Карфур България АД /img/frontend/nomap.png"

Карфур България АД

някой може ли да ми каже нещо за Карфур Парадайз център?
И ако може информация за заплащането на 4 часов работен ден

Здравейте на всички!До централата, която управлява магазините!
Крайно време е да направите(независим одит и оценка на управление)на Управителите по магазини на ниво Хипермаркет.
Лошите Търговски мениджъри съсипват морала и ефективността на екипа си, като мнозина от тях дори не го осъзнават, поради факта, че те са управители(Каквото аз кажа това ще стане)ето едни от най честите им грешки, като 7- те смъртни гряха на управление:
- Неочаквани посещения на магазина, което създава не доверие от страна на управителя или неговия заместник към служителите;
- изпращане на лични познати, като клиенти които са недоволни от определена услуга или стока, с цел да бъде компрометиран определен ръководител или служител(когато е неудобен за тях)без да се съобразява с фирмената политика и етикет;
-не спаазване на ангажименти, като са не постоянни в прилагането на правила и процедури;(приятелски и лични кръгове в определени отдели)
- не доверие към Търговците от централата????
- липса на еднакъв подход към всички отдели (работи се  само с тези, които имат добри показателни числа) без да се съобразява с факторите на влияние, които дават на една област продажбите преимущество над друга.Управителите не осъзнават това, че трудно ще спечелят други клиенти, освен за тези стоки, които имат определен брой потребители(знае се до къде води това)
- избиране на фаворити(без да притежават нужния професионален опит, образование, качества и т.н.)"когато Шефът дава повече отстъпки, внимание и награди на няколко души пред други, отборния морал ДЕГРАДИРА(ако знаят значението на тази дума)
- изискване на ненужна документация- документирането служи само с една цел, когато има истински вътрешен одит(всеки месец отчитане на извършена работа чрез доклад на одитор)
- поставяне на нереалестични цели- поставяне на прекалено ниска летва  за разумни и постижими цели(трудно се гради доверие и работи с такива управляващи)
И за край искам да добавя, че обикновените хора пускат жалби в полицията, в прокуратурата или общината. В тази фирма (и не само тази) единственото място за жалби на служителите е БГ Работодател.
Искренно се надявам, че нужните отдели в централата ще сведат този проблем до компетентностните лица на фирмата(която до преди идването на новия прокурист, имаше Директори, които "изискваха" от управителите и за да няма Шуробаджанащина се въртяха през 1-2 години в различни градове.

Здравейте на всички. Бих искал да изкажа своето мнение за магазина в Стара Загора. Като цяло магазинът е ударил дъното, но положението предполагам не е различно и в останалите градове. Мениджърският персонал е подбран изцяло по шуробаджанашкият подход, което си има своите плюсове и минуси, разбира се. Има някой точни попадения, но има и такива на които мястото им изобщо не е там. Чувал съм коментари от рода на ''тия по красота ли са ги избирали'', по красота, по красота ама и по красота трудно биха се класирали. Да вземем за пример управителя на магазина (Никола Ружинов) - има моменти, в които съм си мислил че този човек е бавноразвиващ се. Уви не е, просто е ужасно тесногръд и комплексиран тип. Та специално за тази персона искам да попитам кой аджеба реши, че точи човек може да управлява хора, кой реши, че той може да е представително лице на гиганта Карфур, кой  реши че този човек може да оборва възражения на клиенти и на подчинени?! Този човек трудно би управлявал и ЕТ Кирил Иванов гр. Симитли с общ персонал от 5 човека. Общуването с хора изобщо не му се отдава, със същия успех може да общува и изкуствен интелект. Нищо лично г-н Ружинов, просто се дразня как може хора като него, които не стават за ник'ъв к... могат да бъдат назначавани на такива постове, при условие, че толкова много млади (и не толкова млади), кадърни и образовани хора стоят без работа или работят нещо, което въобще не отива нито на образованието нито на опита им. Или просто трябва да се примиря, че така е в България? Споделете! Наздраве за шуробаджанащината!

