ТЕЛЕПОЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЛЕПОЛ ЕООД

Единствената фирма на която автопатрулите са с по един човек!СРАМОТА!Много по малки фирми които са с по един автомобил в голям град са с по двама в кола!сигурността на патрулите е никаква и нищожна!не им се дават явно пари за допълнителни смени или за нови хора-от 13 човека служби патрул разпределят за три коли с по един човек а не две коли с по двама!но....БЪЛГАРИЯ Е ВСЕ ПАК

Ето заради такива шуменски "специалисти" изтървахте веригата БИЛА да я вземе друга фирма. Честито!

Бих ви казал да не си губите просто времето със тая закъсала фирма. Заплатите са им за миналия век. Не е нормално да печелиш нов обект и да даваш работна заплата 350 лв при положение,че минималната е 460. Шефовете горе-долу биват,поносими са.Не са някакви лигльовци,но са несериозни повечето.Тоя Чалев,дето сега е управител на София,не знам от къде са го намерили,ама е пълен дървар.Преди това беше едно бившо ченге Воденичаров,голям пич. Заплащането е под всякаква критика.Извънредни смени можеш да даваш постоянно.Като допълнителна работа става и то само за София,понеже в другите градове максималната заплата е 350 лева.Патрулите са им от по 1 човек.Пестят пари от заплати,за да има за ръководството.Като цяло умряла фирма.Не се занимавайте.По-добре на бюрото.

На който му се бачка за 280-300лв да отива, ще го вземат на 100% може и инвалиди, може и мангали, може и пенсионери без ограничение във възраста.. Важна е бройката, и потенциалния кандидат/РАЗБИРАЙ БАЛЪК/ да е съгласен да изкара поне месец или два.. ЧЕСТИТО НА ПЕЧЕЛИВШИТЕ, СПЕЧЕЛИЛИ КОНКУРСА.. хаха ха ха и аз бях сред тези будали..

До скоро работих в телепол,възнагражденията са пълен ама пълен смях, най - простите цигани взимат по големи заплати, лично моито мнение е че, ще си загубите времето с тези ШумЕнСкИ ТаРИкАтИ,дето като те поканят на интервю те залъгват колко са велики и колко много пари дават, пък то, ко? Нищо подобно. Лично аз съм потресен от селянията на тези чобани и най вече на лицето Г. К. тоя трябва да ходи да се лекува в психиатрията, абсолютно човека е с психични отклонения, лице което се опита да ме излъже по най подлия начин, специално този таранколу, съм го прокълнал цял живот да работи за жълтите стотинки на ТелеСмях, и да чака пенсия от тях.

Много лъжлива фирма само малоумни и цигани работят в тази фирма най мизерните заплати плащат каквато и да ви обещават не им вярвайте само лъжи и обещания работиш по 12 часа за 360 лв без график и почивка а лизачите на гъзове и минечийте почиват

Господа, като сте недоволни си пишете молбите и се махате на момента.. Никой няма да ви търпи прищевките.. Вие колко искате да получавате???? 550лв ли??? Разберете добре, има много кандидати и като са ви малко 400лв, има кой да дойде и да работи за тях..

Колко хора излъгахте за тези документи ЗЧДО одържате им по 20лева а после когато ги изпратите това истината поне им върнете парите коя от обявите е с истинска заплата която сте написали 420 или 580 лева колко още ще ги лъжете 12 чада работа за 30 работни дни 360 часа някви си 420 лева при назначаване обещавате бонуси а не ги давате при проверка на МВР за охраната никъде не сте изрядни това е пълната истина много жалка и лъжлива фирма сте не се лъжете тези който искате да започвате работа в тази фирма

Не им вярвайте на тези телепол много лъжат прехвърлят си топката когато ти се пада да почиваш работиш без почивка за 420 лева аз работих 6 месеца когато без график обаждам се в Шумен да ги питам кога почивам отговор разберетесе с отговорника и така 6 месеца без почивка няма и накрая не ми платиха обещаните пари а само 420 лева. Коя е вярната заплата дето я пишат 420 лева или 580 лева еба ти скапаната фирма. Как се провеждат интервютата за работа като има само малоумни и цигани. Това е истината

Боже, боже точно Орлин Симеонов тръгнал да си пише глупостите... Г-н вие какви умения имате че сте тръгнали да говорите за продажба на труд.. И колко трудов стаж имате че се държите толкова нагло и надменно.... И като сте толкова голям специалист ще ви помоля нагледно да ми обясните как си подбирате персонала и защо назначавате мангали в фирмата.. Лично аз бих се срамувал да назнача цигани в фирмата господин специалист по назначаване на мангали..