БОДУ СОД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Бигла 2&markers=София,ул.Бигла 2

Инкасо.
Обещания:
Работна заплата 1000 лева като извънредните се плащат 5 лева на час
5 дена работиш 2 почиваш
Работно време от 8:30 до 17:30

Реалността е друга.
Работиш до 20:30 че и повече.
Започват да искат и дните в които си почивка да работиш. Поради липса на служители. Нямали персонал !!!!
Няма заплащане коректно според заработените часове.
Платените отпуски ти се плащат според трудовия договор 710лв.

Измислят си причини за глоби.
Че не си с фирмена тениска, че не сте взели инкасото на време.
Накрая като си тръгваш ти се таксува работното облекло, плаща ти се заплата според договора.
Няма значение колко часове извънреден труд си положил и обещаната заплата от 1000 лева.
Плаща ти се 710 лева и това е ...

Тоя Димитър Георгиев ви лъже да започнете. После си правят каквото си искат и не им пука.

Няма смисъл да си губите времето там.

Този Митко Георгиев ли е какъв е във офиса във Варна явно страда от биполярно разстройство, супер некоректен, ходи търчи за документи зор и накрая ще те назнача и без някои документи.

Ръководителката на ТРЗ ..... необразована... некомпетентна..... вулгарна ..... елементарна ....... идея си нама от ЗЧОД... срам ....

Ръководителката на ТРЗ ... жалка , елементтарна ,селска пръчка.

Ако бяхме нормална държава такива робовладелски фирмички като "Боди СОД" не трябваше да съществуват!

Ако сте кадърен, образован и възпитан - тази фирма не е за вас! Тук се ценят невежеството и неграмотността, които се простират по всички мениджърски постове.
Но ако обичате да ви мачкат неудачници
- това е мястото!
Така нареченият финансов отдел се ръководи от твърде ниско интелигентна, необразована, провинциално ориентирана простачка. Възможностите й се лимитират до махленски крясъци и неадекватно поведение, няма никакви професионални умения, но има страх, че ако я изхвърлят от тук, никъде не ще си намери работа.
Ръководителката на ТРЗ без ценз - проста и арогантна, успяла да заблуди в опита си, със зъби и нокти драпа да се задържи, защото няма къде да й дават такива пари за некомпетентност.
Управителят си избира за обкръжение само прост народ, за да не се подтиска от знания, култура и интелект на квалифицирани служители.
Жалка компания...но трябва да се знае...

Не си губете времето в тази фирма и не си разваляйте автобиографията. Управителят живее още в мутренските времена. Постоянно ще ви глобява и накрая на месеца вместо да взимате, ще трябва да му давате. Ще се обръща към вас с ЦЪРВУЛ, ВУЙЧО, ОВЦА..Изключително ниско ниво. Простотията е тотална

Най-Скапаната Охранителна Фирма....Уж Голяма, но само по Име...Може ли да ми дават 3лв. на Час-Ми няма за Една Кутия Цигари бе.
Постоянно Покриваш Дупки и Уж на Колегата ти Щерка му има Рожден Ден и се налага да покриеш и Неговото Дежурство-А, Цигари Свършили, Храна-Няма...Спи ти се, Едвам Гледаш, но пак си Там- В ОБекта-1000 Номерца....И всичко това за 600-720лв.Е , МЕРСИ.
ЩО НЕ СИ ИБЕТЕ МАЙКАТА-ИЗРОДИ СКАПАНИ?!?

Най-долнопробната охранителна фирма! Най-големите мошениците! Охранителите от клон гр.Ст.Загора правят секс по време на работа със служителките от банките! Нямат никакъв морал Това публични домове ли са или банки?

В тази фирма работят мутри и простаци!