Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

започнах в тази фирма малко скептична заради всичко което бях чела. оказа се че всичко е вярно,ето за втори месец ми бъркат заплатата и вместо да ми се извинят ми казват че виновна за това била банката.При което отивам да се карам с банката и се оказва че всъшност грешката е на работодателя.като започнах HR ми каза за всяко нещо да разговарям с нея и ако има отношение да и казвам и тя щяла да сигнализира по нагоре.Има някаква главна HR Велева която трябва да приема тези оплаквания но уви, чувам че е толкова некомпетентна и бяга от отговорност не правила нищо.Централата в България спи има толкова нередности ПЛАЧАТ ЗА ИНСПЕКЦИЯ но така им изнася.Да не говоря че ако искаш да си смениш почивката е много трудно имало някакви процедура правила но за едни може а за други НЕ.Отпуските са фиксирани и не можеш когато ти решиш трябва да се молиш.едни колега ходи по спешност да дари кръв спряха му бонуса защо - било манипулация и пожелание. ТАЗИ ФИРМА не приема хора с мнение ТЯ е ЕКСПЛУТАТОР.За тази работа заплатата е малко. Да не говорим за регионалната идва и дъвчи дъвка-ПРЕЖИВЯ а ние не можем.Прегръща се и се целува с отговорниците все едно са партия.С нас не говори ние сме ниши хора. Предния регионален беше още по зле ама поне вдъхваше респект а тази...Абе фирмата е зле.Търся си работа чувам че по коледа става много зле.Управителя е строг ама някак..абе него еб...много.И той се крие и бяга от отговорност.

Не си помисляйте да работите в някои от магазините "Джъмбо", освен ако не ви интересува отношението към вас. Постоянно някой ви мрънка на главата, 90% от нещата, които са ви казали да свършите ще се окажат, че са грешни. 20 човека ще ви обясняват как да работите и накрая пак ще сте крив на всички. Някои от колегите се държат като все едно сте им длъжни, гледат ви на кръв и със злоба и само чакат да ви натопят за нещо, вместо да ви обяснят като на нов, как трябва да се случват нещата. Да не забравяме, че сте и общ работник, без значение от позицията, на която сте нает. Постоянно ви екстрадират на места, на които нямате работа. Нарежда ви се, кога да почивате и сте като безгласна струна, а също ще ви се наложи да сте и чистач и склададжия и да работите с неща, които за първи път виждате.

За Варна ли става въпрос ? Има почивен ден , на каква длъжност , искат ли гръцки език ?

ZDRAVEITE VIKNAHA ME NA INTERVU ODOBRIHA ME,PODGOTVQM SI DOKUMENTITE.SAMO NE RAZBRAH OSVEN,CHE RABOTISH NA SMENI IMA LI POCHIVKA V SEDMICATA ILI SI VSEKI DEN NA RABOTA NA SMENI????

Моля за мнения за магазина във Варна .Кандидат за работа там ...

Абе хора имам питане за джъмбото на Ботевградско. Николай редача дали се изсра вече или изпика или дали си набий последната чикийя у кенефа че той е шефа на кенефа във джъмбото умрело и пази кенефа 24/7 абе тоя лиолио няма ли кой до му викне дебелата свиня жена му Да го начеше веднъж за винаги и за ходи на работа да бачка а не да излиза от кенефа след 10ч работно време и отпочинал да ходи да се допочине у тех ебати и гнома цървулски.. Така че хора ако ви тряя работа да си зимате парата а да си серете или да си барате оная работа Джъмбо е ващо место стига кенефа да не е зает... А Кристияна и Боби селяка още ли се ебът по кенефите що ни напрайте една обща оргия всичките и да си начешете сърбежите ;)))

Щях днес да ходя на интервю, но уви не може толкова много негативи и да не е истина некоректността на Джъмбо! Моля това е лично мое мнение, което мога да споделя тук и не ангажирам никой с него, като и не съм го изпитал от Джъмбо , но заради това аз няма да отида на интервю днес, защо съм добър професионалист и не ще рискувам да не бъда оценен професионално и финансово! Бъдете живи и здрави...!

Джъмбо Ес.б еоод са най-некоректната фирма работидател, така че изобщо не ви я препоръчвам като място за работа.
Натоварването е голямо, но не това е проблемът, а че няма стол, където да може те да седнете, дори през определените си почивки.
Истинската ми борба започна при напускането:
1. Както се досещате отрязаха всичките бонуси за липса на болничен през месеца, допълнително отработено време и ваучери за храна.
2. Забавиха заповедта ми за прекратяване (необходима за регистрация в нои) с 30 дни, а срокът е 7 дни.
Управителят дори с ирония ми заяви, че за 2 месеца работа няма и да получа такъв документ.
Все пак дамата от човешки ресурси благоволи да ми я даде, като на нея дата на връчване беше ФАЛШИВА, написана на ръка.
Не се лъжете да работите там, всичко е бекрайни некоректно, а отношението грубо и неуважително.

Abe ei palqcii mnogo li ste se vzeli na seriozno pikliovci I pro4ie she vi eba v nekompetentnite slujiteli lizogyzci kato podmetki ste vsichkite pluq na vas izmekqri da vi se sruti jumboto tam da si ostanete voveki

Хора,тази фирма е много зле.Виж те какво се случи с нас. Напуснах ме си работата за да работим за джъмбо и след няколко месеца казаха че в Плевен няма да има магазин.Това не е сериозна фирма.Само лъжат хората.Докато бях на обучение чух много лоши неща за графици,отпуски,часове и т.н.