Дунапак Родина /img/frontend/nomap.png"

Дунапак Родина

Уникално шибана фирма с ебани началник смени , работата по 12 часа , без никаква почивка заплащането е уникално смешно за тези часове , Момчета не ходете там , овен ако
не сте социално слаб . Всеки началник гледа да си измие ръцете с вас , да ви натопи да излезне чист , за да може вие да ядете голата опашка . Почивка само и единствено за да отидеш до тоалетна , през другото време стоиш и се потиш ( буквално ) като някъв мазен цига*ин. Колегите , ако могат да се нарекът така базикат те и ти се подиграват . С две думи НЕ ХОДЕТЕ ТАМ !!

Дунапак...смешна фирма,но те чакат не образовани хора да им работят без пари и да си малчат на всекидневните унижения.Предлагат 1000лв.заплата,но на bhs за тия пари трябва да си малоумен да се съгласиш да им работиш.По 12часа без почивка и лайното Дюнков да ви се прави на интересен всеки ден,аз бих му смачкал грозната моцуна и лакеския задник,но не ми е интересен вече(просто е смешен).Помислил си е че е хванал Господ за шлифера.От такива утрепки бягат свестните работници.Предценете за кво става въпрос,и за кво иде реч.Успех ....на балъците.

Здравей-те,преди работих в този завод и началник ми беше едно измислено кариерисче на име Плюнков или Дюнков не помня точно.Работа по 12 часа за мизерни пари,събота до обед.Много хора избягаха,а други бяха уволнени от Плюнков(дюнков)без причини,просто не ги харесваше този педераст самоуверен.Времената се промениха тотално и днес май няма кой да им работи на тези помияри.Аз работа в германия и ви съветвам да избягвате тази фирма,работа има колкото искате,но дунапак не е за вас....ВЯРВАЙТЕ МИ.Поздрави на бат Станьо това е единствения готин човек в тази кочина наречена дунапак родина.

Осигуряват ли безплатен превоз

1. Съотношение жени/мъже - каквото и да е не видях много хубави жени там за 2 години престой (без обидени моля). Имаше една-две и мога да кажа че имам близки наблюдения :-)
2. HR-ката, верно вятър я вее на бял кон, че и от къде се извъди, знам я като беше секретарка на Рафет и се мазнеше на жената на Николов - с една дума, никаква не я върши.
3. Заплати - ако мислите че заплата 500-600лв бруто на шеф на машина в цеха или 700-800 бруто макс в администрацията е много - това е вашето място.
4. Лошото качество на продукцията е проблема и те не можаха да купят свестен велпап, ами взеха стар и после върви продавай боклуци. Това си беше грешка на унгарците и си патят от това.
5. Цялото предприятие в Европа е назагуба в момента. Просто се разрастна много и нямаше пари да се издържа, но ще се орпави. Това обаче няма да дигне заплатите в БГ.
6. Като цяло, не го препораъчвам като място за работа, освен ако нямате амбиции, тъп сте да се развивате, на 50г и така или иначе няма да може другаде да почнете и чакате пенсия или подобно.
7. Иначе аз все още се чувам с колегите от Унгария дори си пия бирата с тях на Ракоци в Будапеща (последно Август 2007).
8. Не се изказвам като последна инстанция, но можеше това предприятие по-добре да работи ако аз го управлявах :)))

Аз лично не бих ви посъветвал да работите в Дунапак Родина, там нещата са още на ниво див капитализъм от края на 19 век, работите под непрекъснато напрежение, далече над 8-те стандартни работни часа, нямате време дори за ядене - то е забранено , освен в лавката където хранта, която предлагат е под всякаква критика. Почивка за обяд 30 мин, които никога не можеш да ползваш, защото си прекалено зает, няма и как да излезеш от завода за да хапнете нормална храна - само с писмено одобрение на директор (което сами се досещате, че нито време, нито желание ще ви остане да си осигутите), ако все пак успеете да вземете подписа на директор надали за 30 мин ще имате възможността да отидете някъде, защото заводът е прекалено отдалечен. Социална политика = 0, всъщност отива на минус, но ме е срам да напиша колко е минуса, отдел Човешки Ресурси липсва или по-точно съществува, но функцията му е противоположна на това което в нормалните компании се върши, много е зле положението. Мое лично мнение - основният проблем на Дунапак е ръководството и отношението към персонала, става дума за всички, от ръководители на отдели до работници са третират като неодушевена фирмена собственост, чиято основна мисия в живота е да работят до изцеждане на последните сили - пълно безумие, а на директорите или не им дреме или са тотални глупаци. Заплащането е на средно ниво, но за това което се изисква от персонала е направо минимално. Има текучество и огромна нужда от допълнителен персонал, но ръководството не е особено въвлечено в тези проблеми, уволненията са чести без предупреждения - действа се бързо и без скрупули, досещате се как мотивира това и ти създава прекрасно чувство за сигурност. Хуро-баджанащината е широко срещано явление, хората на директорите се радват на специално отношение. Грешките на ръководството не се коментират или признават (това важи най-вече за Изпълнителният Директор), а те са чести, проблемите не се обсъждат, липсва свобода на изразяване, за обратна връзка дори не са чували, решенията се взимат еднолично и авторитарно, лиспват комуникативни подходи за разрешаване на проблемни ситуации, тотално непознаване на принципите за мотивация, градивна критика, представяне на информация. Отношенията са строго формални, има хиляди ограничения и правили повечето граничещи с абсудра, темата е необятна ...    Иначе фирмата е печеливша, има много работа и се плаща навреме, но ако искате да сте мотивирани и да ходите на работа без да се чувствате ужасно, да имате елемнтарно чувство за сигорност и доверие в своята компания, да имате личен живот и да се радвате на нормално отношени от страна на управлението - тогава Дунапак Родина не е за вас.

Здравейте,някой може ли да ми каже актуално мнение за фирмата.Условията и заплащането как е.Кандидатсвах за работа и сега ме викат на 2 интерю.Благодаря предварително. :)

Здравейте, в момента има обява за ръководител склад. Имате ли информация за позицията, нов склад ли са направили или е имало чистка?

Некоректни ръководители.Изспълнителния Директор дори не знае,че трима от неговите пряко подчинени правят каквото си искат

Здравейте,търсят ли хора във фирмата?Интересува ме някоя по-нискоквалифицирана длъжност,машинен оператор или нещо такова може би.В сайта им има и-мейл за кандитатстване,но няма обявени свободни позиции,та не знам за какво точно да кандидатствам :)