Неджин ООД /img/frontend/nomap.png"

Неджин ООД

1 точка от 17 мнения

съпругът ми започна работа там с уговорката да сключат граждански договор и да му се заплати на база извършена работа. Нито договор, нито пари. След една седмица той се интересува какво става с договора- няма ясен отговор, след още няколко дни- няма и пари. Сега не работи, но и едва ли ще си получи парите. Обаче на фирмата нещата си вървят, така ще си зариби нови работници за 1-2 седмици, после други и най накрая обекта ще се завърши. Лошото е, че работниците няма как да си търсят правата.

Мислих да кандидатствам, но мнението на шефа на фирмата ме отказаха! Поредния онбашия в БГ! Защо има текучество и некадърни служители, калпави фирми и специалисти които не се развиват по специалността си? Защото има такива, които ти казват: "Ако човек е достоен отива при началниците си и казва какво не му харесва и в случай, че не се разберат просто си тръгва". Защо да си тръгва, а не промените нещо! Ако си мълчи е недостоен, а когато говори е неудобен! Картинка! Хората с характер и знания не мълчат, а говорят и колкото повече такива има, фирмата ще ви върви напред! Но гордостта ви, ще ви подлее вода! Ще имате текучество, ще губите време и нерви да обучавате, а после хората ще си тръгват и вече обучени ще помпат конкуренцията! А корумпираните търгове няма да са вечно....

Случайно поаднах на този сайт и реших да видя какво е записано за фирмата ни.
Наистина научих много нови неща за себе си и за компанията.
Хем ми е смешно хем ми е тъжно за хората които са ги писали.
Мислех да подмина, но все пак реших че е редно да отговоря.
Уважаеми господа или господин пишещ,
Нали си давате сметка че всеки разумен човек който прочете писанието ви ще си зададе въпроса защо ли тези са дошли тук - дали са ги изгонили от фирмата или работят за някой . Защото кой ли нормален човек  ще си изгуби времето да седне да пише  в подобен сайт, ако няма специална причина. Кой честен човек ще пише анонимно или с лъжливо име, като тази последната "госпожа" -бивша служителка.след като вече е напуснал фирмата, освен ако не пише неверни неща и го е страх от отговорност.        Ако човек е достоен отива при началниците си и казва какво не му харесва и в случай, че не се разберат просто си тръгва.
Уважаеми господа четящи,
Едва ли е нужно да ви казвам отново че информацията написана от подобни минжутурки  всъщност си е дезинформация.
Естествено във фирмата не търпим некадърници и мързеливци, които живеят на гърба на колектива и петнят името на компанията.
Ако някой иска да научи повече за фирмата нека дойде да види или ми се обади се обади . Личният ми телефонен номер е 0878 44 38 28.
Желая на всички здраве и успехи!
Венцислав Неджин

Много не коректен работодател. Не цени хората си, Липсжат елементарни условия на труд и конфиденциалната информация относно ЕГН, адрес на хората работещи там или кандидатствали за работа там не е конфиденциална - CV-тата им се използва гарба за драскане за да се правят икономии и после дори без да се скъсат отиват в кошчето. Опитва се да контролира всичко тои самия въпрекиi, че е назначил кадърни хора на високите постове, които си вършат добре работата, но той не смее да гласува доверие или може би не иска да изпуска контрола, диша ти постоянно във врата и създава напрежение. Никога това, което си свършил не е достатъчно. Задачите ги дава от днес за вчера и си променя исканията/ задачите и важността им постоянно. Точно си започнал нещо и той ти иска друго и те принуждава да зарежеш това, което правиш. Почти целия персонал работи без трудови договори и в производствения цех липсват лични предпазни средства. Студ, прах и мърсотия.
Просто не знам как тази фирма не е подложена на една обстойна проверка за да се видят всички нередности и собственика и да си понесе последствията - затвор дори заслужава. За офис използва жилището си и там кани хората на интервю или клиентите на фирмата.

Нещата са зле.
Приятелски съвет-не се лъжете да започвате там.

Пълна скръб е тази фирма , без коментар.

Напуснах по семейни причини.
Не мога да се оплача.
Уважаваха ме хората.
Плащат винаги навреме.

Човешкия ресурс не се оценява.Заплащането е несигурно !!!!

За халето да не говорим.Под всякаква критика.Машините са по стари и от Лили Иванова.Каквото е времето навън такова е и в халето.

Извън София е.Поне служебен транспорт да имаше.

Развитие нула.

Управителите издават неясни команди.Опитват се да правят неща от които в дадения момент има само вреди.

Фирмата е в сивата икономика.

когато се опитват да те привлекът към фирмата има големи обещания.
после виждаш реалността и ако си добър специалист/професионалист "си обираш крушите" . остават хора - закъсали.

Фирма намираща се изцяло в сивия сектор - няма договори, не знаеш дали ще ти платят и колко / въпреки, че си имал някаква уговорка за конкретна сума/.
Пълен хаус, мизерни условия на труд и безхаберие от страна на собственика по отношение на хората - човешкия фактор.