Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Кандидатствах за управител с възможност да пътува(?). Не много любезна жена ме извика на Ботевградско. Офисът е фургон в склада на магазина. Интервюира ме уморена, неглиже облечена дама с бадж "управител"(?). Във фургона имаше още няколко човека по бюрата. Явно, не е пригоден за интервюта. 6 месеца обучение през всички длъжности!??? Основната дейност била чистене и пререждане на магазина, постоянно, всеки ден(?). Явно смятат, че кандидатите за "пътуващи" управители, са не много умни, за да ги обучават на това, цяла половин година. Възможността за пътуване се оказа, командироване където и колкото(от 3 до 8 месеца) се налага. Това си е живо изселване! Изслушах "презентацията" до края от уважение и пожелах успех на всички присъстващи. Дано съм полезен!

Бачкате ли баламурници глупави.. Уж Българите сме голям народ ама май сме си "овчички" ей срам сте за България мърши лизогъзци има ли още секс по кенефите в ботевградско дееба гнусното ти племе скапано извратено че цялото джъмбо мирише на пикня от строшения ви кенеф дето тече и клиентите като влезнат ги удря миризмата Аама иначе сте много отворени нали бе кашонковци хахахахахахаха ебати цирка сте там мишкари да ви сера на умрялото джъмбо

Специално поздрави на всичките лайнари от ботевградско за новата година ви желая още дълго време да лижете задници на гърците и да ви правят на луди xD xD

Работих в Джъмбо Мотописта през коледната кампания и останах с доста добро впечатление.В крайна сметка каквото отношение покажеш , такова получаваш.Плащанията винаги бяха на точна дата и не съм имала пререкания нито с шефовете , нито с колегите.

няма някои които да не е бил излъган от началниците в тази фирма мен лично ме лъгаха през цялото време абе със една дума мошеници ако искате да работите за мошеници които да ви лъжат както за договорът така и за заплащането отидете при тях най-големите измамници са началниците в джъмбо

ЗА БОГА БРАТЯ НЕ КАНДИДАТСТВАЙТЕ ЗА РАБОТА ВЪВ ДЖЪМБО ЗАЩОТО ФИРМЕНА ПОЛИТИКА Е ТАМ ДА БЪДАТ НАЕМАНИ ХОРА ЗА НЯКОЛКО ДНИ ИЛИ СЕДМИЦИ ДА БЪДАТ ЛЪГАНИ ЧЕ ЩЕ ОСТАНАТ НА РАБОТА АКО СЕ ПРЕДСТАВЯТ ДОБРЕ И СЛЕД ТОВА ДА БЪДАТ ГОНЕНИ ПРАВИ СЕ ПРЕЗ ОКТОМВРИ НОЕМВРИ ДЕКЕМВРИ А ГИ ГОНЯТ В КРАЯ НА ДЕКЕМВРИ И НАЧАЛОТО НА ЯНУАРИ НАЕМАТ СЕ СЪС ЦЕЛ ДА ПОДПОМОГНАТ ПОСТОЯННИТЕ И НЕСМЕНЯЕМИ РАБОТНИЦИ ЗАЩОТО ПРЕЗ ТОЗИ ПЕРИОД ВЪВ ВСИЧКИ МАГАЗИНИ НА ДЖЪМБО ИМА МНОГО РАБОТА И Е МНОГО НАТОВАРЕНО И ТЕ ИМАТ НУЖДА ОТ ТАКИВА ШАРАНИ КАТО ВАС А СЛЕД НЕГО НЯМАТ ПИША ВИ ЗАЩОТО СЪМ ВИЖДАЛ СЪС ОЧИТЕ СИ ДА ГОНЯТ МНОГО ХОРА ТОЧНО ТОГАВА А ВИЕ АКО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ ТОВА НЕ Е ТАКА ТО ТОГАВА КАНДИДАТСТВАЙТЕ ПРЕЗ ТЕЗИ ТРИ МЕСЕЦА И ТОГАВА ЩЕ СЕ ОБЕДИТЕ САМИ ЧЕ ВСИЧКО КОЕТО СЪМ НАПИСАЛ Е ИСТИНА ПРАВЯ ГО СЪС ЦЕЛ ДА ВИ ПРЕДПАЗЯ ОТ ГРЪДСКО -БЪЛГАРСКИТЕ МОШЕНИЦИ ЖЕЛАЯ ВИ ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ

Някой да знае какво е заплащането в София за складов служител?

Само не разбрах някой плаща ли ви да прехвалвате това умряло,погинала Джъмбо със китайските стоки. Мили колеги вече сме я събрали таз попара и знаеме мнооого добре за кво иде реч само шуро баджанаштина от всякъде лижете задница и не спирайте да доказвате че от край време Българите сме си роби на Гръцкото племе...

Много недоволни в България. Недоволни, та чак и неграмотни. Хора, Вие хубаво мрънкате, но въобще завършили ли сте средно образование?

Здравейте колеги.
Подкрепям всичко казано от вас.
Верно фирмата е добре но има още много да се желае. Както казваш колежке фирмата спазва българските закони а защо не спазва всичко а само някои.
Защо не ми дава да ползвам полагащи те ми по закон две по 15мин допълнителна почивка,защо ми определя кога да изляза в платен отпуск това законоволи е.Това е нарушение по кодекс.
Защо спира бонуси когато дариш кръв
защо спира бонуси за смърт. Това ли е уважението към персонала. Администацията е надмена и ужасна пример няколко месеца вече ми привеждат по малко заплата уж банката сбъркала а от банката казват че нямят нищо общо с това.
Най хубавото е когато ти преведат повече пари и не се усетят както стана с една колежка. Всички умни и скоро ще си тръгнем аз лично вече търся. Чаках да се подобрят нещата но уви. Късмет на всички. Работата е много а парите и уважението малко.