Будмакс Еоод /img/frontend/nomap.png"

Будмакс Еоод

Ако сте решили да си съсипете живота, започнете в Будмакс. Няма такава фирма .. няма!

Ако сте прочели внимателно написаното от мен ще видите ,че никъде не съм споменала за лошо отношение към мен.Пък за това ,че сте засегната екс колежке май си има причина!!!!

Екс колежке, чувствам се малко засегната от коментара ти. Нямам спомен аз или болшинството от колегите ми да са се държали лошо с теб и да заслужим такива коментари...
Като дългогодишен служител мога да кажа, че както всяка работа си има и приемущества и недостатъци. И щом болшинството от колегите са над 3-4г.тук, явно някак си успяваме да оцелеем в тази "така враждебна" обстановка"...

Мизерията в тази фирма е огромна ,както и интригите и клюките които  се разтягат, особено по адрес на управителя Драгош.Има и свестни хора които се броят на пръсти ,като бих започнала с най-добрият човек и колежка която работи там Главният счетоводител Цветелина Истилянова.Тя е единственият човек във фирмата който не се занимава с глупости а си гледа работата.Много мръсно и мизерно място,язък им на румънците за претенциите ,че са едва ли не водеща фирма в бранша в своята си държава,тук условия на труд няма никакви,но хората като са без работа се подлъгват да започнат там и после горчиво съжаляват.Не ви препоръчвам да започвате работа там не поради причината ,че съм напуснала вече а от тази гледна точка ,че ще се сблъскате с едно порутено и мизерно място с един "сплотен" колектив,колеги коита си говорят зад гърба един на друг ,крадци в склада наречени стоковеди/не всички има един свестен казва се Влади/,Тук видях как сестра плюе зад гърба на брат си който и е колега ,нещо което дълбоко ме възмути и т,нт мога още да ви разказвам но няма да има място ,Решението все пак  си е ваше ,но разочарованието е голямо.И много Ви моля не ми триите написаното както правите с останалите негативни писания!!!!

МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ НЯКАКВО ИНФО ЗА ФИРМАТА БУД МАКС,КАНДИДАТСТВАМ ЗА РАБОТА ТАМ НО ИНФОРМАЦИЯТА Е ОТ 2009 МНОООГО СТАРА!!!

Който има нужда от работа нека започне, проблема ще дойде от там че сами ще осъзнаете грешката си в малко по късен етап. Сигурността там е минимална, отношението което се иска от теб към работата трябва да е лично, но отношението на самата фирма към теб задължително е професионално. Склада е най-мизерната дупка която може да съществува, нямат работещи мотокари а са нови. Без причинно се освобождават складови работници от днес сутринта за вечерта даже и в съботен ден. Работи се в събота при положение че е почивен ден. Идвали са много пъти на проверки от Инспекцията на труда и уж все нищо не откриват. Разбира се работните часове са почти двойни за деня за търговците, казват ти че ще взимаш една заплата твърда, а става така че те я махат и даже я нямаш и зимата. Дават ти пари само за това което си продал и парите за влезли в касата на фирмата, а отложените плащания не взимаш нищо. Не дават командировъчни а почти всеки ден си извън София. Но няма как да искат от теб да се дъжиш с лични чувства към фирмата, а да се държат професионално и да ти казват " какво ти ми даде за да ти дам и аз"????????? Колегите са добре но пък има много "УШИ" които един друг се гонят кой най-много информация ще снесе на г-н управителя....даже го пиша с малка буква защото го заслужава.
Помислете наистина дали искате да си загубите времето и да сте подложение на постоянен стрес!!!!!!

С по-лошо отношение, по-арогантно държание не бях се сбъсквала!!!
Аз не мога да повярвам, че някой нормален човек би се държал така. Единственото ми обяснение е че явно въпростана служителка е страшно проста и елементарна. Представям си как се държи със служителите и колегите си. Това не е реално!!!
Изключително съм възмутена
Препоръка: Човека и човешкия ресурс е най-важния и мощен капацитет, който може да бъде един огромен плюс за фирмата и работодателя. Докато не се научат хората да се уважават и ценят, все ще сме си в това положение. И после говори какво било в западни страни. Извинете, но ние сами сме си виновни за всичко. То бива злоба, бива простотия, бива завист и ненавист, но чак пък толкова!
Само едно ще кажа - "каквото повикало, такова се обадило". Не очаквайте да се подигравате с хората, да се държите арогантно, после да искате нещо от тях!!!

е, благодаря за инфото
това което прочетох по долу, ми даде ясна представа за тази фирма.

Някой може ли да даде информация какво става в фирмата към този момент? Още ли се работи в събота, има ли някакви промени, засегната ли е фирмата от кризата? Заплати, осигуряване - как е?  По-скоро ме интересува работата в администрацията, а не търговските агенти.

Изказването на колегата бе много меланхолично , сякаш съжалява , че е напуснал Будмакс. И с мен така се получи , когато напуснах от друга подобна фирма , но управителите бяха българи и сега работя на по-добри условия и заплащане. Кадрите трябва да се ценят. Верно е работим за чужденци , но нима сме некадърни да работим за себе си?. Все някак си трябва да си изкарваме прехраната и да си гледаме семействата. В София сте добре , че склада ви е наблизо , колектива ви е млад и нахъсан и трябва да се работи добре. Има строежи , но както тази година по черноморието е ад. Малко работещи фирми, нямат пари , купуват по малко и с разсрочено плащане. Щом имаш опит в търговията как би работил като ТП и как би правил групажи по клиенти , ще напълниш ли един тир за няколко клиента , как би ги убедил да пазарят големи количества и да ти платят най - вече , когато нямаш работещ склад в района за да поемеш малките доставки. Ако има работещи фирми и строежи - да., но както има и много производители и складове под носа на клиентите , трябва да си маг , да имаш здраво д..... и да не те е страх. Но ако си на изпитателен срок и се провалиш , а то е сигурно какво става?. От високо е лесно - няма проблем трябва да се работи. Има човек , ще го натискаме и ще работи. Провалът ти е сигурен. Трябва да си силно мотивиран и с опит и висока твърда заплата. Процента ще си дойде в работата. Налагането на нова фирма в неразработен район крие много рискове. Който може да направи в тази криза търговия по този начин и постигне оборот 50000 на месец и си вземе парите от клиента, аз ще направя 1000 000. Това е . Желая ви успех.