Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

ZDRAVEITE VIKNAHA ME NA INTERVU ODOBRIHA ME,PODGOTVQM SI DOKUMENTITE.SAMO NE RAZBRAH OSVEN,CHE RABOTISH NA SMENI IMA LI POCHIVKA V SEDMICATA ILI SI VSEKI DEN NA RABOTA NA SMENI????

Моля за мнения за магазина във Варна .Кандидат за работа там ...

Абе хора имам питане за джъмбото на Ботевградско. Николай редача дали се изсра вече или изпика или дали си набий последната чикийя у кенефа че той е шефа на кенефа във джъмбото умрело и пази кенефа 24/7 абе тоя лиолио няма ли кой до му викне дебелата свиня жена му Да го начеше веднъж за винаги и за ходи на работа да бачка а не да излиза от кенефа след 10ч работно време и отпочинал да ходи да се допочине у тех ебати и гнома цървулски.. Така че хора ако ви тряя работа да си зимате парата а да си серете или да си барате оная работа Джъмбо е ващо место стига кенефа да не е зает... А Кристияна и Боби селяка още ли се ебът по кенефите що ни напрайте една обща оргия всичките и да си начешете сърбежите ;)))

Щях днес да ходя на интервю, но уви не може толкова много негативи и да не е истина некоректността на Джъмбо! Моля това е лично мое мнение, което мога да споделя тук и не ангажирам никой с него, като и не съм го изпитал от Джъмбо , но заради това аз няма да отида на интервю днес, защо съм добър професионалист и не ще рискувам да не бъда оценен професионално и финансово! Бъдете живи и здрави...!

Джъмбо Ес.б еоод са най-некоректната фирма работидател, така че изобщо не ви я препоръчвам като място за работа.
Натоварването е голямо, но не това е проблемът, а че няма стол, където да може те да седнете, дори през определените си почивки.
Истинската ми борба започна при напускането:
1. Както се досещате отрязаха всичките бонуси за липса на болничен през месеца, допълнително отработено време и ваучери за храна.
2. Забавиха заповедта ми за прекратяване (необходима за регистрация в нои) с 30 дни, а срокът е 7 дни.
Управителят дори с ирония ми заяви, че за 2 месеца работа няма и да получа такъв документ.
Все пак дамата от човешки ресурси благоволи да ми я даде, като на нея дата на връчване беше ФАЛШИВА, написана на ръка.
Не се лъжете да работите там, всичко е бекрайни некоректно, а отношението грубо и неуважително.

Abe ei palqcii mnogo li ste se vzeli na seriozno pikliovci I pro4ie she vi eba v nekompetentnite slujiteli lizogyzci kato podmetki ste vsichkite pluq na vas izmekqri da vi se sruti jumboto tam da si ostanete voveki

Хора,тази фирма е много зле.Виж те какво се случи с нас. Напуснах ме си работата за да работим за джъмбо и след няколко месеца казаха че в Плевен няма да има магазин.Това не е сериозна фирма.Само лъжат хората.Докато бях на обучение чух много лоши неща за графици,отпуски,часове и т.н.

Не съветвам хора които възнамеряват да работят и държат на собствено си самочувствие и достойнство да посещават изобщо тази верига *Джамбо*!

здравейте,тази фирма не е читава.Не можеш да си плануваш отпуската,дават ти датите и ти казват тук си в отпуск ако искаш.Това е нарушение по кодекса.Не можеш да си искаш поне един почивен ден когато имаш работа или друго, не може.Отиваш да дариш кръв защото е спешно режат ти бонуса,защо защото е фирмена политика но никога не са чели заповед за това.Тръгваш да се жениш или излизаш в болнични режат ти бонуса,защо,?тъка.Отношение нула,уважение нула само бач,заплата средно за тази работа са малко.Да започнеш в Мола и да стоиш без да работиш ще вземаш същото. Искат от теб да ходиш усмихнат на работа а те не правен нищо за теб,от чисто човешка точка. За бога братя не започвайте.Аз напускам защото сега вече заключват и графика и не можеш да си смениш смяната макар че колега може да ти я вземе и да си размените почивките.НЕ МОЖЕ.То е ясно рибата се вмирисва от главата.Много промити мозъци.Вече наемат цигани сетете се защо.

Отново има 10 страници със обяви във Jobs.... ще има да търсите баламурници да ви бачкат не ставааатее за нищо ни гърци ни мърци.