ГРИВАС ООД /img/frontend/nomap.png"

ГРИВАС ООД

Мога да кажа само едно,това е най честния ,най лоялния и най коректния работодател,мъжът ми работи от дълги години там и въпреки кризата ,която е в момента ,никога досега не са им била бавени заплатите,става въпрос за Гривас град Сливен .Дано има повече такива работодатели!Благодарности ! И все така успешни!

За пореден път през януари месец управителят на фирмата доказа своята лоялност и коректност за което предполагам, че има заслуга и технологът към своите служители. Моите уважения и благодарности.

...........и на мен ми се случи това със суровите ядки , но с индийското кашу .Май ще се окажат верни долните мнения , че не всички си вършат работата във фирмата , макар и за други неща да става въпрос там .Крайно време е всеки да работи качествено в тази държава и да взима пари според усилията си.

купихме вместо печени фастъци сурови, защо се получава все така в нашата държава .Вие контрол на продукцията не правители?????

Намирам се от другата страна и съм клиент на Фирма Гривас, но искам да изкажа мнение , защото смятам ,че е важно и е насочено към управляващите на фирмата , за да подобрят своето качество не само като продукти , които намирам за конкурентни в търговията с ядки , но да се обърне внимание и на служителите. В духа на едно от изказванията искам да кажа , че познавам Въпросния господин регионален мениджър на Гривас ,дори името мога да спомена , но понеже тук се пишат мнения за фирмите и все пак сме малък град ще го спестя , работи и си докарва с далавери на гърба на фирмата завидни доходи./става въпрос за отстъпки и други далаверки но няма да навлизам в подробности/. Много е хубаво да работиш в Гривас , крадеш фирмата както и колкото си искаш, без никой да те търси за това и дори те адмирират. Винаги съм се чудел как може наглоста на човек да е толкова голяма , че да върши и личната си работа / зарежда собствения си магазин във Враца/със служебния автомобил. Чудя се прословутата финансова криза не се ли отразява на търговията с ядки, че да се правят такива компромиси от страна на фирмата.Господин управителя на Гривас , да помисли дали такива хора трява да са лицето на компанията и дали те не печелят колкото него самия, след като са им дали тази възможност.

От четири години съм във фирмата и мога да споделя, че в началото нещата не вървяха добре, но от две години детайлите се доизглаждат и в момента е ОК. Поне в Югоизточна България е така, а доколкото зная от колеги и на други места в страната и особено в София е добре. Преди това се сблъсквах с доста некоректни работодатели в частния сектор и смея отговорно да изкажа личното си мнение, с което не искам да ангажирам никой, че тук не е така. Няма интриги и шушукане и хората с които работя са усмихнати и ведри, за това допринася добрия мениджмънт на фирмата.

az rabotq vav firma grivas ot 2004 godina dovolna sam ot robotata si rabotodatelqt mi toes 6efa e mnogo korekten kam rabotnicite si izapla6taneto e sravnitelno dobro. vsi4ki koito si mislqt 4e v firmata ima ne korektno otno6enie jestoko se lajat. stava vapros za grivas ood sliven. blagodarq za vnimanieto.

Къде ,можеш да започнеш в София ли? Ако е така е добре, но ме съмнява да можеш да започнеш.

имам наблюдения за рабтниците в северозападна България и по мое мнение е прекрасно да си шофьор- дистрибутор във фирма Гривас, особенно както са господата в Монтана .Никой не ги търси за нищо , голямо спокоиствие .Единия който им се води шеф някакъв ,незнам какво точно работи / и той май незнае / , зарежда магазините ли или пък някаква тайна мисия изпълнява ?. За какво му се плаща , да се вози ?, да събира пари?, да се сваля с продавачки? ,а и съм разбрал че не взима никак лоши пари за това бездействие.
Ами хората случили на шеф и фирма , какво да се прави и такива късметлии има.

Мога да започна като дистрибутор в Гривас , някой може ли да каже какви са условията на работа, заплати , работна среда,работодатели и натовареност ? Дайте мнение.