ТЕЛЕПОЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЛЕПОЛ ЕООД

Пълна трагедия е тази фирма пълни помияри са много жалка подмазваческа и гъзолисци

Г-н Симеонов, аз нямам претенции за изгубени документи. Друг колега е писал за тях, нямам и претенции към фирмата. Но е неморално и некоректно от ваша страна да пишете неща с който хич ама наистина хич не сте наясно.. Не мога да си изкривя душата и да кажа че сте ми забавили заплатата или не сте ми я дали, наистина тук никога не сте се изложили... За което наистина ви свалям шапка, факт е, че има много некоректни работодатели който бавят с месеци заплатите на служителите си, те са добре известни и хората масово ги говорят. В телепол ще повторя и потретя ако трябва такъв проблем не е имало, но какво искам да ви кажа, при вас проблема е друг. Вие като работодател трябва да се научите преди всичко да си уважавате работниците и служителите, това са хората благодарение на които и вие получавате заплата, вие господине също сте един служител на заплата като всички останали.. Разберете добре какво искам да ви кажа.. И ако наистина сте мръзнал като охрана ще го разберете.. Доверие се печели трудно, но се губи много лесно.. Разберете че, тези хорица който мръзнат като кучета по обектите ви не заслужават толкова мизерно и ниско заплащане, разберете и друго че като глобите някой с по 50лв от заплатата взимате от залъка на детето му.. Лично аз ще ви кажа, че преди време един колега го бяхте глобили с 50кинта без да е виновен.. И знаете ли какво направи той? Изби си ги двойно и тройно ще ви оставя за домашно да се сетите как.? Това е от мен умната и бъдете по добри и най вече не бъдете толкова диви капиталисти, и вие сте хора не сте безсмъртни.. Нито пък ще се ожените за телепол..

До Анонимния господин. Първо преди да стигна до "топлия си кабинет" съм постудувал достатъчно дълго, колкото вероятно Вие нямате толкова трудов стаж. Второ: Относно заплата, предполага се, че когато човек иска да продаде скъпо труда си, трябва да предложи съответните умения и знания и би следвало да прави разлика между брутно и чисто възнаграждение. Има достатъчно информация включително и Вашите фишове за получена заплата, откъдето може да се провери, че на 420лв. бруто чисто месечно възнаграждение е около 330лв. Относно това, че имаме постоянно обяви мисля, че не касае коректността на дадена фирма, защото мога да Ви изброя поне десет фирми, които процедират по същия начин. За да обвиниш някой, че е некоректен освен да говориш общи приказки е необходимо да представиш някакви конкретни данни или факти. Между другото бяхте обиден и за неиздадени документи. Все още важи поканата за лична среща ако Ви притеснява публичността.

До господин експерта по назначенията, преди да пишите глупости от топлия си кабинет, първо се поинтересувайте поне малко как стой въпроса с кадрите и назначенията.. Вече нямало заплати от по 285лв,хаха е да няма, ама от 300-315 има нали? Или може би лъжа.. И като пишете че сте голям капацитет я обяснете как подбирате кадрите си? Защото обявите ви за работа не спират да текат в джобс бг.. Явно не ги подбирате правилно или нещо друго ви куца.. Я обяснете защо на интервютата за работа винаги казвате брутната заплата? Нали твърдите че има данъци ама май забравяте да споменете това... Заплащането е смехотворно и вие го знаете отлично.. Затова постоянно ви плюят колко сте не коректни като работодател...

До последните три коментара от 12.12.2016, написани от Анонимни/бивши служители. Аз съм експерт по подбор на персонал от 2012г. За този период в който съм назначил близо 90% от персонала смея да твърдя, че тези три мнения са тенденциозни, не отговарят на истината и са обида за мен и работата, която върша. Първо навсякъде в обектите на физическа охрана има работни графици, както се изисква от трудовото законодателство. В тях са спазени всички норми за труд и почивка. Доказателство за това са последните над 20/двадесет/ проверки от Главна инспекция на труда за период от началото на 2015г. до сега. Ако сте получавали заплата от 285лв., както се твърди, означава, че сте работили при нас в началото на 2015г., т.е. когато минималнаната работна заплата беше 360лв. Хубаво е да припомня отново, че в България няма необлагаема заплата. Следва да припомня, че на всеки служител се дава и фиш за работната заплата без изключение. Относно издаване документ по ЗЧОД, каня съответния бивш служител, на лична среща за да ми обясни как съм удържал пари и не съм му предоставил документа, както и кога е отправил искане за издаване на документи по трудовото законодателство и това му е било отказано. В заключение, ако хората които се крият зад анонимност и пишат неверни неща са толкова честни, нека застанат зад думите си с истинските си имена, или ако се притесняват от публичност, да заповядат когато им е удобно на лична среща с мен.

Истината е такава че ти обещават едно а ти дават друго няма работен график няма почивни дни за новите колегите са много жалки долни подмазвачи и нагаждачи удържаха ми пари за документ ЗЧДО и не получих такъв като напуснеш дори документите не можеш да си получиш много лъжлива и измамна фирма е Телепол

Много жалка фирма без пари работиш голегите са помияри и нагаждачи заплата 360 часа 285 лева без почивни дни работиш не се лъжете да започвате работа в тази фирма.

Да работиш в тази некоректна фирма без график без почивка за 285 лева дори и трудовата ми книжка изгубиха много жалка фирма каквото и да ви обещават все 285 лева получаваш

Здравейте, в предвид последните няколко поста желая да отговоря на кратко без да вземам под внимание расистки изказвания. В цитираният регион за служител от Авто-патрулният екип няма трудово възнаграждение което да е по-малко от 600 лева бруто и 60 лева ваучери за храна. Всеки един от назначените служители е запознат че след периода на обучение остават по един човек в кола но реагират няколко коли едновременно за да се постигне по-бърза реакция. Предоставена е и възможност за допълнителни доходи от продажба на СОТ Услуга на всеки един служител който има желание. Относно физическата охрана на всеки кандидат се запознава, че стартира с минималната заплата която също е брутна и към нея има начисления за нощен труд и празничен ако има заработен такъв.
Относно курсовете за първоначално обучение на служителите се предоставят три варианта:
Вариант 1 е да предоставят валиден курс за първоначално обучение изваден от Лицензирана пред "Национала Асоциация за Професионално Образование и Обучение" ( НАПОО ) обучителна организация.
Вариант 2 ако изкарат курсовете във фирмата с която ние работим да заплатят курсовете за първоначално обучение в брой директно на доставчика на услугата, като единият е на стойност дванадесет лева другият осемнадесет лева общо тридесет лева.
Вариант 3 въпросните тридесет лева да бъдат одържани от първото цяло нетно възнаграждение след изрично попълнена декларация с която служителя дава съгласието си ако няма налична сумата за да ги подготви преди да започне работа. Всеки има възможността да провери колко струват тези курсове в други Охранителни фирми или външни обучителни организации и да види че цените им започват от четиридесет лева единият.
Не на последно място желая да кажа, че фирмата не толерира грубо отношение нито към служители нито към клиенти на дружеството.
Всеки който се чувства засегнат или ощетен по някакъв начин може по всяко едно време да подаде оплакване или да дойде в централният офис на дружеството за справка.

До скоро бях охрана в била, обещания големи.. Както е казва един колега продавачи на илюзии е тая фирмичка, гледам че хората се срамуват да си напишат колко получават като заплата, аз ще ви кажа чистата ми заплата беше 287лв..и един ваучер за храна на стоиност 5лв..На които му се стой по 12 часа прав и да дебне бабите и дядовците да не откраднат нещо да отива веднага ще го вземат...