ИНДЕКС 6 ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Кукленско шосе 28Б&markers=Пловдив,бул. Кукленско шосе 28Б

ИНДЕКС 6 ООД

mnogo neyki xora mnogo na4alnici po4ti kolkoto rabotnicite niama faida ot tolkova axmaci

Неприятна обстановка, за съжаление още работя тук. Но не го пожелажам на другите. Гадна работа.

А кой е този настоящ служител ми е много интересно, но почти съм се досетила.

Имах нещастието да работя във фирма Инекс-6. И това си го спомням като един от най-ужасните периоди от живота си. Никога не съм срещала по-некоректни работодатели! През цялото време отношениет към мен беше недопустимо, шефовете си позволяваха да се държат според настроението им. А когато все пак реших да напусна не ми изплатих това, което съм изработила, въпреки, че нямаше нещо, което да не съм спазила от моя страна. Бягайте надалеч от тази фирма! Не очаквайте нищо хубаво от нея!

Като видите лъскавата фасада на Фирмата, можете да си направите извода колко кожи са смъкнали от работещите в нея. Който не е виждал див капитализъм, там може да го види. Толкова много лизачи на куп също е трудно да се види другаде. Ако сте 18 годишен и имате нерви за тровене, и искате да се амортизирате за нула време, може да се пробвате, иначе заобикаляйте Кукленско шосе.

Реших да напиша мнение главно заради това че повечето такива в този форум се пишат от напуснали служители, а при тях болката е повече.
Надявам се да помогне на хора, търсещи работа.
Първо правило: много пари за малко работа няма никъде.
Главни изисквания в Индекс - 6: професионализъм, желание за работа и отдаденост.
Ако сте от хората, които работите от сърце и си давате зор усилията ви рано или късно ще бъдат забелязани.
Социални привелегии: добавят се по малко всяка година - това е първата фирма от няколкото, в който съм работил и в която имам право да ползвам цялата си отпуска годишно (не на веднъж обаче!).
Условията на труд са перфектни - чисто, светло и просторно. (преди 4 години работех в мазе без отопление през зимата)
Потенциал за развитие: има - зависи пак от човека - технологиите, скоито се работи са най - нови.
Колегите: тези които работят от година и повече в по - голямата степен са професионалисти, на които може да се разчита.
местоположение: не е в центъра а на кукленско шосе - плюсовете и минусите са равни. (тези които паркират в центъра знаят за какво говоря.
Защо се търсят хора: в Пловдив има вече доста предприятия, дръпнали напред, които разширяват дейността си - качествени хора не достигат.
Защо напускат хора: Труда си има цена в зависимост от пазара и неговата ефективност. Работодателите се опитват да купят по - качествени хора, за предпочитане работели сходни работи, което е добре за работниците. Заплатите в сравнително затворен град откъм инвенсиции като Пловдив са що годе изравнени и вариациите в заплатите не са големи, въпреки че е ясно е че добрите специалисти намаляват прогресивно и заплатите се вдигат по малко.
Аз ако съм работодател обаче не бих назначавал хора, сменяли си работата на няколко месеца за по 20 - 30 лева повече.

Кандидатствувах за работа в тази фирма и бях на интервю за технически секретар. Прие ме самият изпълнителен директор - много приятен и възпитан господин, който ме запозна с цялото производство, разведе ме из всички цехове и отдели на фирмата и повярвайте ми - това е най-подреденото и модерно машиностроително предприятие, то не е български тип, всичко е толкова чисто и подредено, климатизирано и много приятно обзаведено. Невероятно! Толкова съжалявам. че не ме одобриха за работа там. Другите места на които ходих са като "колиби" в сравнение с този завод. Казаха ми, че имат всички сертификати за качество и т.н. Е, те наистина ги имат и продукцията им изглежда като "японска", а не българска. Бих се радвала да работя в такава фирма, моето мнение не е вследствие на опит, но аз съм работила на други места и имам поглед. Вероятно когато имаш нещо не го цениш.

На моето запитване към фирмата: "ТEХНОЛОГ МЕХАНИЧНА ОБРАБОТКА
Защо толкова често търсите хора?!?!?
И какво заплащане предлагате ако не е тайна, защото ходенето по интерюта, на които се разбира, че е нямало смисъл да се ходи отнема много време!?!?!?!
Ще се радвам на отговор, с който надявам се да не си губим времето взаимно!
Или може би отговотът на въпросите ми се крие тук:
http://bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=491 " не получих никакъв отговор?!?! Защо ли така!?!?!?!!? Или те са от фирмите, които ОБИЧАТ ДА ГУБЯТ ВРЕМЕТО НА ХОРАТА в безмислени интервюта за работа. :)) :((

Ne stupvaite v tazi prokulnata firma. Rabotih dulgi godini tam kato vol bez po4ivni dni, po celi no6ti i ne sre6tnah nito uvajenie nito priznatelnost, nikakvo razvitie i za blagodarnost nakraia mi otriazaha polovinata jalka zaplata kato napusnah

Kato zapla6tane e na sredno nivo, zavisi ot dlujnostta. Nikakvi socialni privilegii, zatvorena sreda. Nikakuv potencial za razvitie i izrastvane. Lipsa na kolektiv. Lipsa na stimul.