геотехмин /img/frontend/nomap.png"

геотехмин

Геотреидинг страхотни млад екип всичко положително пари добри
Но път строи 92 див комунизъм без много пари ...поне редовни...стари доносници податливи жени кьм френската любов

неразбирам само защо така се плюе срещу помаците ако някои не е разбрал на тия помаци са купени бусове(който не са нови а втора рака) за извъшване на струителна работа като арматура бетон кофраж а не за вартене на геврека ако някои от шофьорите иска повече пари нека да се качи на 18 мерта да прави кофраж а не да краде нафта заштото е по лесно.А колкото до ръководителите Чокови имат издадени в срок доста големи инфраструктурни обекти и национално значение и неса от вчера в този бранш.

Много ченгеджийска група. Охранителната фирма е оглавявана от бивше ченге управлявало направление Борба с терора. Ровят се в личия живот на всички служители от групата. Не, не им задават въпросите от които се интересуват, а им ровят зад гърба - банкови сметки, секретни досиета, личен живот. Не е почтено.

Сагласна съм с казаното от вас неможе на едни да дават коефициенти 2,5 а за други по 1,1.Господата Сивил Чоков и Илиян Чоков за мен специялно не разбират нищо от този тип работа.Тази фирма е станала като шуробаджанащина.Мажат ми работи като вол и се разправя с всякакав тип документи и получава трохи.помаци или турци си карат скапите и ножите автомобили и не им пука на шапката,а хората които им изкарват парите кошниците.Гориво се крадяло нормално да се краде всеки гледа да се изхрани

Уважаеми господа директори какви са тези некъдърни турци или помаци където сте ги назначили да оправляват обекта Сивил Чоков и Илиян  Чоков да дават нерегламентирани коефициенти 2,5 . Купиха им 5 буса за турските бригади и за администрация 5  DACIA един джип DACIA DUSTER за некъдърния Сивил Чоков , а за шофьорите със раздрънкани бусове недава даже и коефициент . Уважаеми г-н директор да се вземат незабавни мерки защото ще доведът до лоши последствия на двамата ръководители Сивил Чоков и Илиян Чоков

Уважаеми колеги не злоопотребявайте мойто име в фирмата . Ако искате да ми кажете нещо ми го кажете а не злоопотребявайте  с мойто име в сайтовете с невярно съдържание !!!!!!!!!!! Така е  , който не му харесва с заплащането и условията на труд  фирмата нека се обърне към изпълнителните директори!!
Механик на АМ ,,Струма" ЛОТ 2

СЪЖАЛЯВАМ МНОГО ЗА РОБСКИЯ ТРУД НА ВСИЧКИ МОЙ КОЛЕГИ,ОТ НЕКАДЪРНИТЕ РЪКОВОДИТЕЛИ НАЧЕЛО С ШЕФОВЕТЕ ОТ НМА И ОТ УПРАВЛЕНИЕТО ОТ "ПЪТИЩА И СЪОРАЖЕНИЯ" С ТЯХНАТА НЕКОМПЕТЕНТНОСТ,КОИТО ДОВЕДОХА ДО ЛИКВИДИРАНЕ НА ПРЕДПРИЯТИЕТО.ОМРЪЗНА НИ ДА НИ ЛЪЖАТ С ДОБРО ЗАПЛАЩАНЕ И С УВОЛНЕНИЕ ОТ РАБОТА,ЗА ТОВА ЧЕ РАБОТНИЦИТЕ СИ ТЪРСЯТ ПРАВАТА.МАШИНИСТИТЕ И ШОФЬОРИТЕ КОИТО ДАВАТ ДЕЖУРСТВА НА БАЗИТЕ НА ВИТОША ГИ ЕКСПЛОТИРАТ КАКТО СИ ИСКАТ И КАКВОТО СИ ИСКАТ ПРАВЯТ СЪС ТЯХ.ДАВАТ ДЕЖУРСТВА ПО 48 ЧАСА,ЛЪЖАТ ГИ ЧЕ ИМ ПЛАЩАТ НА 12 ЧАСА,А РЕАЛНОТО ЗАПЛАЩАНЕ Е ВЪРХУ 8 ЧАСА.СТИГА С ТЕЗИ ВРЪЗКАРСКИ ИСТОРИИ,ШУРО-БАДЖАНАЩИНА ОТ КЮСТЕНДИЛ И ОТ ВСЯКЪДЕ.НАДЯВАМ СЕ НА НЯКОЙ РЪКОВОДИТЕЛИ ОТ "ГЕОТЕХНИМ" ДА ОБЪРНАТ ВНИМАНИЕ НА ТАЗИ ЛИКВИДИРАЩА СЕ ФИРМА "ПЪТИЩА И СЪОРАЖЕНИЯ",КОЯТО СЕ РЪКОВОДИ ОТ ЕДИН КРАЙНО БРУТАЛЕН И НЕКОМПЕТЕНТЕН РЪКОВОДИТЕЛ В ЛИЦЕТО НА ИНЖ.ГОЦЕВ,ДАНО ДА ИМА КЪСМЕТ ДА ДОЙДАТ ДОБРИ И КАЧЕСТВЕНИ РЪКОВОДИТЕЛИ,КОИТО РЕАЛНО ДА ЗАПЛАЩАТ ТРУДА НА СЛУЖИТЕЛИТЕ И РАБОТНИЦИТЕ.

Вярно, че всеки има право на мнение, но защо трябва да се поднася по този начин. Ако някой е лично засегнат, да си реши въпроса лично...ако на някой не му харесва да има ред, да си намери друго място. В тази фирма има хора, които работят и са доволни...веси има право да избира...

Вярно, че всеки има право на мнение, но защо трябва да се поднася по този начин. Ако някой е лично засегнат, да си реши въпроса лично. Ако на някой не му харесва да има ред...да си намери друго място. В тази фирма има хора, които работят и са доволни....всеки има право да избира....

Що роптаете като ви плащат редовно....я идете някъде дето ще ви плащат за по-миналата година и то минимална заплата...