TeleTek / Телетек ЕООД /img/frontend/nomap.png"

TeleTek / Телетек ЕООД

Не е нищо особенно като фирма.Стремят се да я развият като модерна но методите и идеите са само на приазки. условията и заплащането са под всякаква критика. Обещават се много добри условия, които не се спазват.

Мога да коментирам само R&D отдела на фирмата където работех:

1.Заплащане: Според мен това е основният пронблем в Телетек за момента
тъй като заплащането е под средното за страната за такава работа.

2.Уважение:Има ако си го заслужиш.

3.Привилегии:Дава се 13 заплата и се организират екскурзии ,но определено може и повече

4.Фирмена сигурност: Ако си вършиш работата имаш известна сигурност

5.Съотношение работа/свободно време: Ако си зает спешно с някаква задача винаги можеш да отработиш.В това отношение фирмата се представя на ниво.

6.Потенциал за развитие: Доста голям.Научих доста неща от престоя си в Телетек.Ако човек притежава качества лесно може да заеме ръководна длъжност.

7.Местоположение: За мен беше добро.

8.Колеги: Колегите са супер.Всички са големи професионалисти и добри приятели.

9.Работна среда: Много добра.Сплотен и можещ екип.Обурудването и техническите средства са на добро ниво.

zaplashtane-ami losho e ot gledna tochka na tova, 4e visoko kvalificirani hora polu4avat zaplatki ot porqdaka na 650-700 lv.Privilegii-nqma,ili pone az ve4e treta godina ne sym 4uvala za tqh, kakto i za uvajenieto, osobenopyk ot strana na rakovodnite kadri.A syotnoshenieto svobodno vreme/rabota e strogo individualno - v smisal che pri razlichnite hora ednoto e PREOBLADAVASHTO ne znam zashto nqma i tochka - stres na rabotnoto mqsto?!?Hmmm potencial za razvitie-ami za tri godini i tova ne sym usetila. Mestopolojenie - hmmm opitaite se da obqsnite na 4ovek ot provinciqta, ne poznavasht dobre Sofia kade se namira ofisa i shte razberete ocenkata, ili pyk opitaite se da stignete ot zapadnite kvartali do TeleTek i vijte kolko vreme shte vi otneme.Kolegi - ima vsqkakvi, dobri, loshi, vrazkari .....

Един голям балон.Хубава сграда,скалд и нищо друго.Абсолютно никаква сигурност,развитие и заплащане.Много хора се излъгаха от външния вид.

Модерна сграда. Колектива е сплотен. Фирма търпи развитие и се старае да поощрява човешкият ресурс.