"Токуда Болница - София" АД /img/frontend/nomap.png"

"Токуда Болница - София" АД

Попаднах в тази болница на обучение. На много ниско ниво са работещите там. Уверявам всички интересуващи се от лечение в тази болница, че известните имена в медицината не отидоха да работят в Токуда.Болницата е по-скоро магазин, отколкото болница. Що се касае  до битовите условия - те във Военна болница са много по-добри, както впрочем и работещите там специалисти.Повечето софиянци това го знаят. В Токуда обикновено ходят хора от провинцията, които не са добре информирани и имат доста пари. Бих могла да напиша и много конкретни факти, но още с отиването ми там ме накараха да се подпиша, че няма да говоря за вътрешните им неща и периодично ми го напомняха, когато им казвах какво безобразие е всичко там.

До Иванова- г-жо , не ми говорете като стара партийна другарка- аз работя в тази болница и знам кой колко работи и кой колко струва- колкото до вашата приятелка с дългогодишен опит - главната юристка- да ходи да си прилага опита там където има опит- за тази болница жената не става.
Много прав е бил доставчика и не е нужно да го обиждате.
Вие имали ли сте някога профисионални взаимоотношения с тази юристка- аз има през ден имам служебни контаки и знам ,че нищо не разбира от трудово право и от материята на здравеопазването.
Действително лекарите са много силни , но за част от администрацията просто не ми говорете-трябва да се намали персонала с тях .не ме ядостайте -защото докато някой кадърни хора са навън , други с връзки се уреждат в нашата болница

Уважаеми недоволни и настроени подозрително, аз пък искам да изразя едно друго мнение - по-различно от Вашето! Първо искам до подчертая, че болницата е на страхотно ниво за територията на България и за нашето здравеопазване, което мисля, че трябва да бъде оценено! Освен това лекарите са наистина едни от най-добрите. Администрацията е толкова важна колкото и самите лекари. Без нея те не биха могли да работят нормално, както и без тях администрацията би била безсмислена. Е, да и юристите са част от администрацията, но кой обича юристите??? А без тях съвсем не може. ВСички тези хора образуват един солжен организъм, който работи и показа, че работи добре и се старае. Браво на всички тях! Всички те са високи професионалисти и полагат много усилия.
Всеки, който е недоволен има право на избор - да остане на работа или пък да смени своя работодател с такъв, който да отговаря на изискавинята му. Безсмисено е да се сипят обиди и квалификации към хора, които не само са изключително опитни, но и са доказали колко могат. А за доставчика, който може да даде квалификация кой колко е компетентен, оставям на Вашата преценка ...... След всичко това бих искала да кажа браво на всички служители на болницата - от охраната и санитарката до ръководството, за тяхното търпение, знание, желание за по-добро начало и постянство!!! А на всички юристи и администрацията бих искала да пожелая късмет в работата и много успех в трудностите, и разибра се да не обръщат внимание на хапливите коментари!

Ти сигурно си умна , хубава и работна и те дразнят че не те уважават достатъчно-не се притеснявай , човек се обижда само ако го обидят хора на които държи. Аз цял ден виждам някой лица -които по цял ден пушат / а може и да пият / докато аз работа по12 часа , а и нощем ме викат.Аз изкарвам заплатата поне на 3 лица, които са мързеливи, лъжливи и некадърни. Не искам да казвам имена -защото не знам на кого са протежета. Страхувам се , че в болницата има много бивши ченгета- мисля че и новата ю...... е такава. Вярвам в Рени .....

Ние сместрахотни професионалисти- най добрите. хората ни вярват. можеше да бъде и по лошо в отношениенията и в заплащането.жалко че трябва да издържаме мъртви души- като некадърни юристи. добре , че го има този сайт за да изразим мнение. обичам този болница- но мразя организацията и раздутия немедицински персонал. вярвам в двама души в тази болница.

Заплащането е ......все пак сме в БГ мизерни пари са , по вече вземат във всяка една софийска болница.Уважение има само между работещия персонал, всички други -главни сестри,директори,юристи вкл. и г-н Сербезов се държат с персонала ужасно.Привилегии за персонала няма-плащаме си паркинга, а ръковоството се храни на царска маса в центъра на ресторанта,докато всички други се редимм с купончето от 2 лв. за една филийка хпяб.Работното време в много от отделенията е противозаконно и май пак е време Инспекцията по труда да бъде поканена.

като доставчик на болницата мога да изразя мнение че лекарите в тази болница са големи професионалисти , но административния персонал в голяма стехен са трагедия- имах възможност да контактувам с главната юристка на болницата/нов служител Коцева / и останах изненадан, че е толкова некомпетентна-тя не знае въобще защо е там. не знам как е взела диплома- ако въобще има. само пуши цигари и се прави на важна. кой я назначи?

болницата е хубава и модерна само,че има доктори на който мястото не им е там аз лично съм страшно разочарована от един лекар,заради когото мой близък едва не му се случи най-лошото,ходихме 8месеца по мъките докато доктора разбере ,че е допуснал грешка и да ни изпрати в друга болница да му оправят некадърната работа

Тук не е мястото за оценка на медицинското обслужване на пациентите на болницата, а за оценка на условията на труд и работния микроклимат във всяко едно отделение или отдел. Като пациент и придружител на пациент имах възможността неколкократно да посетя Болница Токуда. Навсякъде, където бях за преглед и лечение, срещнах внимание, разбиране и медицинско обслужване на най-високо ниво, дори и в отделенията, които вече са описани по-долу в лоша светлина. Нямаше въпрос, на който да не сме получили отговор. Нямаше грубости, нямаше напрежение. Пациентът в тази болница е на първо място. Заслугата е изцяло на медицинския персонал, който притежава висок професионализъм, както и на техните ръководители. Аз и моите близки останахме с много добри впечатления и ако ни се наложи да потърсим лекарска помощ, отново ще изберем Токуда.

УЖАС!!!!Аз съм разочарована от персонала и обслужването на тази болница.
Отивам на мамолог те ми правят снимки ,без да попитат да ли съм съгласна .
Не стига ,че ме облъчиха без моето позволение ,ами след това ти дават снимките и те изпращат.
Абе хора аз ,ако имам медицинско образувание ще си напиша и Диагноза!
Няма лекар ,който да ми обясни и да ме прегледа !!!
Таксата потребителска е 2,40лв за паркинг 4,00лв +35,00 преглед/който нямаше/ за път и време.... И се питам къде ми отиват здравните осигуровки ?За тази снимка ,че то и в нашата поликлиника могат да ми я направят!Много съм разочарована ГОЛЯМА РЕКЛАМА без капка покритие.