Нов Български Университет /img/frontend/nomap.png"

Нов Български Университет

Работя в НБУ от години. Както всяка друга фирма тук също има недостатъци, като например това, че университетът се намира в овча купел, т.е. на края на вселената , също така натоварването е голямо, работата е много, отговорността също, карат ти се когато направиш гаф и др.
Но има и много положителни страни. колегите са много готини, няма идиотски интриги, както на много други места, работиш предимно с млади хора, заплатите се изплащат редовно и изобщо не са ниски в сравнение с други фирми.Всяка година увеличават заплатите задължително, дори в най-голямата криза, когато фирмите съкращаваха поголовно, в при нас увеличиха заплатите на всички.
Но е нормално да има и недоволни тъй като хората са различни.
Аз съм доволна от работата в НБУ.

Няма значени за каква позиция кандидатства. Мястото е отровно. Лоша фирмена политика, никакви привилегии, никакви права, само задължения. Хората, които работят биват грозно хокани и обиждани ежедневно, тези, който не работят си живеят живота. Политиката на ръководството е да унижава и тъпче администрацията.

За каква позиция кандидатстваш?

Здравейте !
Някой работил ли е в НБУ?
Мога ли да ви помоля за мнение?
Ще ви бъда благодарен!