Здравейте аз сам един от бившите служители на Карфур,искам да изкажа мнението си за работата в карфур в отдела на топла то4ка... работата е ужасно много наемат те за продава4 консултант а всъщност трябва да готвиш,да миеш тави...ама много... да 4истиш,да пе4еш закуски , да месиш теста,и трябва да си усмихнат постпянно,за да обслужваш клиенти,вси4ко това го правиш едновременно...ДА ,свикваш с работата...но отношението на ръководитела ...ДИАНА 4АЛЪКОВА...те съсипва тя е отвратителна прави се на важна на много велика вси4ки колеги,които са напуснали са напуснали заради нея...тя си гледа нейния интерес , това 4е работата е много а хората да работят са малко ,не повдига въпроса та нали тя работи само първи смени....тя и още две три от колегите,които тя само тях толерира,а другите глупаци да работят само втори смени,да 4истят да готвят да мият тави да правят заготовки за другия ден ...това не е правилно...тя не държи на хората в отдела тя е нагажда4ка не знам как я даржат с една дума не запо4вайте работа в КАРФУР ДИАНА не става за нищо

Минчо, минчо ,минчо, хич те няма момче!!! хич не те интересува магазина - само си гледаш да ти охлабен възела на връзката и това е...недей да се разхождаш и да гледаш служителите сякаш искаш да ни биеш - не сме ти ние виновни за резултата на магазина...предното момче и то не беше доволно от резултата ама поне ни събираше по една добра дума да ни каже в месеца или да ни чуе за проблемите ни - ти са прайш на голямата работа . няма да ситгнеш далече така...важното е че други гъзолизци оправляват сега - при първия едни бяха, при втория други, сега вече сме най зле - най тъпите ти влязоха под кожата да знайш.......

Радвам се, че напуснах карфур мол парадайз..положението беше много зле..е нека Моника тук от човешки ресурси обясни  защо на всички казва, че ще взимат 700лв чисто, а накрая превеждат заплати по 460лв? Е айде пак човешки ресурси пише тук, че се пишат лъжи какви лъжи питам аз? Работете по 10 работни 1 почивен 10 работни..просто  тотална подигравка!!!! Възможно най ама най-скапаната верига!!!!!

Скъпа Петя, моят съвет е да не си хабиш времето и надеждите в този магазин! Аз съм от откриването на Цариградско и съм видял доста относно управлението, фирмената политика и....отнашението към персоналът!  Никой и нищо не може да ти помогне да ти теглят шута по което време им скимне освен ако нямаш прекалено дебела връзка...и пак не е сигурно! Запомни че в този магазин дори да си най-работливата, най-натегнатата...абе изобщо да умееш да покриваш на макс всички техни критерии пак могат да те изритат! Виждал съм доста такива - "изритани"!
Така  че ти решаваш! Успех!

Моля някой да ме информира има ли смисъл да се кандидатства за длъжност АСИСТЕНТ ПОКУПКИ в централен офис София, каква е заплатата приблизително, бонуси и повишения и има ли шанс за развитие, тъй като не ми се иска да започна и след няколко месеца да ме отстранят. Знам, че в доста стабилни фирми това е редовна практика и това ме притеснява. Благодаря предварително!

Голяма фирма като Карфур не може да си позволява такива осирания - да пуска непроверени продукти. Конкретно - закупих флашка от магазин на веригата в София - 16GB на цена 10лв. като имах едно наум за качеството. Но  тези "16" ГБ на лице се оказаха  само 512МБ. Карфур не са производители, но при такъв контрол на качеството как да купуваш от тях?

Аз като те слушам баце ти си бил само в замразени и охладени:))) Там лабаво нема при Диди и Камелия:))) Това е възможно най-тежкият отдел там. Ако им е кеф могат да те държат с часове в минусовата камера при минус 18 градуса...и после ти се пикае през 10 минути.....Мене 2 години ми се съсипаха там в тоя отдел да не говоря за здравето ми....
Да не подхващам и темата за психичедският тормоз който се упражнява в този отдел!!!