DIKA STYL /img/frontend/nomap.png"

Осигуряват на минималната , дават 500 лв и нещо лева. В едни магазини има бонуси в други няма , а и бонусите са малки и пак заплатата варира в диапазон 500/600 лв. за 5/2 или 2/2. Шуробадванащина е дружеството - ако си на шефа се става управител за месец - два. Шефовете са гърци и третират персонала като роби. Хората често се сменят и има почти нулев шанс за развитие. Не се лъжете от обявите им - не си заслужава да си губите времето.

Пиша Ви ,защото се питам ,когато подбирате персонал работнички ли ви трябват ,или  кукли ,който да пазят магазина ?Аз кандидатствах за длъжноста продавач-консултант ,но момичето ми каза ,че нямам шансове ,нищо че имам доста голям стаж в търговията .Работех в модна къща и мисля ,че съм много добра продавачка ,отговорна и любезна към клиентите .Моля Ви да ми дадете възможност  да се  докажа с дела .
Благодаря !
С уважение :Г.Банчева

Пиша като бивш служител на делови партньор на Дика стил. Служителите на фирвата с които съм контактувала няколко години оставиха доста добри впечетления у мен, коректни, интелигентни, разбрани и приятни хора, лъхащи на професионализъм. Не сме имали проблеми нито със спазване на сроковете за плащане от страна на Дика, нито с договорените условия на сътрудничество. От мен браво за подбора и създаването на екип в тази фирма!

za zapla6taneto v DiKa moga da kaja,4e e dobro.pone az dokato rabotex tam mi stiga6e.
Uvajenieto e na parvo mqsto,nqma zna4enie dali sa kolegi,otgovornici ili 6efove.dovolna sam.
spored men privilegii nqma!
Da sigurnostta e garantirana.
Svobodnoto vreme mislq 4e e dostata4no saobrazeno s rabotnicite.
Potenciala za razvitie go ima,no edinstvenoto uslovie da se spravq6 dobre s rabotata,ako vsi4ko e ok nqma problemi da se razviva6 i da se izka4va6 nagore i nagore.
Na xorata,koito rabotqt blizko do firmata im e mnogo udobno,kakto i na men.mislq 4e e na dobro mqsto.
Za kolegite moga da kaja,4e po golqmata 4ast sa mnogo gotini,i nai ve4e otziv4ivi.Stiga da se darji6 dobre s tqx,nqma da ima6 problemi.
Na men rabotnata sreda mnogo mi dopadna,be6e mi priatno na rabotnoto mqsto i xodex s jelanie na rabota...ob6to vzeto sam dovolna ot firmata i otno6enieto mi kam men specilno.
Blagodarq!