Слънчеви лъчи ООД-хипермаркет /img/frontend/nomap.png"

Слънчеви лъчи ООД-хипермаркет

Чудно ми е,защо тези които поддържат този форум,позволиха да се изтрият
по-голяма част от мненията,а оставиха плюнките,които само собствениците и
техните подчинени отправят.Явно доста са се засегнали от истината,която
се пише и знам,че тя много боли,но едва ли се чувстват така,когато сипят
ругатни.Истината винаги има две страни-едната Вашата,а другата нашата.
За това бъдете коректни и към двете страни!

Първо " СЛЪНЧЕВИ ЛЪЧИ " НЕ Е ХИПЕРМАРКЕТ,а един квартален магазин ,от който ние жителите на квартал Южен в града сме принудени да пазарим поради липсата
на друг такъв.Всеки човек,който от дълго време живее тук,познава добре собствениците и знае по какъв начин е придобит. За това съм доволна и щастлива,
че скоро тук ще има " САНИ " и няма да ми се налага да пазарувам повече от там,за да пълня и аз гушите им,защото цените са страшно високи и написаните на етикетите се оказват различни на касата. Но явно трябва да се обърна към Комисията за защита на потребителя,за да накажат виновниците за тази измама.

От около 4 години работя в магазин "Слънчеви лъчи", с оглед на което мога да кажа, че до настоящия момент се разбирам отлично с шефовете (в това число и управителите) на магазина. Колкото до отношението ми към колегите отново бих се повторила - всички са много готини и разбрани на работното място, като похвала за това получават колежките от щанд салати и щанд колбаси.
Във връзка с изказването на наша бивша колежка за лошото отношение на шефовете към нас, в случай на съмнение за извършена от персонала кражба считам ,че това е една измислица от нейна страна, целяща да създаде грешна представа и лош авторитет за шефовете ни, а също и за работната среда. Ако наистина е била задължена да се съблече за "ЗА ПРОВЕРКА" , за което много се съмнявам явно е била единствената служителка в магазина с такова хубаво тяло.
Ако някой има желание да започне работа в супермаркета нека не се подвежда по думите на тази "РАЗЯРЕНА" бивша колежка, а сам да дойде и да се увери в това.

Аз съм в момента служител в тази фирма и мога да кажа , че една от малкото фирми в Пловдив, където се работи добросъвестно , честно и всеки получава това ,което е заслужил според работата и старанието си. Мога да отбележа също ,че в тази фирма всеки има доста добри шансове за развитие , както в служебната среда, така и в заплащането. Радвам се , че съм част от този колектив и че работя тук...А относно коментара на по-долу споменатата личност...Съжалявам г-жо Лупова....но не може цял живот да живееш безнаказано на гърба на другите , да градиш добро име като си преписваш техния труд, да лъжеш и крадеш и хората да те награждават за това! На всичкото отгоре в момента като бивш служител вместо да си гледаш своя живот, ти клеветиш и отново обиждаш и лъжеш. Наистина някой ден ти ще съжаляваш за тези си действия, защото да - права си....Няма ненаказано зло...всичко се връща