TeleTek / Телетек ЕООД /img/frontend/nomap.png"

TeleTek / Телетек ЕООД

Ако сте решили да се пенсионирате или сте достатъчно материално осигурени, без необходимите знания, без амбиции за постигане на нещо по-значително в собствения ви живот - несъмнено това е вашата фирма.
Обаче, ако сте човек със собствени възгледи, човек който може да отстоява позиции, различни от виждането на "мениджърите", HR-а и консултанта, човек инакомислещ и т.н. - несъмнено това НЕ Е вашата фирма. За заплата не искам да говоря. Просто се опитайте да кандидатствате за кредит, по който вие сте основния КРЕДИТОИСКАТЕЛ и сами ще разберете за какво иде реч.
За мое огромно съжаление и до ден днешен ръководството на фирмата остава сляпо и глухо към проблемите на служителите и не е чудно, че има такова голямо текучество на персонал.
Определено мениджмънта не е наясно нито с приоритетите за развитие на човешкия ресурс, нито с позицията си на "лидер" в пазара на СОТ системи /поради тази причина Сектрон ще продължават да ги мачкат ВИНАГИ И ПО ВСЯКО ВРЕМЕ/, да не говорим за електрото. Ако имаха по-добра възможност и стратегия за развитие на пазара в България, Legrand отдавна щяха да са заменили Телетек с по-перспективна фирма-дистрибутор... примерно ТМТ-Елком.
... искаше ми се да кажа нещо положително за хората във фирмата, но и това не мога. В рамките на последните две години, всички качествени служители, които се умориха да се борят с БЕЗУМНАТА БЮРОКРАЦИЯ, напуснаха, а новите не ги познавам. Обаче не чувам много ласкави слова за тях. Все още поддържам връзка с бивши мои клиенти, които и в момента работят с Телетек, и от тях научавам потресаващи неща: скандали в шоурума, пренебрежително отношение към клиента, МНОГО БАВНО ОБСЛУЖВАНЕ, некомпетентност и т.н. А тези неща не могат да се компенсират само с хубава усмивка.
... а от позицията на днешния ден, единственото, което изпитвам към фирмата е огромното ми съжаление за г-н Полилеев. Свестен човек, който ще продължава да бъде лъган по най-безскруполния начин от Изпълнителния директор, Търговския директор и HR мениджъра - все жени. Имена няма да споменавам, те се знаят.
Упс, забравих да спомена Великия консултант...
...това е. Дерзайте!

Пълна боза.Има неграмотни хора не могат да обслужват клиентите си,защото хората не са грамотни.

Добре е ако ти стигат 500лв, не ти дават пари за командировъчни които са ти обещани, почива в събота - това е.

Не е нищо особенно като фирма.Стремят се да я развият като модерна но методите и идеите са само на приазки. условията и заплащането са под всякаква критика. Обещават се много добри условия, които не се спазват.

Мога да коментирам само R&D отдела на фирмата където работех:

1.Заплащане: Според мен това е основният пронблем в Телетек за момента
тъй като заплащането е под средното за страната за такава работа.

2.Уважение:Има ако си го заслужиш.

3.Привилегии:Дава се 13 заплата и се организират екскурзии ,но определено може и повече

4.Фирмена сигурност: Ако си вършиш работата имаш известна сигурност

5.Съотношение работа/свободно време: Ако си зает спешно с някаква задача винаги можеш да отработиш.В това отношение фирмата се представя на ниво.

6.Потенциал за развитие: Доста голям.Научих доста неща от престоя си в Телетек.Ако човек притежава качества лесно може да заеме ръководна длъжност.

7.Местоположение: За мен беше добро.

8.Колеги: Колегите са супер.Всички са големи професионалисти и добри приятели.

9.Работна среда: Много добра.Сплотен и можещ екип.Обурудването и техническите средства са на добро ниво.

zaplashtane-ami losho e ot gledna tochka na tova, 4e visoko kvalificirani hora polu4avat zaplatki ot porqdaka na 650-700 lv.Privilegii-nqma,ili pone az ve4e treta godina ne sym 4uvala za tqh, kakto i za uvajenieto, osobenopyk ot strana na rakovodnite kadri.A syotnoshenieto svobodno vreme/rabota e strogo individualno - v smisal che pri razlichnite hora ednoto e PREOBLADAVASHTO ne znam zashto nqma i tochka - stres na rabotnoto mqsto?!?Hmmm potencial za razvitie-ami za tri godini i tova ne sym usetila. Mestopolojenie - hmmm opitaite se da obqsnite na 4ovek ot provinciqta, ne poznavasht dobre Sofia kade se namira ofisa i shte razberete ocenkata, ili pyk opitaite se da stignete ot zapadnite kvartali do TeleTek i vijte kolko vreme shte vi otneme.Kolegi - ima vsqkakvi, dobri, loshi, vrazkari .....

Един голям балон.Хубава сграда,скалд и нищо друго.Абсолютно никаква сигурност,развитие и заплащане.Много хора се излъгаха от външния вид.

Модерна сграда. Колектива е сплотен. Фирма търпи развитие и се старае да поощрява човешкият ресурс.