Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Здравейте приятели,много време мълчах и реших да споделя.Работих преди две години в коледната кампания в Джъмбо Варна.Първите два въпроса на директора (не знам какъв се води точно ) бяха от сорта : Имаш ли деца ? Смяташ ли раждаш ? И съответно ако отговора е ДА отпадаш.Започнах работа както следва с обучение,което така и не получих.Ръководството се държа супер надменно.След което се разболях супер много - температура,нямах грам глас и хрема,но въпреки това стоях с надежда да получа след това работа.След две седмици боледуване се влоших чак клиент да ми направи забележка и реших да отида на лекар.Последва болничен при което ме накараха в минусовите температури да го занеса чак ми задава директора въпроса : Какво ти има ? И след като свърши кампанията ме осовободиха.Относно смени,овър тайм ,почивки ,заплати - всичко беше коректно.

Здравейте колеги,
щом е толкова зле защо продълвавате да работите тук? Да не би да не ви искат никъде другаде? Всеки е свободен да си тръгне. Моля напуснете, защото ни омръзна да работим и за вас, а вие да скатавате.
Това е една от малкото фирми, които оценяват реално служителите си и им предлагат развитие според постигнатите от тях резултати. Има много примери на хора, които са се издигнали с работа и постоянство.
Да работата е много и ако си мързелив, няма да ти се получи. На всички им дават шанс и ако не се справят, ги освобождават или те сами напускат уплашени от динамиката.
Е "няма безплатен обяд", трябва да си заслужите парите, нормално е.
Аз съм доволен, винаги навреме си получавам заплатата, стремя се към развитие. Виждам, че това да се случи зависи изцяло от мен.
Условията са много добри,работното време е според законите на България.
Съветвам всички, които искат професионално развитие да не се подвеждат от писанията на губещите и неможещите, които са минали през фирмата, а да започнат и да преценят сами.
Усеща се нужда от хора, които са дошли за да работят и отново към кръшкачите: Напуснете, защото вместо да работите с нас ни натоварвате допълнително, а всеки месец получаваме еднакви пари.

Цариградско RULZ

Ако желаете да работите хигиенист, въпреки че сте нает за мърчандайзер - заповядайте!

Изключително повърхностни мнения,написани безкрайно неграмотно!Виж Те!Напуснах Ме!ЛИОлИО!Елементарната граматика се усвоява още в началните класове!В крайна сметка,тези форуми са за де се получи адекватна информация,поднесена по адекватен начин!Учудвам се,че напълно неграмотни хора живеят с убедеността,че вечно са неразбрани и недооценявани!Стъпете реално на земята,имайте реални претенции подплатени с реални качества!Дори и позицията продавач-консултант изисква елементарни обноски,речева култура и възпитание!

Подкрепям колежката.джъмбо е зле.Аз работех в home2 отговорник ми беше Лили толкова високомерна и некомпетентна нагаждачка не съм виждала.Не ти показва нищо защото има страх че ще станеш по добър от нея и ще и духнат под опашката. Говорят ти за обучение а то няма такова когато попиташ за нещо тази Лили получаваш отговор после.Да разбирам ли че HR Йоана Велева е станала шефка? В тази фирма се издигат само нагаждачите и неразбиращи те. Тази HR ка ми беше загубила договора и ме изкара мен виновна а всъщност се оказа че не и го били дали и след един месец си го получих с много разправии. Тази има деменция не помни забравя а не е стара явно така и изнася.Има едни Гашев управител някакъв шеф Караянис внасяха много дисциплина. Питам за отпуск не може имало сиви зони излизам в болничен почва разпит кога,защо...еии хора човешко е да се разболееш. Абе във фирмата само гърч обучение нула заплатата малко за този гърч.За тези пари сега работя в Мола. Напуснах точно заради това...

Моля някой да сподели мнение как стоят нещата със позицията касиерка за гр. Варна?

започнах в тази фирма малко скептична заради всичко което бях чела. оказа се че всичко е вярно,ето за втори месец ми бъркат заплатата и вместо да ми се извинят ми казват че виновна за това била банката.При което отивам да се карам с банката и се оказва че всъшност грешката е на работодателя.като започнах HR ми каза за всяко нещо да разговарям с нея и ако има отношение да и казвам и тя щяла да сигнализира по нагоре.Има някаква главна HR Велева която трябва да приема тези оплаквания но уви, чувам че е толкова некомпетентна и бяга от отговорност не правила нищо.Централата в България спи има толкова нередности ПЛАЧАТ ЗА ИНСПЕКЦИЯ но така им изнася.Да не говоря че ако искаш да си смениш почивката е много трудно имало някакви процедура правила но за едни може а за други НЕ.Отпуските са фиксирани и не можеш когато ти решиш трябва да се молиш.едни колега ходи по спешност да дари кръв спряха му бонуса защо - било манипулация и пожелание. ТАЗИ ФИРМА не приема хора с мнение ТЯ е ЕКСПЛУТАТОР.За тази работа заплатата е малко. Да не говорим за регионалната идва и дъвчи дъвка-ПРЕЖИВЯ а ние не можем.Прегръща се и се целува с отговорниците все едно са партия.С нас не говори ние сме ниши хора. Предния регионален беше още по зле ама поне вдъхваше респект а тази...Абе фирмата е зле.Търся си работа чувам че по коледа става много зле.Управителя е строг ама някак..абе него еб...много.И той се крие и бяга от отговорност.

Не си помисляйте да работите в някои от магазините "Джъмбо", освен ако не ви интересува отношението към вас. Постоянно някой ви мрънка на главата, 90% от нещата, които са ви казали да свършите ще се окажат, че са грешни. 20 човека ще ви обясняват как да работите и накрая пак ще сте крив на всички. Някои от колегите се държат като все едно сте им длъжни, гледат ви на кръв и със злоба и само чакат да ви натопят за нещо, вместо да ви обяснят като на нов, как трябва да се случват нещата. Да не забравяме, че сте и общ работник, без значение от позицията, на която сте нает. Постоянно ви екстрадират на места, на които нямате работа. Нарежда ви се, кога да почивате и сте като безгласна струна, а също ще ви се наложи да сте и чистач и склададжия и да работите с неща, които за първи път виждате.

За Варна ли става въпрос ? Има почивен ден , на каква длъжност , искат ли гръцки език ?