DITEK EOOD /img/frontend/nomap.png"

Положението във Варна е очайващо.  сезон не се очаква да има от към напояване. новата фирма RB отива към фалит заплати няма. наема на офиса си върви. оборот няма. печалба хич. а банката не е интересува това.

Здравейте на всички настоящи и бъдещи служители . Само кратък коментар от един от предполагам многобройните доставчици на фирма ДИТЕК. Въпросната фирма ни дължи 920 лева от месец Юни 2009 година. За толкова време не успяха да съберат тази "крупна" сума , нито направиха опит да разсрочат плащането на по - малки вноски. Изводите оставям на вас..

Като бивш служител на фирма "Дитек" ЕООД и настоящ такъв в друга фирма мога да кажа че, "Дитек" е една стройна организация. Аз съм работил близо 5 години във фирмата, през които имаше сериозен напредък. Защо никой от мрънкащите колеги не споменава това? Всяка фирма си има хубавите и лошите периоди. Когато фирмата вървеше нагоре беше добре нали? Имаше обучения, тимбилдинги, сбирки - ядохте и пихте на корем, и когато трябваше да покажете защо сте ходили на тези мероприятия, се пръснахте като пилци. Вярно че "Дитек"(както и много други фирми в България) в момента е в затруднение, но там има кадърни хора, които ще се справят със ситуацията. Питате как ще стане ли - варненци ще ви кажат, те за мен са най-добрите и са го доказвали много пъти.
Поздрави на всички във Варна.
Така че ако сте решили да работите в "Дитек" на се колебайте.
А на колегата Христо Христов ще кажа, че не върви един мениджър да прави правописни грешки на всяка дума.

Хора не се заблуждавайте. Фирмата има огромни задължения към доставчиците си.
В скоро време доставките ще спрат окончателно. Фирмата е търговска. Какво ще продава като няма доставки ??? :( А нали се сещате, няма доставки - няма продажби - няма заплати. Пазара е свит до минимум. Активния сезон е 3-4 месеца. Ами през останалото време ??? Пчеличките си тръгнаха, ами сега ??? Ще е цяло чудо ако фирмата оцелее. Сигурно ще освободят всички освен най-приближените на шефовете които са пряко свързани с бизнеса.

Винаги се изненадвам, когато някой мисли колко много работа е свършил, но се чувства неоценен. Чудя се дали този тип хора знаят значението на думи като инициативност, креативност, отговорност, дали си дават сметка за огромната разлика между тяхната самооценка и критериите по-които се оценява работата им. Амбицията не е лъжица за всяка уста - някои могат да постигнат целите си и ГО ПРАВЯТ В ТАЗИ ФИРМА, други просто завиждат, но не правят и най-малкия опит да направят нещо, стоят и чакат нещо да се случи. Ами Дами и Господа Негативисти, няма значение как се казва фирмата, в която ще работите, вие винаги ще сте недоволни, но някой ден ще осъзнаете, че сте недоволни от себе си.
Дитек е добра фирма, екипът и е сбор от професионалисти и всеки кадърен и можещ човек се чувства в "свои води".

Не си ли задавате въпроса , че това е мнение на бивши служители на фирмата. Е как искате да Ви кажат нещо добро за нея, след като са били освободени , поради несправяне със служебните ангажименти. Фирмата е доста добра , като потенциал за развитие , и акто вид бизнес , йерархията във фирмата дава възможност за мнго добро развитие и поемане на отговорности. Ако си търговец и работиш в такава фирма , мисля , че това е най-доброто място за този вид бизнес. На колегите с мнение преди моето , мога да им кажа много здраве и успех , кадето се хванат да работят , макар 4е с такъв начин на мислене , могат да бъдат единствено изпълнители и нищо пове4е.

Както е написал колегата и аз само искам да потвърдя неговото мнение, голяма фирма която според мен върви на фалит. Нещото което ми направи впечетление е че има прекалено много шефове, някой знаят за какво става въпрос други не. Заплащането е посредствено ,но като се има предвид че от 12 месеца се работи активно 3 сами може да си представите. Колегите са готини но само някои другите са прекалено заети да се правят на шефове.С няколко думи ако имате излишно време за губене може да се хванете да работите там, ако ви кажат че може да се развивате :) това е пълна лъжа. В тази фирма има прекалено голямо текучество на хора и така ще бъде и за напред. Моят съвет е ако имате и друг вариант за работа изберете него Дитек ЕООД е загуба на време.

За заплащането под всякаква критика,бависе с по седмици а сега даже едвам ще съберат пари за аванси преди празниците.Уважение никакво сеги гледа да те прецака и отам куца цялата работа,привилегий почти никакви.За фирмена сигорност и дума неможе да става и дума ,въопще неса лоялни спрямо работниците си.Утиваш на интервю и ти свалят звезди от небето а като започнеш същинската работа виждаш,че въобще не е така за каквото сте говорили.Единственото що годе хубаво са колегите и то само някои,а останалите гледат да те прецакат.Местоположението е на отвратително място в Манастирски ливади новостроящт се квартал и можете да си направите сметка за какво идва на реч,че е кал и мизерия.