ORPAK BULGARIA /img/frontend/nomap.png"
2 точки от 1 мнение

Заплащането е много добро и собъразено с работата, "винаги може още", но би било нагло да се искат повече пари за сърфиране в интернет и злоупотреба с офис консумативите. Уважение за съжаление няма, тъй като фирмата е млада и всички вътре са "шур-баджанаци". Ако на някой нещо не му изняся - теб те изнасят. Шефовете нямат поглед, или ако имат - не им пука или не са адекватни за случващото се в отделите. Ако бъдеш нарочен - лесно те разкарват. Всички заедно скатават работа, лъжат директните си началници и клиентите си (Ромпетрол). Всеки оставя работата си на друг и се чака последния момент за да опере някой пешкира, а пешкира обира този, на който му се работи. Няма възможност за реализация, не можеш и няма от кого да бъдеш забелязан. Работата там е загуба на професионално време. Офиса е модерен, има база, през повечето време може да се пуши в офиса, има отделно помещение за пушене.