А И А+4 Кушовалиев И Сие СД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ, бл. 321, вх. 4, ет. 4, ап. 113&markers=София, Младост, Квартал МЛАДОСТ, бл. 321, вх. 4, ет. 4, ап. 113

А И А+4 Кушовалиев И Сие СД

2 точки от 1 мнение

Фирма която не държи на думите си! Ако ви се наложи да кандидатствате за работа там имайте в предвид , че договорът ви с работодателя се бави колкото е възможно повече време и постоянно се измислят какви ли не причини... Работодателя изглежда готин ,развива ти локуми надълго и широко и когато дойдем до съшествената част - т.е условията на работа и се отказваш сам :.Болнични не се изплащат, отпуската една седмица лятото,а през другото време ,с мъка ,но все пак ако се наложи ,но лятото само толкова.
Хора докато ние сме такива и се продаваме евтино ,ще има и такива работодатели.