Будмакс Еоод /img/frontend/nomap.png"

Будмакс Еоод

МНОГО ЛОШ КОЛЕКТИВ.МНОГО ЛОШ ШЕФ РУМЪНЕЦ,ПО ЦЯЛ ДЕН СТОЯТ ВЪВ ФЕЙСА И В 5 ЧАСА ЗАПОЧВАТ ДА РАБОТЯТ,КАТО МИНЕ ШЕФА ДА ГИ ВИДИ КОЛКО СА РАБОТНИ.НЕ Е ПРИСЪЩО ДА СЕ ТРЪГВА НАВРЕМЕ ХА ХА .САМО СЛЕД РАБОТНО ВРЕМЕ .БЯГАЙТЕ ОТ ТАМ,

В продължение на предишния коментар на "Анонимен настоящ служител" ето малко конкретика:
1. (-) Да, складовите халета не се отопляват.
2. (-) Има моменти, в които се застъпват много оперативни задачи, които са спешни. Но тогава "тичат" 2-3-ма от най-ефективните и ефикасни служители и техните началници - контролът по качеството на работа е изключително либерален.
3. (-) Мотокарите са стари и се налагат чести ремонти.
5. (-) Почти липсват допълнителни придобивки,но и санкци също.
4. (+) Има предвидено подходящо зимно работно облекло.
5. (+) Има топло помещение за почивки и в моментите, в които не е осигурена работа за съответния служител. А такива не липсват в ежедневието.
6. (+) Обядът, който е кетъринг с обедно и свободно меню по избор, е поет от фирмата за складовите служители.
7. (+) Има обособено кухненско помещение.
8. (+) Налична е голяма и добре отоплена съблекалня и душове.
9. (+) За 2019г. заплатите на складовите служители бяха увеличени 2 пъти: веднъж с между 33 и 25% и втори път с между 20 и 25%. В зависимост от позицията, изискванията и желанието за повдигане на собствената ефективност и кфалификация, както и за развитие.
10. (+) Бяха поети разходите по придобиване на свидетелства за управление на мотокари за мотивираните служители.
11. (+) За част от складовите работници, които живеят в най-отдалечените от базата райони, е осигурен транспорт.
12. Фирмата, освен складово звено, се състои от транспортно (възнаграженията там също бяха вдигнати 2 пъти - веднъж с 10% и веднъж с 30), финансово (промяна на възнаграждения с между 15 и 30%) и няколко търговски (увеличени възнаграждения за около 70% от служителите с м-ду 5 и 12%). В зависимост от спецификите на работните им задължения възнаграженията са им твърди и/или на база резултати.
- всичко се изплаща без забавяне и на реално осигуряване;
- работното време, натоварването и трудовата дисциплина също са едни от най-либералните, за да не кажа нещо повече..., в сравнение с повечето фирми;
- възнагражденията са над минималните на съответните позиции в бранша и под или около средните такива.
13. (---) Основните проблеми във фирмата са в яснотата на визията, организацията и управлениски. Не са в условията на труд и заплащането.

Това са реалните факти в компанията в общи линии....

От "бифш, неанонимен колега"

Бягайте далеч от там 9часа на студ и прав като кон

Заплатите и отношението към служителите е подвсякаква критика !!! Мотокарист и общ работник 600лв ,а шофьорите 1000лв 10 ч работен ден плаща се по 4 лв на адрес и 7 ст на километър за 20т камион а за малките по 3 лв и 10ст !!! работи се и събота и забравете за 8ч работен ден мин 10ч на ден работа 8 ч каране има удръжки за гориво ,удръжки ако се забавиш някъдепо адресите,камионите са под всякаква критика и буквално са пред разпадане !

Който иска да работи като "общ работник" или "шофьор" с брутна заплата около 600 лв. + "бонуси" нека да отиде в Будмакс ЕООД.
Управителя е любезен и разбран човек.

Ако сте решили да си съсипете живота, започнете в Будмакс. Няма такава фирма .. няма!

Ако сте прочели внимателно написаното от мен ще видите ,че никъде не съм споменала за лошо отношение към мен.Пък за това ,че сте засегната екс колежке май си има причина!!!!

Екс колежке, чувствам се малко засегната от коментара ти. Нямам спомен аз или болшинството от колегите ми да са се държали лошо с теб и да заслужим такива коментари...
Като дългогодишен служител мога да кажа, че както всяка работа си има и приемущества и недостатъци. И щом болшинството от колегите са над 3-4г.тук, явно някак си успяваме да оцелеем в тази "така враждебна" обстановка"...

Мизерията в тази фирма е огромна ,както и интригите и клюките които  се разтягат, особено по адрес на управителя Драгош.Има и свестни хора които се броят на пръсти ,като бих започнала с най-добрият човек и колежка която работи там Главният счетоводител Цветелина Истилянова.Тя е единственият човек във фирмата който не се занимава с глупости а си гледа работата.Много мръсно и мизерно място,язък им на румънците за претенциите ,че са едва ли не водеща фирма в бранша в своята си държава,тук условия на труд няма никакви,но хората като са без работа се подлъгват да започнат там и после горчиво съжаляват.Не ви препоръчвам да започвате работа там не поради причината ,че съм напуснала вече а от тази гледна точка ,че ще се сблъскате с едно порутено и мизерно място с един "сплотен" колектив,колеги коита си говорят зад гърба един на друг ,крадци в склада наречени стоковеди/не всички има един свестен казва се Влади/,Тук видях как сестра плюе зад гърба на брат си който и е колега ,нещо което дълбоко ме възмути и т,нт мога още да ви разказвам но няма да има място ,Решението все пак  си е ваше ,но разочарованието е голямо.И много Ви моля не ми триите написаното както правите с останалите негативни писания!!!!

МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ НЯКАКВО ИНФО ЗА ФИРМАТА БУД МАКС,КАНДИДАТСТВАМ ЗА РАБОТА ТАМ НО ИНФОРМАЦИЯТА Е ОТ 2009 МНОООГО СТАРА!!!