ТЕЛЕПОЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТЕЛЕПОЛ ЕООД

Може ли да ми кажете тарсет ли персонал в БУРГАС

Здравейте Живко! Документи за кандидатстване за работа при нас в гр. Димитровград можете да подадете в регионалния ни офис за гр. Димитровград на ул. Ромен Ролан №4Б. На етап кандидатстване са Ви необходими мотивационно писмо, автобиография и копие от документи за завършено образование, както и координати за връзка. Ако сте подходящ за нас кандидат, ще Ви потърсим. Пожелавам Ви успех!

здравйте аз съм млад човек на 20 години съм и знам че сигурно тук не е мястото кадето да попитам но искам да попитам кам кой да се обърна да си попълня някаква молба за работа защото съм голям мераклия да влезна сериозно в охранителния бранш понеже цялото семейство сме такива до скоро съм работил като охранител но кам фирми които не водят трудов договор иначе сам много доволен от дейноста която изпълнявах и мисля като цяло че това е работата за мен аз съм млад и амбициозен човек и нощните смени не са проблем за мен тъй че наскоро питах в един офис но казаха да сега не набират хора та ако може да си подам нещо като молба и когато се набира персонал тогава евентуално да има връзка извинете за безпокойството и благодаря за вниманието

Ръководството на фирмата има професионално и отговорно отношение към служителите и към клиентите. На мен лично ми направи обаче лошо впечатление как колеги се отнасят непрофесионално към задълженията си и след това се опитват да прехвърлят вината на ръководството. Работата ми харесваше, а и заплащането е малко по-високо отколкото в други охранителни фирми. Хубавото е, че имат правила за всичко и когато се спазват, всичко е "ОК". Просто успях да си намеря работа в по-високо платен бранш и по специалността.

Честита Нова година! Да я посрещнем с радост, да я изживеем с любов, да я изпратим с успехи! Късметът и здравето да бъдат наша сянка навсякъде!!!

За всички служители на дружеството и всички, които влизат и четат тук, нека Новата година бъде по-красива, по-благодатна, изпълнена само с красиви, незабравими моменти и безброй сбъднати мечти! На всички весели Коледни и Новогодишни празници!!!

Супер е фирмата! Не са високи заплатите, но още вчера получихме заплатите с коледната премия, днес ще получим и  ваучерите за храна. Всичко точно навреме, преди празниците!
Весели празници на всички във фирмата!
Благодарности към всички в управлението. Дай боже повече такива фирми в България!

Здравейте

Понеже не знам служител ли съм все още или вече съм бивш

Днес имах среща с Управителя на местно ниво и ми беше заявено ,че ще ме освободи , понеже съм искал подробности свързани с дадена от него заповед.Да питам Вас понеже той не можа да ми отговори.Аз имам ли някакви права във връзка с разясняването на възникнали проблем.Или е много по-лесно да се покаже вратата ,неможейки да се отговори на правилно зададен въпрос?

Поздрави:
Димитър Михайлов
В.Търново

Защо състоянието в охранителния бранш по отношение на трудовите възнаграждения не е такова, каквото ни се иска да бъде?            Може да засегна някого от конкурентните фирми, но ми се иска да подложа на реална оценка състоянието в бранша. Един от проблемите е съществуването на нереално голям брой лицензирани охранителни фирми, за страна, като България. Вторият проблем е, че също толкова много са и фирмите в бранша, работещи в "сянка" или "полунасветло". Голяма част от тези фирми извършват охранителна дейност на нереално ниски цени. Обстановката е следната-докато има такива "паразити" на пазара, положението няма да се оправи. Какво може да е качеството на услугата, когато охранител получава заплата 260-320 лева, породено не от скъперничеството на ръководителите си а от нереално ниските цени, заплащани от клиента? Няма да е цветущо положението, докато фирмите, банките и организациите, нуждаещи се от охрана, гледат на сигурността като на основно перо за икономии. Същото е и при охраната със СОТ. Въпросните "паразити" в охранителния бранш, работят на количествен принцип, а тези, които се опитват да работят начисто и да предлагат качество на реална цена, се потят да обясняват на клиента разликите в цените. Докато има такива некоректни, неспазващи законодателството фирми на пазара, няма как да се подобри положението.
Крайно време е ръководството на "Националната асоциация на лицата и сдруженията извършващи охранителна дейност", да постави категорично тези въпроси пред институциите, от които зависи изчистването на пазара от, тези паразитиращи на гърба на останалите в бранша. Време е ръководителите на големите и сериозни охранителни фирми в България, да намерят общ език и да се заемат с решаването на тези проблеми.

Г-н Спасов,
Имате ли нужда от административен персонал във Варна?
Благодаря.