Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

До gkv123
Обадиха ми се че съм удобрена за касиерка,а за гръцкия - аз изобщо не знам гръцки,а и не се изискваше за тази длъжност.Обучение явно няма да има,защото ми казаха че началото на месеца в магазина влизат управители и мърчандаизерите а касиерите влизали средата на месеца.Това е което знам :)

До мария
Честито! И аз се интересувам за какво точно са ти се обадили -за "глав. касиер" или "касиер". Дуго нещо казаха ли ти освен, че средата на май ще почваш? На обучение ще се ходи ли? На интервюто пробваха ли гръцкия ти език, или за касиери не беше задължителен . Моля те пиши. Благодаря предварително!
Май няма да имам късмета да съм сред избраните! Жалко, с такова желание и надежда се явих на интервюто..... нооооо уви никой не ми се е обадил.

здравейте,някой има ли инфо за варна?

Мария, за главен касиер или само касиер?Ако си за касиер, значи вече са си избрали хората, няма смисъл д асе надявам повече :(Жалко, имах желание да отида поне на интервю.Такъв ми бил късмета

Аз също ходих на интервюто на 11.04 и ми се обадиха на 15.04 че съм одобрена за касиерка,казаха ми че средата на месец май ще започна работа.

Еееееее  никой не пеше. Защо така бе хора?Да разберам ли, че на никой не са се обаждали от интервюто на 11.04. ?

А защо са изпитвали гръцкия език?За позициите които кандидатствах не се изискваше гръцки. Може би сте ходили на интервю за глвен касиер?За тази позиция го изискваха. Ами смятам, че до края на следващата седмица или по точно на каря на месеца ще стане ясно дали ще се обадят или не.

да ти кажа за бургас нямам инфо ;)

Всъщност обявите им са преди повече от 10 дни, и по точно последните им бяха на 07.04.2011 .Аз ходих на интервю на 11.04.-нищо особенно не питаха.Казаха, че това интервю било опознавателно -т.е. аз така го разбирам -да те видят как изглеждаш.Провериха за гръцкия дали разбирам и говоря и казаха, че до една седмица ще се обадят ако съм одобрена,ако не ми се обадят значи не съм одобрена.Тази седмица не се обадиха - иииии значи не съм одобрена.Въпреки това обаче си мисля че тази седмица не са работили и не са се занимавали със СВ-та, защото са си в  Гърция и се подготвят за Великден(те страшно много го тачат този празник).След празника може и да решат да поработят и да се обадят на одобрените от интервюто на 11.04.
Това са само мои предположения, а може и да греша.Ако има някой на който са се обадили тази седмица, че е одобрен от интервюто на 11.04. моля пишете. Благодаря предварително! Успех на всички !

Сега виждам, че има две теми в сайта за магазина. Та, тъй, по същество и аз кандидатствах за работа, но никой не ми се обади. През последните 10 дена имаха обяви, кандидатствах, но все още нямам отговор.Всъщниост кога ще отваря магазина в Бургас? Нека някой с повече информация да пише. Не знам вече дали да се надявам въобще.Като гледам май -не.