Булдент ООД /img/frontend/nomap.png"

Булдент ООД

Ще започна с предимствата- за разлика от повечето български работодатели, тук осигуровките са равни на реално получаваната сума. Друг е въпроса, че реално получаваната сума е около 400-500лв.
Във фирмата работят главно неквалифицирани служители, което е предпоставка и за ниското заплащане. Изключително слаб маркетинг, осланящ се на хора без никакъв предишен опит. Още се чудя как собственика на фирмата е оставил хода на нещата в ръцете на абсолютни лаици. Според него, БУЛДЕНТ е "върха на сладоледа", но за всеки, който е в бранша е ясно, че са далеч от "върха" и това е илюзорно "надъхване" на служителите, че видиш ли ти каква привилегия е да работиш за БУЛДЕНТ :). Вземат се абсурдни решения, само защото някой от "верните" служители е убедил шефа във своята "гениалност" и се предприемат ходове, без всякакво предвиждане как точно трябва нещата да се случат. За краткото време в което работих там видях няколко човека да започват работа и после изведнъж да изчезват- дали защото шефа е преценил, че трябва да се отърве от някой преди да му изтече "пробния период" или сами се осъзнават къде са попаднали. Общо взето на хората с възможности бързо им става ясно, че там развитие и място нямат. Дългогодишни служители са само такива хора, които друг избор нямат. Частично разясних въпроса за фирмената сигурност. Уважение- служителите трябва да са благодарни, че въобще им се плаща. Според шефа никой не си заслужава заплатата и всички бездействат. Привилегии няма никакви. Трудно се работи в офисната атмосфера, защото всеки на някого е шеф и който, откъдето дойде спуска някакви нареждания.
 В заключение- не е добър избор за работа фирма БУЛДЕНТ. Или зависи от гледната точка- ако пък съвсем няма къде другаде да отидете...

Прочетох много коментари ама като знам кой е почнал сега работа там мога да кажа че е голяма фирма спряла се е на най големия търговец красив и умен младеж

Очевидно тази фирма е изключително потърпевша от поглъщащата ни криза , след като изпраща представители по търговската мрежа, които буквално се държат като удавници за сламка. Ако поръчаш нещо ,то като дойде стоката почти винаги липсва по нещо , което очевидно " са забравили" да сложат...и като си потърсиш правата те хокат и те изкарват лъжец и крадец!
Призовавам всички колеги да си проверяват получената и платена стока в присъствието на шофьора и да ограничат контактите си с тази измислена фирма , която очевидно НЕ ЗНАЕ КАКВО ОЗНАЧАВА БИЗНЕС ОТНОШЕНИЕ!!!!
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ,ЧЕ В АПТЕКИТЕ РАБОТЯТ ХОРА УЧИЛИ МИНИМУМ 5 ГОДИНИ И С ВИСОКА СТЕПЕН НА ОТГОВОРНОСТ, ТАКА ЧЕ ПРЕОСМИСЛЕТЕ ОТНОШЕНИЕТО СИ КЪМ ТЯХ , ЗАЩОТО И ВАС ЩЕ ВИ ОТВЕЕ ВЯТЪРА НА ЗАБРАВАТА, КАКТО МНОГО ВАШИ КОЛЕГИ С ТАКИВА НЕКОРЕКТНИ ОТНОШЕНИЯ!

Що за hr специалисти са в тази фирма?Ако със същия хъс си гледате работата, така както коментирате служители и кандидати за работа, сигурно сте голям специалист?

На всички които са решили да кандидатстват във тази фирма само мога да им кажа че не си заслужава просто не си струва да си губите времето. Заплащането е около 400 лева не знам във кой век е тази фирма чистачките и охранителите изкарват повече може би управителите са във зимен сън или са на лов за наивници.

