Сентилион /img/frontend/nomap.png"

Сентилион

Ще бъда благодарен ако някой ми отговори на следните въпроси:
Какви пари се плащат реално за позицията " техническо облсужване на оборудване..." В изискванията пише : "...висше техническо образование...", което значи , че се търси сервизен инженер, толкова ли е трудно да се напише....можеби за да не може човека да претендира за пари се омаловажава и позицията. Плаща ли се извънреден труд, защото е упоменато, че се налага и това. Това е което ме интересува, благодаря на всички които ще отговорят.

Какаво добро може да се каже за фирма специализирала се периодично да прочиства персонала си - с цел да не плаща зеплати разбира се ! Друг техен патент е анонимните обяви за работа, а отидеш ли им на интервю в офиса наврян в бившите сгради на ИЗОТ, те омайват със слдки приказки и обещания и ...мисли му ако клйвнеш, още на другия ден почваш да сънуаш кошмари, ако имаш време за сън де, не знаиш колко поредни смени ще си днес на рабита, а тя работа е всичко което на някой му хрумне в момента или не е свършено последните 1-2 години. А имаш ли нещо да кажеш от тук на татък -си на топа на устати или директно си извън борда ! Хайде сега сами решавайте при този Феодализъм дали се работи нормално там...

Моля дайте някакво инфо за сегашното положение във фирмата,много омайно говорят на интервютата ,но дали е така???

хубаво, но какво е положението в момента?
липсват оценки!
и тази фирма ли се е скапала?!

Фирмата бе чудесно място за работа преди години. Наистина страхотни колеги, непринудена атмосфера. Много неща може да научиш... Но всичко добро си има своя край. С разрастването идват и проблемите, ръководството си кара по сарому, но нещата ги заливат. Естествено бушоните им гръмват и последната година направиха работата във фирмата непоносима. Чакат само да им падне някой по способен, омайват го с невероятно бъдеще и "голяма" заплата (даже най-голямата) и куп още приказки и празни обещания. После: свърши това, онова и другото, което никой не го е пипал 2 години назад и виж там да си готов за след малко, защото иначееее.... Жалко наистина. Ако искате да работите там може да се пробвате, но не вярвайте много на това което ви се казва на интервюто, щото после ще ви обяснят че пак нещо не сте разбрали.