БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

Ако сте наркоман и или разпространител това е вашето място .Управителя подкрепя такива хора.Вечерта хванаха колега с притежание на наркотици в него ,а днес през деня управителя го подкрепя .Така че ако се занимавате с такива неща Боду СОД е вашето място заплащането не е от значение щом може да си разпространявате свободно .Успех на всички наркомани!

Имам запитване към шефовите на фирмата,откога в Кауфланд Сливен1 работят мъж и жена живеещи на семейни начала охранители смешно е не мислите ли познаваам ги и двамата добре тя беше хигеинистка като почна за първи път напусна работи къде ли не после охрана в Била от там я изгониха и хоп в Кауфланд при нейния любим мухлю който в момента е шев на обекта заради нея махнаха едно добро момче,което си вършеше работата ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ ЗАЩОТО АЗ НЯМА ДА СПРА ДО ТУК!!!!!

Поздравления за изгонването на Христова от личен състав. Толкова късно разбрахте какво се случва на втория етаж...

Това е единствената фирма в която сота продава наркотици. И то е драгалевци под носа на шефа. Ръководството знае, но не взима мерки. Очевидно имат полза от това.

Шефовете трябва редовно и ежедневно да си пият ХАПЧЕТАТА и да си взимат ДОЗАТА!

Заплатите са под всякаква критика.Направо са социални помощи.Мизерна работа,нищо не плащат-по 400лв.Никой да не си помисля да работи тук.Пълна програма са!Направо са за връткане и чукане тези капути!Пълни безхаберници и нещастници са тези идеоти и отрепки!

Абе да ви еба пичката майна за новата година включително и на дядо коледа!Има ли един нормален в тази фирма!Колегите ми умират от глад и мизерия!Какви са тези измекярски заплати от 450лв.Вие за малоумни ли ни взимате,чуваш ли бе дядо коледа!Ще те сурвакам яко отзад с голямата ми сурвачка!Във фирмата работят само малоумни и недоразвити индивиди.Пародия на охрана!Смешници!Пълни идеоти и отрепки!Кавали и Капути и Бастуни!Чекиджий нещастни,копелета долни!

Най-Сериозната и просперираща фирма в България!Мисля да се пенсионирам тук в Боду Сод!Заплатите са от 3000лв. нагоре.Дано винаги сме така напред с матрала!Аз пия само чичо Джак!Хапчета не употребявам.

Честита Нова Година на всички ,който им е толкова нещастен живота за да пишат глупости тук, през новата година си пийте хапчетата редовно и продължавайте да си губите времето тук,нещастници;)))).

Заплатата е прекалено малка под минималната е и вечно няма хора и ние запушване дупки