Триумф ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Триумф ЕООД

2 точки от 1 мнение

Триумф ЕООД и Розалия ММ ЕООД са ръководени от един и същ човек. Заплащането е високо 1500-2000 лв за позиция секретар. Уважението, което получаваш е: викане по телефона, заплашване с налагане на глоби за най-малките неща(например трябва да можеш да говориш по телефона, да отваряш вратата, да си водиш записки в един и същи момент – горко ти, ако не можеш) , изкарват те некомпетентен, с проблемно общуване и т.н. Нямаш право на мнение – даже то да е полезно за фирмата. Привилегии ли??? Ама друг път. Работата е толкова сигурна, че можеш да си тръгнеш буквално всеки ден – зависи началника в к’во настроение се е събудил. Работното време е от понеделник до петък, почива се събота и неделя. Но не си правете планове за weekend защото винаги има възможност да те извика в офиса, даже и на национален или религиозен празник. И няма такива – ама имам планове, ще пътувам, ще имам гости, - отговора е - срещата ми е по-важна от твоите планове. Развитие???? – НИКАКВО, освен ако вземете да му родите едно дете, както е направила бившата секретарка. ХАХАХАХА. Местоположението е много добро, в центъра на града до пл. Славейков. Колегите са готини. Работна среда – к’ва ти среда – минирано бойно поле. Не знаеш кога ще настъпиш мина и ще изгърмиш.