валиком /img/frontend/nomap.png"

НАИ-УМРЯЛАТА ФИРМА ДАНО ДА ФАЛИРА

tei tei mai mai i az trebva da kaja nqkoi ne6tica 6tot ne e hubavo da si mislqt horicata vuv Valikom 4e sum kazval lo6i prikazki za firmata az purvo nikoga nqma da trugna da govorq ot chujdo ime mnogo hora go znaqt no nqma znachenie nishto losho ne taq v sebe si za Valikom i nqma kak az stanah chovek tam i sum vidql mn hubavi ne6ta i ne hubavi no nqma kak jivota e takuv prosto obstoqtelstvata me prinudiha da se mahna ako ne bqh tolkova gordeliv moje bi 6tqh da si stoq o6te na guza no nqkoi put mu kipva na 4ovek. I molq hora koito si mislqt 4e sum pisal nqkakvi ne6ta za firmata da im kaja 4e sa v golqmo zablujdenie.Mislq 4e se izqsnih.

Май заради прочетеното дотук трябва и аз да кажа нещо.Тези са уникални циркаджии!В един цирк играят ама се правят,че не си знаят номерата. Ако почна да ги обяснявам тук някои настоящи герои ще получат нервна криза най-малко.
Не дърпайте фирмата надолу бе,не я смучете като кърлежи ,спрете се!!!Много честни хора напуснаха,принудени от условията,но няма как.Но основните циркаджии са още там оправдавайки се,че вината за всички фирмени проблеми не е тяхна ,а на всеки напуснал,щото така е най-лесно да се прехвърли отговорност.Недейте да искате постоянно увеличение на заплатата си, да се чудите как да се скатаете по цял ден и да чакате друг да свърши работата,както е ставало многократно.И накрая става така че този дето се мотае е най-работен,пък този,който върши повечето неща бива обявен за мързел .Докато това го има няма как да се задържат кадърни хора ,то се вижда кои останаха.Иначе казано-претенции големи,не работиш много,но вземаш хубава заплата;-работиш много не претендираш за заплата,чакаш някой да се сети да те оцени,ама той си трае и получаваш малка заплата.Е,има трески за дялане и в ръководството за тези неща и за други,но какво да се прави.......

Ей хора искам да работя за вас!

Научете се да издавате всеки път фактури,както издавате и стокова,защото ми писна да приказвам едно и също на агентите ви.Няма да плащам глоби заради ваша изгода да печелите от неиздаването на фактури!

zdraveite mnogo vixaresvam firmata mnogo kolegialni as rabotix vav druga firma bix iskal da po4na privas na rabota kato snabditel tel. 255106

Ot kakvo da gi e sram? 4uvate li se? ako trqbva agentite i krakata vi shte lijat!Nali klienta e Bog! a pak kato sa ni jalki otstapkite rabotete s tezi, koito vi davat po-debeli ! Pazara e golqm, da ne sme vi opreli pistolet v glavata. Dobre, 4e sprqhte da rabotite s nas, naistina,mnogo zagubihme ot vas! sega zaqvkata vi shte pristiga navreme! uspeh v biznesa vi!

Абе не ви ли е срам бе Валиком?Вашите агенти още малко по земята ще се търкалят,за да им дам завявка визирам агент от мъжки пол.Добре,че спрях да зареждам от вас като знам какви нищожни отстъпки правите,а и откакто започна бурна смяна на персонала събран ,както разбрах от куцо и сакато един път не дойде заявката ми навреме ,а ми се влачите в 17 00,че и по-късно.
Прави са май тези,които пишат истината за вас!

Диляне омразата няма да те доведе до никаде мн си малък още за да си толкова злобен . Когато станеш на възрастта и акъла на хората работещи и работили преди във фирмата тогава може да правиш подобни исказвания .Научи се на малко уважение към по - възрастните .
А и много поздрави на баща ти, когото много уважавам .

Jena, est e da me pomislite vednaga za Petya, imaiki v predvid napisanoto ot Vas. hahah! Ne si mislete, 4e samo dashterqta na shefa moje da ima polojitelno mnenie za rabotata vav firmata, priznavam razveselqvate me. Kakto kazah vijdam 4e ste dosta afektirana I razbiram dumite vi, no ponqkoga 4ovek trqbva da e obektiven nezavisimo emociite si! Vseki si ima mnenie, ne mi se spori s Vas. Leka ve4er!