Ханиуел България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ханиуел България ЕООД

Кандидатсрвах за работа в тази фирма. Подържат ниско ниви на работна заплата. Правят се на американци, но когато им кажеш какви са очакванията ти за реално заплащане на туда който ще полагаш и квалификацията която имаш - Не продилжаваш напред в триетапното  инервюиране за заемане на длъжността. В същност тази американска фирма е силно побългарена,защото не само геда да мине най-тънко със заплащанетоа, а лежи на излъскан имидж от страна на фирмата майка. Иначе в българия правят табла за КИП и А, които монтират някъде по света и тук държат работниците като мишоци, по цял ден да вързват тръбички и кабелчета. Какво пък на някой може да му харесва да работи там! За него написаното може да не е вярно...

Кандидатствах за работа в тази фирма. Подържат ниско ниво на работна заплата. Правят се на американци, но когато им кажеш какви са очакванията ти за  реално заплащане на труда  - НЕ продължаваш наппред за заемане на длъжността. Гледат да минат възможно най-тънко в заплащането, иначе лежат на американски имидж, В същност са силно побългарени.

Кухи обяви!Няма обратна връзка.
Важното е да имаш вуйчо Владика.

Обява за "Purchaiser". Интервю по телефона на което става дума, че отговаряш за логистиката, заприходяването на стока, фактури. В същото време тичаш и опаковаш стока в склада, лепиш етикети. И в същото време тичаш да секретарстваш и да посрещаш гостите на фирмата.
Това как ви се струва. Уволнили са 3-ма и искат сега Kinder Surprise, 3 в 1. А ако може и да е за без пари, отлично.
Сами си направете изводите.....

Интересува ме как протича интервюто в тази фирма има ли някакви тестове. Струва ли да се кандидатства там, как е заплащането, колегите как са ?

Интересува ме фирмата Honeywell - заплащане, условия на работа, колеги,фирмена политика и т.н.