Европът https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

след като прочетох мненията на бивши служители на Европът започнах да ги съжалявам работещите там . Извинявам се на всички който се опитват да изправят тази фирма на крака и се скъсват от работа . писаното от мен не е срещу вас защото и аз съм бил работник и са ми късали задника некадърни началници .   Извинявам се и на пича на който днес му отказах пратката ,но бизнес не се прави така .След като вчера цял ден бях вързан да чакам пратка днес след разговор с брокера се оказа че пратката е изпратена на време но не е доставена .след като ми връзват ръцете аз не мога да работя с фирма от която търпя загуби предпочетох да ги сменя . Съжалявам и хората който са ви се доверили и сега ме изгубиха като клиент.Уважавайте клиентите си

Искам да задам въпрос относно фирмата "Европът 2000" .Какви са условията на работа за ТЪРГОВКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ,не за куриер - заплата,длъжностна характеристика и т.н. Ще се радвам,ако има някой да ми отговори с обективно мнение .Благодаря предварително .

за съжаление не мога да кажа нищо хубаво за фирмата и управлението й.Работата е много,условията на труд са под всякаква критика.Работи се в помещения,в които температурата надвишава 40 градуса.Автопарка е в безобразно състояние,даже бих казала,че е опасно куриерите да се придвижват с тези автомобили.Работата ми е главно пред компютър,от мен се изисква да съм бърза и експедитивна,а компютрите и цялата офис техника са на повече от 10 години.Когато нещо се счупи,защото примерно принтерът е работил 6 години(почти денонощно) се удържа от заплатите на служителите.Освен това се налагат глоби от по 5лв. за точки,запетаи и т.н.Така нареченият отдел "Качество",който се предполага,че трябва да следи за качеството на услугата,която предлагаме,не прави нищо освен да налага глоби за щяло и за нещяло или да гледа офис София на камерите(да не би случайно някой да почива на въздух,защото в помещенията,освен високите температури,няма и прозорец).Лъжат и мамят на поразия.Тъпчат и убиждат хората,които изкарват парите им.Политиката на фирмата е да насъскват офисите в страната един срещу друг.Ако офис  София не докладва грешките на офис Бургас примерно,глобите отнасят служителите в офис София.Г-жа Костова и кученцата й си пълнят гушата от заплатите на балъците,които и въртят фирмата.Постоянното текучество на персонала доказва думите ми.Не работете за тази компания,освен да ви окрадат и да ви съсипят здравето,друго няма да направят.Аз за себе си знам,подала съм жалба в инспекцията по труда,дано корупцията да не се намеси в случая.Иначе колектива в офис София е добър,но хората започнаха да се озлобяват и вече и разбирателството и работата в екип не се получават.

Здравейте!За съжаление не мога да кажа добри думи за управлението на фирма"Европът".Непрекъснатото текучество на персонала говори само по себе си!Хората постъпват с желание и надежда за добро заплащане и коректно отношение от страна на работодателя,но след 1-2 месеца се разочароват и напускат!Логично е, че през Бургаския офис преминават много пратки, които съответно носят пари на фирмата...Автопарка и техниката в офиса са под всякаква критика! Заплатите се бавят,а глобите са в изобилие-за каквото се сетят!Хората в офиса работят от 8.00 до 20-21.00 ч.( било въпрос на организация!)И те , и куриерите обират недоволството на клиентите заради безхаберието на управлението! Ако продължават  така да се "грижат" за служителите си,няма дълго да се задържат на пазара!

бих изкал да работя кьм вас.

Бъдещи колеги не постъпвайте,след това ще сажелявате,ще слушате куп лъжи за заплати и бонуси,няма нищо вярно,вземаш под минимума,глоби постоянно.На педал си от 08.30-18.30 часа,за обед нямаш почивка.работиш и събота като не ти се плаща.регионалната директортка Д.Николава,не взема никакво отношение освен да забравя да се обади да каже за заплата от 140 лева нищо че си се подписал на хвърчащ лист за друга сума.Возиш пратки не отговаряши за превоз с лекотоварен автомобил-пикап,които стърчат и пречат на видимост и без аварийно управление на автомобила.Глобяват те ПП-КАТ и тази глоба е за твоя сметка.Така,че бъдещи колеги направете си сметка колко ще вземете и накого да платите-ток,телефон,разходи в къщи или глобите на ЕВРОПЪТ и ПП-КАТ,какво ще кажете на семейството си.

В рамките на 10-на дни "Европът" на два пъти побликува обява за "КООРДИНАТОР НА НОЩНИЯ ТРАФИК"за гр.Пловдив, с критерий към кандидата висше образование.Интересува ме какво е по-важно за ръководството-години наред да си пътувал до всяко кътче на страната,да познаваш републиканската пътна мрежа и града,в който евентуално ще работиш на пръсти,или да си завършил"технология на млякото",без да си пътувал другаде,освен до село и до морето?Питам конкретно за тази позиция.Не намирисва ли това на фиктивна обява,от рода на:"дай да я напишем така че никой да не одобрим"?

Здравейте!
Обръщам се, специално към г-жа Балабанова! Спазването на работното време от "служителките", не е "пожелателно", а е строго определено по работно време, изписано и закачено на вратата на офиса, видимо за всички Вас клиентите, което се спазва! Относно, това че сте били пред офиса на Европът в 17:15 часа е абсолютна недостоверна лъжа от вас!!!!
Съжаляваме , много за разочарованието Ви от Европът, но начина да си го изразите, не е като нападате служителите!!!!!!

Здравейте, от скоро ползвам услугите на Европът в гр.Добрич и сигурно днес ще е за последно, вече е 11.20 часа, а куриерите още не са пристигнали, това не е изключение, а по скоро практика, редовно се закъснява, редовно изнервени клиенти губят ценно време в очакване. А спазването на работното време от служителките е пожелателно, в предварителен разговор с една от тях на 12,04, бях уверена, че фирмата ще работи до 18 часа, разочарованието ми дойде когато отидох в 17,15, вече беше затворено, Куриерски фирми има много ,така че не си заслужава да си тровя ежедневието с Европът, за мен беше най- лошия избор

Искам да попитам някой има ли представа дали Европът имат свободни работни места за град Видин?