Джамбо Ес. Б. /img/frontend/nomap.png"

Джамбо Ес. Б.

Здравейте аз съм клиентка която се потресе от държанието на служителка в магазина на ботевградско шосе толкова невъзпитана жена,не съм виждала и то не само към клиенти но и към служителите по мой виждания след като ми обясни че не е развеждачка като я питах къде се намира една стока за да необикалям да търся пък и всеки път е разместено Та въпросната госпожа сигурно се мисли за много велика незная и не искам да се занимавам с невъзпитани хора но със сигурност няма да ходя повече видях името и Радка Попова оказа се касиер.Държанието и е смешно.

Някой знае ли какви са условита за позиция “Административен секретар-HR”? Бих се радвала да получа малко повече информация преди да ходя на интервю!
Благодаря Ви предварително!

здравейте.
искам да споделя колко бях обидена от фирмата си в която работя от 4години.За пореден път обещават нещо и него правят.Става дума за коледната кампания.Управителката ни събира и ни чете имел от Михова където казва че всичко ще бъде платено даже дава и пример как основна заплата + всички бонуси.
И ние баламите работим 6 на 1 почвка по 10часа и накрая се оказва че се плаща само върху основната заплата пример основна 900лв бонуси 400лв.Правят ни на тъпи и когато искаш обяснение ти казват ако искаш си ходи. Това е ЕКСПЛОТАЦИЯ И УНИЖЕНИЕ. Да не говорим че всяка година ни казват кога да излезем в отпуск,това законНо ли е ааа.
Тази фирма отива на някъде но мисля да не съм тък за да разбера само да знаете че са ВИЗАНТИИЦИ и ни мислят за РОБИ.
Дано съм била полезна с информацията.

Кандидатствах за управител с възможност да пътува(?). Не много любезна жена ме извика на Ботевградско. Офисът е фургон в склада на магазина. Интервюира ме уморена, неглиже облечена дама с бадж "управител"(?). Във фургона имаше още няколко човека по бюрата. Явно, не е пригоден за интервюта. 6 месеца обучение през всички длъжности!??? Основната дейност била чистене и пререждане на магазина, постоянно, всеки ден(?). Явно смятат, че кандидатите за "пътуващи" управители, са не много умни, за да ги обучават на това, цяла половин година. Възможността за пътуване се оказа, командироване където и колкото(от 3 до 8 месеца) се налага. Това си е живо изселване! Изслушах "презентацията" до края от уважение и пожелах успех на всички присъстващи. Дано съм полезен!

Бачкате ли баламурници глупави.. Уж Българите сме голям народ ама май сме си "овчички" ей срам сте за България мърши лизогъзци има ли още секс по кенефите в ботевградско дееба гнусното ти племе скапано извратено че цялото джъмбо мирише на пикня от строшения ви кенеф дето тече и клиентите като влезнат ги удря миризмата Аама иначе сте много отворени нали бе кашонковци хахахахахахаха ебати цирка сте там мишкари да ви сера на умрялото джъмбо

Специално поздрави на всичките лайнари от ботевградско за новата година ви желая още дълго време да лижете задници на гърците и да ви правят на луди xD xD

Работих в Джъмбо Мотописта през коледната кампания и останах с доста добро впечатление.В крайна сметка каквото отношение покажеш , такова получаваш.Плащанията винаги бяха на точна дата и не съм имала пререкания нито с шефовете , нито с колегите.

няма някои които да не е бил излъган от началниците в тази фирма мен лично ме лъгаха през цялото време абе със една дума мошеници ако искате да работите за мошеници които да ви лъжат както за договорът така и за заплащането отидете при тях най-големите измамници са началниците в джъмбо

ЗА БОГА БРАТЯ НЕ КАНДИДАТСТВАЙТЕ ЗА РАБОТА ВЪВ ДЖЪМБО ЗАЩОТО ФИРМЕНА ПОЛИТИКА Е ТАМ ДА БЪДАТ НАЕМАНИ ХОРА ЗА НЯКОЛКО ДНИ ИЛИ СЕДМИЦИ ДА БЪДАТ ЛЪГАНИ ЧЕ ЩЕ ОСТАНАТ НА РАБОТА АКО СЕ ПРЕДСТАВЯТ ДОБРЕ И СЛЕД ТОВА ДА БЪДАТ ГОНЕНИ ПРАВИ СЕ ПРЕЗ ОКТОМВРИ НОЕМВРИ ДЕКЕМВРИ А ГИ ГОНЯТ В КРАЯ НА ДЕКЕМВРИ И НАЧАЛОТО НА ЯНУАРИ НАЕМАТ СЕ СЪС ЦЕЛ ДА ПОДПОМОГНАТ ПОСТОЯННИТЕ И НЕСМЕНЯЕМИ РАБОТНИЦИ ЗАЩОТО ПРЕЗ ТОЗИ ПЕРИОД ВЪВ ВСИЧКИ МАГАЗИНИ НА ДЖЪМБО ИМА МНОГО РАБОТА И Е МНОГО НАТОВАРЕНО И ТЕ ИМАТ НУЖДА ОТ ТАКИВА ШАРАНИ КАТО ВАС А СЛЕД НЕГО НЯМАТ ПИША ВИ ЗАЩОТО СЪМ ВИЖДАЛ СЪС ОЧИТЕ СИ ДА ГОНЯТ МНОГО ХОРА ТОЧНО ТОГАВА А ВИЕ АКО СИ МИСЛИТЕ ЧЕ ТОВА НЕ Е ТАКА ТО ТОГАВА КАНДИДАТСТВАЙТЕ ПРЕЗ ТЕЗИ ТРИ МЕСЕЦА И ТОГАВА ЩЕ СЕ ОБЕДИТЕ САМИ ЧЕ ВСИЧКО КОЕТО СЪМ НАПИСАЛ Е ИСТИНА ПРАВЯ ГО СЪС ЦЕЛ ДА ВИ ПРЕДПАЗЯ ОТ ГРЪДСКО -БЪЛГАРСКИТЕ МОШЕНИЦИ ЖЕЛАЯ ВИ ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ

Някой да знае какво е заплащането в София за складов служител?