкомерс"ООД /img/frontend/nomap.png"

"Ветфармкомерс"ООД

1 точка от 1 мнение

Дадените отценки са на базата на личен опит за жалост!Казвам за жалост защото когато започвах работа невярвах на това което ми се казваше,но за жалост се оказа вярно всичко!Неможе, поне според мен една фирма да върви напред когато собственика напърво място нецени хората си и несмята за нужна да е коректен към персонала си!Неможе да приема ,че човек изка да бъде уважаван по принуда, няма как да стане уважението се печели, то не е по задължение!Във време на пазарна икономика когато всичко е пари всеки работи за тях и неможе някой да трупа лично богатство на гърба на работниците си и единственото което изка е работа без да дава дори изработеното!Винаги съм смятъл,че човек трябва да бъде коректен във всяка една ситоация,но за жалост в конкретната фирма тази дума отстрана на работодателя е непозната!