Office1Superstore /img/frontend/nomap.png"

Office1Superstore

Аз искам да изкажа мнение за франчайзери Диолен гр Кърджали, не започвайте работа там няма дата за заплата, получаваш евентуална с голяма закъснение, шефа е супер нахален гледа те в очите и те лъже по всевъзможни начини. Мисли се за бизнесмен а е проста прошляк който няма ужаважение към себе си камоли към работниците си

Аз ще изкажа мнение за франчайза Диолен град Кърджали като дългогодишен служител със стаж 15 г искам да ви кажа да не зяпочвате работа там. Освободена съм януари месец а към днешна дата не мога още да си взема заплатите които шефа и без това забавя няма точна дата за получаване на заплата, дава си ги когато пожелае, шефа сама се мисли за шеф а е изключително нагъл тъп който лъже и те гледа в очите. Не започвайте работа там освен ако не искате да работите за слава която няма да получите и за без заплата. Него не го интересува че имаш повед сметки и така нататък

Не си заслужава да работите в тази фирма.Започваш при едни условия,а се оказва съвсем друго.За "мениджърите" да не говорим-някои не знаят за какво са там.Съвет-ако не сте крайно нуждаещ ,не почвайте работа там.Винаги ще намерят повод да ви махнат още преди да сте направили 6 месеца.И ще ви обвинят в каквото и да е,но сама грешка е в тях.Ако уважавате себе си,не си го причинявайте това зло.

Всички цени са завишени с поне 10% над пазарните. Комуникациятая им не куца, заради изчерпан продукт ме карат да чакам 30 дни и то без да ме предупредят, сега не можело да се промени поръчката! Сайта им е толкова бавен и нескопосан, а вероятно са дали и пари за него...
Не си хабете нервите и подминавайте

Някой може ли да ми даде малко повече инфо за длъжността Телемаркетинг оператор, за процеса на работа , за заплащане ( реално) , отношение към персонала и т.н
Общо взето всичко.

Да тези много си повярваха и тръгнаха да гонят бърза и голяма печалба.преди беше друго поне се опитваха да задържат клиенти като изграждат отношения с тях а сега ако можем да ги цакаме и да продаваме на мега високи цени сме ок. Ако ли не си чао въпреки че си стар кадър и имаш много клиенти който ти вярват. А бе не си губете времето не става или поне за момента не стават и то всичко идва от ръководството на две симпатични дами.

Няма никакво отношение към служителите. От днес за утре ти прекратяват договора, независимо дали е срочен или изпитателен или те карат да си напишеш молба за напускане без дата и когато решат могат да те изгонят . Ако искате да се унижавате -това е вашето място. Адекватно обучение не получаваш! Обясняват се основни неща и започваш да си блъскаш главата и след това чакат резултат....Не препоръчвам!!!!

Обучение няма, бонуси също, колегите се държат ужасно. Ако желаете развитие не ви е там мястото. Не си губете времето.

Хора хе започвайте работа в Кооперация Панда/Office 1 Superstore.Изключително некоректни и работодателя и колегите.Един човек работи там много години и го изхвърлиха като мръсно коте.Спретнали му малък цирк/театър и го заплашили със съд дори,със скалъпени обвинения от ръководството изиграни добре от негов колега.Накарали го да подпише че напуска по взаимно съгласие и то на момента-от днес за днес ,без да работи 1 месец предизвестие и без да го изпратят на бюрото по труда за да получи 1 година 60 процента от трудовото си възнаграждение,което е негово право след толкова години на безсрочен постоянен трудов договор.Новоназначените ги карат да подписват молби без дати ,за доброволно напускане ,за да са подръка на ръководството когато реши и тях да ги шутира.Последните години с доста хора са постъпили по тази схема .Още нещо там работиш официално за 1400 и малко лв. на които те осигурават а на останалата сума която ти дават под масата не те осигуряват.Незнам докога НАП ще си затваря очите за такива очевадни порочни и корупционни схеми.

Не започвайте работа в тази фирма! Работя в фирмата от 2 години и вече ми се повдига от логото им!! Няма обучение, няма бонуси, няма и уважение към служителите! Неадекватно управление и постоянен натиск за предлагане на глупавите им промоций с прекалено надути цени. НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В КООПЕРАЦИЯ ПАНДА!!!!!!!!!!