Европът https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

на 10 01 12г в 13.10чеса ми се обадиха,че имам пратка.попитаха ме за адреса,че куриера не можел да намери адр.аз им казах,но до 20.30чеса не дойдеха.ако така" бързо" пращат пратките хъмммм!!! без думи съм.

От скоро работя в тази фирма, но ми харесва отношението - работодател - подчинен. Както и спокойствието, което усещам в гласа на колегите си.
Моят, съвет е работете с Европът- няма значение дали сте рабонтик, франчайз или клиент ....
заедно ще направим нещата възможни:-)
Желая, на всички четящи: Весело посрещане на Новата година

Знаете ли какво е заплащането за позицията Офис-администратор? Въпросът е за гр.Перник.

Кажете си го направо тази фирма си е пълен ........ 500 проверки да им направят , че да ги хванат най накрая за укриване на данъците към държавата и за тези незаконни глоби, който налагат на настоящите служители.Та дори при получаването на заплата, а дори и аванс не получаваш фиш или какъвто и да е било документ за получени пари.Моля ви, ако някои данъчен чете нека ги проверят.Дайте пример на другите фирми, че има закони в България и трябва да ги спазват.

Какво да ви кажа от 2 години давам всичко от себе си от 8 и 30 си на педал до 18 и 30,онези госпожици сти стоят в офиса в Пловдив и само се чудят кого и с колко да го глобят за всевъзможни простотии.А относно заплатата от 500 лв просто не коментирам............

мнението ми е че хора като Радка Димова нямат представа как става презентирането на една ф-ма а изисква невъзможни неща и преди да назначат даден човек да проверят да ли има нужда от него а не след месец два да го махат защото не се е справил с "вятърни мелници"това не е вещ а Личност и не може да се отнасят така с хората

izobshto ne sam dovolen ot evropat,ne sa kolegialni

Аз работя в ЕВРОПЪТ вече почти две години. Много колеги идваха и си отиваха, но аз останах. Във всяка фирма има проблеми. Не мога да кажа нищо за колегите от страната, но мога да гарантирам, че в офис София работят много добри, отговорни, страхотни хора, който обичат работата си, обичат и ЕВРОПЪТ. Вече рядко се срещат шефове като Десимир Василев. Той е уникален човек. На мнение съм, че човек трябва да обича това, което прави, иначе няма смисъл. ЕВРОПЪТ си има кусури, но всички ние, които работим тук, трябва да се стремим те да намалеят до минимум. Ако на някой му идва в повече работата, може просто да напусне, не е нужно да плюе по името на фирмата и по колегите. Винаги ме е водела мисълта: "Ако фирмата е добре, и аз съм добре", и до сега не мисля че съм сбъркала. Специално за офиса ни в София, мога да кажа че си заслужава да се опита работата, поне ще се запознае със страхотни хора, ако не друго:)

"Eвропът -2000"е престиж,авторитет и компания за личности,които правят нещата възможни!
Тези,които не могат да се справят със задълженията си и нямат потенциал-се отказват,защото не притежават необходимият капацитет и качества, за да се справят с предизивикателствата и да докажат,че са достойни и да устояват позициите си!
"Нещата се повреждат правопропорционално на тяхната стойност"

V Evropat rabotai ot edna godina. Pove4eto slujiteli tam sa zaplatadjii. I dolni podmazva4i na Svetlana Kostova. Xorata koito sa dali du6ata si za tazi firma ne se vijdat a te sa mnogo. Az sam edin ot taix i ve4e sajalaivam 4e ottadox sebe si za tazi firma.Nikoi ne ocenaiva tova koeto si napravil.A samo gledat da te so4at s prast i da te globaivat. Nakraai kakvo se polu4ava. Ti gleda6 da iskra6 zaplatata na zaplatadjiite i na vsi4koto otgore te i globaibat to4no tezi zaplatadjii kato Radka Dimova.Kakvo znae tai za progresa na EVROPAT edna kompaniai koaityo az uvajavam i 6te se borai za neai no xora kato tazi gospoja naimat maisto tam.Po cail den stoi na toplo i se 4udi kogo da globi a tezi koito xodait po ulicite da pravait reklama na firmata se 4udi za kakvo da gi globi-Radka Dimova da si xodi-zaradi neai 6te napusnat mnogo kadarni slujiteli.Obstanovkata ve4e dosta se obosri otkakto tai zapo4na da se zanimava s otdel prodajbi.Nadiavam se Kostova da pro4ete tova i da razmisli kakav personal ima okolo sebe si. Vse pak neka vzeme pod vnimanie 4e s naikogo raboti v ekip po dalgo ot Radka Dimova