Дунапак Родина /img/frontend/nomap.png"

Дунапак Родина

Моля, някой да ми каже набират ли още хора за производството, тъй като кандидатствах за работа. Какво става въобще набраха ли персонал или не.

Аз, като бивш служител на тази фирма искам да кажа на всички онези там по-долу недоволни "Хора, има много по-лоши места от Родина и стига мрънката и недоволствате, никой не Ви държи насила там, като не Ви харесва - напуснете, намерете си идеалното работно място, където ще работите по 2-3 часа, ще взимате най-малко над 1000 лв. заплата чисто , ще се разбирате с шефа и колегите и ще си гледате кефа". Но да Ви просветля - Такова работно място няма!

Условията за работа във фирмата са добри. Има и по-добри места за работа, но има и много по-лоши. През последните 4 години се направиха доста неща, за да се подобри работната среда, както и условията в производството. Както навсякъде, и тук има недоволни и неблагодарни, но това е нормално. Важното е, че се правят инвестиции и се работи за развитието на човешкия ресурс, друг е въпроса дали това се оценява, но.... и един доволен служител да има и това е достатъчно!

Какво е нивото на заплащане във фирма Дунапак Родина Ад? - Писах 3, защото залащането е около средното за страната, но досега не е имало месеци да не плащат или да се бавят заплатите!
Какво е отношението на ръководството на Дунапак Родина Ад към служителите? - Лично аз за толкова години не съм усетил лошо отношение, но според мен се действа на принципа - каквото повикало, такова се обадило!
Какви привилегии и/или социални придобивки предлага Дунапак Родина Ад? - За момента това, което се прави не е напълно достатъчно.
Каква е атмосферата на работа в Дунапак Родина Ад и има ли възможност за професионално развитие? Средата е добра, но професионалното развитие - много ни е специфично производството и наистина трябва да си много добър,за да се докажеш. Много хора искаха бързо да успеят да се докажат, ама тука трябва време да изучат производството
Защо някой, би искал да започне работа в Дунапак Родина Ад? Аз съм доволен, защото не ми бавят заплатата, пълни осигуровки се плащат, имам и бонуси в повечето месеци и мога да се разбера с началството.

Защо търсеха работници за производството и разкарваха хората по интервюта пък после уж имало криза и не назначиха никой. А обявата за набиране на хора в производството още им стои в сайта, поне да не лъжат хората че търсят работници. Много несериозно отношение от тяхна страна, щом така се подиграват с хората които се явиха на интервю.

По слабо управление фабриката не е имала може би от своето създаване.Пълно безхаберие и незаинтересованост от страна на ръководството.Никаква политика по отношение на човешкия ресурс.Всичко във фирмата върви по течението,но до кога.........?

Това е едно лошо място за работа. От около 2 години слушам как идват розови времена, а като гледам - нищо не се прави да се подобрят условията на труд, нищо не се прави за кадърните хора. За сметка на това мързеливите, послушниците и жените с къси поли и голям бюст се толерират от най-високото ниво.Както тук го казват - от втория етаж.