Бъргър оод /img/frontend/nomap.png"

Бъргър оод

По нелоялен работодател не бях виждал!!! Жалко е ,че е внук на Димитър Талев,само петни името му. Мръсно,мизерно,надменно отношение към персонала.Когато си искаш заплатата,започва да ти крещи,за да те откаже.Ако го чакаш пред цеха,за заплата,обръща колата и да го няма.Върти,суче,отлага във времето плащанията,а в същото време иска и в извънработно време да му се работи.Нищо от документацията им не е читава.Суровините ,с които кара персонала да работят ,са МУХЛЯСАЛИ ????? Обираш мухъла и другото се влага за похапване,за масовото потребление./БЪКИИ НА МАКС,АКО СТЕ МАЗОХИСТИ...ЗНАЕТЕ АДРЕСА

Здравейте, пиша само и единствено, защото не искам и други хора да се излъжат и да започнат работа там.Аз също щях да работя там, но благодарение на познати и този сайт разбрах що за фирма са и не напуснах сигурната си работа.Първо отидох на интервю пам, супер мизерия!Той ми проведе интервюто без много въпроси, обеща да ме изчака 1 месец докато тече предизвестието ми.След като казах на шефа ми, че ще напускам и му се обадих да му кажа от кога съм освободена, той ми каза само: Еееее, защо толкова късно и добре, ще ти се обадя по-късно и така и не звънна повече.А приятеля ми работеше за него и колите, които дава са трошки караше го да кара с личната си кола и крештеше по него.Не се лъжете да почвате при него!Разбрах и, че пуска фалшиви трудови договори.

Здравейте, имам наблюдения и то само за един ден, мизерия и некоректно отношение, стигащо до унижение.

Не се лъжете хора,да работите за Милко Талев, не стига, че обижда и крещи, но и не плаща, предупредени сте

Аз съм настоящ служител и имам само позитивно мнение за самата фирма и управителя. Фирмата е на много виско ниво и използва много високо качествени продукти, пазарува се взеки ден и се доставят суровини всеки ден продуктите са изключително пресни. Хигиената е много добра всичко е чисто и работят само високо квалифицирани българи. Работодателя е много справедлив и коректен.

Най-некоректната фирма и некоректен работодател,В мизерия принуждава персонала да работи,хигиената е под всякаква критика,не подсигурява елементарни препарати за поддържане на хигиена,не подсигурява елементарни пособия за работа.Няма топла вода.Закупува материали единственно,когато разбере за проверка от ХЕИ,съответно се заплаща,за да си затварят очите за нередностите,а там се приготя храна за различни вериги магазини.Не изплаща трудови възнаграждения за положен труд,крещи по персонала,за да не си искат заплатите.Използват продукти с изтекъл срок а годност и мухлясали.Не изплаща болнични,осигуровки.

Днес сутринта минах покрай базата на БЪРГЪР. Ходих при приятели в съседния блок. Бях потресен! Отзад на рампата стоварваха някакви суровини в касетки. В същото време под рампата и около нея се разхождаха бездомни кучета, които някой от фирмата хранеше! Само където не си навираха муцуните в касетките със суровините! Не им яжте сандвичите! Тези въобще не мислят за безопасността на храните! Повече няма да се докосна до сандвичите им!

Жена ми работеше в Бъргър ООД (сандвичите).Не плащат осигуровки и трудовите договори са фалшиви.Има голямо текучество на хора защото постоянно някой напуска заради мизерното заплащане.Не пробират и персонала.Всеки който се излъже го приемат докато не разбере за какво става въпрос.А пък хигиената е отвратителна.Поради това че взимат всякакви дори и цигани които дори не си мият ръцете докато правят сандвичите и си облизват ръцете при което пипат продуктите.Има хлебарки и плъхове но когато мине проверка от ХЕИ веднага се чисти и пръска с отрови и персонала излиза в почивка докато си тръгнат от ХЕИ.Понеже имат човек в ХЕИ на който плащат рушвет за да ги предупреждава за проверките досега не са ги хванали.Докато се правят сандвичите продуктите падат по земята и пак се слагат обратно.На санвичите с изтекъл срок на годност се сменя датата.Не яжте сандвичите БЪРГЪР защото си нямате представа как са правени.Разбрах че сега работят само цигани там.А как мирише около цеха ...