На 2 декември 2010 в 10.30 сутринта проведох безинтересно и неползотворно интервю за работа с девойка (обичаща да се подвизава с псевдонима gggooo) за позиция "Специалист Финанси". Както сподели тя по-долу в коментарите, идваше от далеч - от Орландовци до Надежда 1. Това си е доста път! Беше изключително адекватно облечена за интервюто - несресана коса, стари дънки, запасани с някакви алтернативни кубинки - точно профилът, който имам за позицията! Въведох я в залата за срещи, за да поговорим за позицията. Най-съществената част бе, че опита й беше в някакво валутно бюро, като е работила 2 години, но само през уикендите - много образователна и натоварена работа, сигурно през уикендите особено е лудница! Както сподели тя, никога не бе вършила това, което ще се очаква от нея, Не знаеше какво точно очаква от бъдещия си работодател, но "пазейки конфиденциалност" за предишния такъв, ми разказа как точно и колко са й плащали. Въпреки явната несъвместимост между очакванията, девойката говореше за едни 1100 лв., които аз лично не разбирах с кои свои умения и познания ще заработи. девойката се отказа даже да попълни теста, който сме подготвили, така че се разделихме с идеята, че няма с какво да сме си полезни взаимно. Много приятно чувство ме обзе, когато разбрах, че още на следващия ден дамата е отразила мнението си в БГ Работодател, което потвърди адекватността на решението ми! Не мога да не проявя учудване, че някой ми праща доброволно личните си данни, идва да се срещнем на събеседване и след това решава, че може да нарича екипа ни "смешници"... та нима 7 месеца без работа не е достатъчен период за човек да се замисли къде бърка, вместо да злослови срещу изградена с труда на много хора компания? Браво на gggooo! Някои кандидати наистина умеят след като покажат "коректност" към бившите работодатели, да покажат отношение и към бъдещите си такива... Поне виждаме, че редовно и внимателно чете обявите в сайтовете за работа - това е сериозен плюс, въпреки очевидния факт, че сигурно ще продължи дълго...
Много по-лесно е за Булдент да разпознава хора, които са злословили за компанията - ако някой е реалист или оптимист едва ли ще се сетя кой е. Но девойката, представяща се като "Маряна Сотирова" (импровизирайки с името на прекия си ръководител) също не може да бъде сбъркана. Е, вярно е, че е била само месец служител в Булдент, преди да й бъде съдействано за прехвърлена в партньорска рекламна агенция, но и тя си има право на своето мнение... Е, допуска правописни грешки, недопустими за служител във фирма, издаваща списание, но иначе бе много приятен човек!
Булдент е динамично развиваща се компания, която е удвоила персонала си през последната година и нейната ефекивност и стабилност се дължи на липсата на компромиси при назначаване и задържане на работа на неефекивни и неотговарящи на очакванията служители! Уважаеми кандидати за работа, предложенията за финансово възнаграждение на компанията към вас се определя най-често от вашите умения, познания и положителен опит! Фокусирайте се върху вашето развитие - това ще ви помогне повече!

Ей смешници, за втори път пускате обява за помощник-финансист, до вчера беше специалист финанси, голям подбор голямо нещо, само къде не знам кой ше ви се върже - питам аз за какъв блъсках път до надежда, и от какъв зор ми пишете отлично възнаграждение за заплата от 500лв? Виждам сега има лека корекция на "много добро", вече сигурно е 400 хахахахахах

Фирма Булдент е разделена на две части, едната част се занимава с внос на избелващи продукти и зарежда зъболекари, стоматолози и аптеки, а другата част се опитва да издава списание (SPA Theory). Както често се получава в тези ситуаций резултата, що се отнася до списанието е потресаващ. Шефовете са изключително мнителни и доста зорко те следят какво и как правиш. Принципно търсят хора с опит, но им нямат никакво доверие и ги карат да се отчитат през час. Офиса се намира на отдалечно място в Надежда. Рекламодателите се лъжат да плащат веднага, а списанието излиза с 2 месеца закъснение, ако въобще излезе, което рефлектира върху човека, който заема позицията МЕНИДЖЪР РЕКЛАМА. Въпреки всичко колектива е много приятен.