Райс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Райс ЕООД

След близо осем години от предишния коментар, ситуацията е същата!

Ако не Ви е притиснал много глада не ходете там!

Здравейте, искам да попитам каква е работната атмосвера във фирмата както и работната заплата?Малко съм объркан от мненията по-долу.Ако някой е толкова заинтересован да срине нечии имидж а друг е толкова заинтересован да го изгражда Защо се криете зад някакви инициали "анонимен" ,"не казавам"?Тази фирма само от един човек ли се състои ?Ако имате токова добра фирма и сте служител в нея от самото начало защо се криете а не си напишете името? А вие щом имате какво да кажете на управителката защо не го кажете ,явно в фирмата има доста разногласия.!

Забелязвам, че някой полага особено големи усилия да създаде лош имидж на фирмата и нейния управител. Като настоящ служител от повече от 5 години ще кажа само, че аз съм един от най-младите членове на екипа. Изводите можете да си направите сами.
А г-н/г-жа "Глория Естефан" /с вече изтрити постове/, "Възмутен" и "не казвам" да спре да се вълнува толкова много за РАЙС, да си гледа здравето и да си признае, че гроздето е кисело!

Нямам думи за лошото отношение на управителката.Работих в тази фирма и се раздавах на 100 % ,но получавах само унижение от Мария Тодорова.В тази фирма не се цени професионализма ,цени се лицемерието и подмазвачеството.Ако вие сте такъв заповядайте ,но на заплата не се надявайте.

Обичам тази фирма и това което тя ми дава. В нея работят изключително качествени хора - умни, можещи, всеотдайни. Знам от къде е тръгнала и какво е постигнала, затова говорят резултатите!

Ами, какво да ви кажа, нямаре право да говорите по телефона(лични телефонни разговори), правят ти проблем ако искаш да си провериш пощаща, имат те за дъвка, отношението е отвратително, гледат да те прецакат по всеки вазможен начин. Страшно лицемерна работа е там, в лицето ти се правят на приятели и после те товарят пред шефа. Абе змийско гнездо ви казвам!