Нотариална кантора - СОНЯ ВЛАДИМИРОВА /img/frontend/nomap.png"

Нотариална кантора - СОНЯ ВЛАДИМИРОВА

Останах с добри впечатления, като отдохме за сделката, беше готова с акта. Сметката ни удовлетворяваше. Беше любезна и професионално веща.

Не съм работила нито кандидатсвала за работа в тази кантора ,ходила съм там единствено като клиент,и ми направи впечатление точно това че всеки път там има различни секретарки,и тя често им прави забележки дори пред клиентите си.Дори веднъж си позволи да се държи доста грубо и с мен ,а аз съм и клиент.

Здравейте, приятели! Привет и на госпожа Таня Бл., която е действителната авторка на разположените по - долу злобни писания по адрес на нотариус Владимирова. Аз работя от пет години в тази кантора и смятам, че написаното е, не само злобно, но и нелогично. Ако екипът на нотариалната ни кантора е толкова бавен и смотан, че Нотариусът непрекъснато нервничи и се кара, защо тогава скромната ни провинциална кантора има толкова много клиенти, че се налага да чакат по 7 дни за сделка и по няколко часа за пълномощно?
Истината, госпожа Таня Бл. е, че въпреки голямата ти амбиция не успя да станеш част от нашия екип, тъй като Нотариусът избра друг кандидат за свободното работно място в кантората. Но ако си достатъчно трудолюбива, кадърна, лоялна и почтенна, ти също ще си намериш добра работа. Успех, Таня Бл.! И не злобей ! ))))

В град Ихтиман има и други нотариуси освен нотариус Владимирова. Препоръчвам Ви да работите с другите колеги. В нотариалната кантора на нотариус Владимирова ще се сблъскате с доста непрофесинално отношение. Може за рутинна процедура да загубите доста време. Ако искате да изповядате сделка ще ви се наложи да чакате поне 7 дни. Ако искате да заверите декларация или пълномощно ще чакате поне час и половина. Като по време на безкрайното чакане ще станете свидетел и на безобразното отношение на нотариуската към нейните служители, от рода на подвиквания, забележки на доста висок тон и редица други обидни подробности. В тази кантора ще се сблъскате с такова напрежение и юридически непрофесионализъм, каквито скоро едва ли сте виждали и каквито за в бъдеще Ви желая да не видите.