Влади ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен,ул. Дедеагач 25, Индустриална зона&markers=Шумен,ул. Дедеагач 25, Индустриална зона

Влади ООД

Никога не си купувайте никакви продукти, произведени от шуменските мошеници MYDOMO! Набутах се с електрическа фурна, която сега е спряна от производство, точно защото е с много дефекти. Фирмата работи с най-долнокачествени материали, продуктът ви ще пристигне с фабрични дефекти, фирмата отказва да връща пари, прави някакъв закърпващ ремонт и на всичкото отгоре са ужасно бавни. Мошеници, на които трябва да им фалира измислената фабрика. Още веднъж съвет от препатил - не се набутвайте с нищо от MYDOMO!

Здравейте, работих във фирмата над 6 месеца и си изградих някакво впечатление, което сега ще споделя с Вас. Ще се постарая да бъда максимално обективен и коректен доколкото това е възможно - за целта ще гледам нещата не само от моята гледна точка, но и от обща гледна точка - отношението, което съм видял и към други колеги. Няма много мнения за фирмата и има причина за това.
Ще започна с хубавите неща за фирмата:
+ работите и за това ще Ви бъде заплатено - първоначалното възнаграждение не е високо, но се плаща както сте се разбрали и най-важното - навреме. Това ще ви е и основния аргумент да сте там в края на краищата
+ има възможност да ви повишат - и позицията и заплащането
+ работите в малка фирма, но с потенциал за развитие - има офиси и в Полша и в Румъния, изнася и за други държави
+ шефа е коректен и свестен човек, с бистър ум и широк светоглед, готов е да чуе вашето мнение, не е да се затвори само в офиса и да говори с малцина, редовно ще общува с вас
+ част от колегите са разбрани и биха ви помогнали, поддържат много близки отношения
+ тъй като фирмата е малка и се побира персонала в рамките на няколко коли, ще могат безплатно да ви вземат и връщат от работа, от тези които са отдавна там и имат фирмени автомобили
+ работата като цяла е сигурна, ако ви вземат, трябва много голям гаф да направите за да ви изгонят, а ако правите грешки - ще ви глобяват просто
+ редовно ще се събирате с колеги за почерпки и честване на различни събития(рождени дни и празници)
+ поне на мен ми изплатиха всичко дължимо като заплащане и неизползван отпуск, за други не мога да кажа
Сега да започнем и с тежката част - недостатъците, а те за жалост никак не са малко. Към края ще Ви стане ясно защо може да надделеят много над плюсовете. Да започнем 1 по 1:
-на практика НЯМА да имате почти никакво фирмено обучение. Фирмата е малка, всеки си има на главата работа и няма да Ви обърне дълго внимание. Така че гледайте да отивате с идеята да знаете за какво точно Ви наемат и да се учите много бързо
- ще ви гледат изключително недоверчиво в начало и ще направят всичко възможно да разберат какъв точно сте не само като професионалист, но и като човек. Това е нормално разбира се, навсякъде е така. Но ако искате да държите личния си живот само за Вас, просто забравете - ще ви принудят да го кажете, а ако не, ще почнат да си го измислят/преиначават и да създават интриги, така че много добре помислете като какъв ще се представите. Градът е малък и има много голям шанс да са чули отнякъде нещо за вас - а повярвайте ми, те ще разпитат специално за Вас тук и там ако не ви познават.
-ще ви обиждат и крещят, ако ще и най-големия професионалист да сте, ще направите грешка рано или късно
-тези неща написани от други потребители относно щуробаджанащина във фирмата са верни - има и е имало колеги, които са роднини на шефа или приятели/близки на ръководството.
-ще работите извънредно и НЯМА да ви бъде заплатено-може би няма да е често, но със сигурност ще Ви се наложи- било с оставане след работа или работа в събота
-ще работите и други неща спрямо тези за които сте се разбрали първоначално. Ще Ви се налага СЪС СИГУРНОСТ да работите във склада и да разтоварвате/товарите стока особено като трябва да се праща/приема повече стока. Фирмата е малка, ако някой отсъства, може да се наложи да вършите неговата работа.
-отпуска може да се ползва, но само ако ви разрешат, а като ви кажат - "има много работа сега", което на практика може да е винаги-просто забравете, има колеги на които им се трупа от доста време отпуска, а ако все пак Ви пуснат - може да се наложи да я прекарате със служебния телефон или компютър
-ще ви глобяват по една или друга причина, и за 1-2 минути закъснение се глобява, така че няма да получите точно това, за което сте се разбрали като извадим тези загуби
- офис мениджърът Боян Дончев - да той сам по себе си е минус. Върши си работата човека, няма спор за това, но неща като професионализъм особено за него са му много далечни. Позволява си да обижда, заяжда и подиграва с колеги- за съжаление по лични причини, не са само за несправяне с работата. А като цяло има много отрицателно мнение към жените - позволява си да ги нарича колежките "минд*ли", "кифли" и вместо да глобява парично - "готви за утре ..(някакво ястие)., жените само за това стават"
Мен лично многократно е обиждал, тормозил, а накрая си позволи и да се сбие с мен(без да преувеличавам). Това беше и последната капка в преливащата чаша на моето търпение и напуснах.
- и не на последно място - Ивайло Иванов - Търговски мениджър за България и онлайн продажби. Гледайте само да не сте от неговия екип. И той ще ви вика и нервира, а на следващия ден ще ви каже, че за предния нищо не сте свършили, задачите които сте свършили стават за 5-10 минути всяка. Син на полицай е, майка му работи в паспортното е, психолог е по образование и ще направи всичко възможно да ви разучи добре и да ви тормози психически. За съжаление и той с проблем с професионализма - редовно ще го чувате да си позволява да използва жаргони и цинизми за щяло и нещяло.

Заключение: Четейки всичко бихте казали, че си противореча спрямо плюсове и минуси. За съжаление нещата не са елементарни. На моменти всичко изглежда добре и цари хармония, но само на пръв поглед, така че трябва да останете там известно време за да си направите заключение правилно. Фирмата е малка, работят няколко човека там от много години и всичко се дирижира от тях и всичките плюсове и минуси стичащи се от този факт не са чужди за фирмата. Дали трябва да работите там? Ако ви се налага да започнете там, трябват Ви парите все пак, гледайте да сте роднина на някой, който е фактор там или просто бъдете готови да се сприятелите добре с тях и да им влезете под кожата. В противен случай, ще си имате проблеми ако ще и най-големия професионалист да сте.

Значи работих във фирмата много отдавна още през 2005г до 2006г. Мога да кажа, че относно заплатите не са коректни. Обещават ми едно, друго правеха за това се и махнах. Относно оборота - искаха ненормален оборот още тогава, за да вземеш уж по-голяма заплата. Относно отношение - не мога да се оплача много.

Само интриги и злонамерени роднини има в тази фирма, пълна липса на професионализъм, вплетени толкова здраво роднински връзки - махнат ли се от там на друго място няма да ги вземат. Подмазване и лъжи за сметка на лоялните колеги. Празни приказки и обещания на интервюто, след това започват лъжите - с пари, осигуровки, отпуски, празнични дни, ставаш общ работник в събота(за което не ти се плаща, все едно не си бил на работа)...
По-добре бягайте с всички сили!

бихте ли споделили как е фирмата в момента- заплащане, работа, колектив - редовни ли са заплатите

за всички който започват работа ще разберете какав хаос е само след месец и половина служба в тази "компания" да си знаете че всичко което ви обещаят нищо общо след това. И да си знаете това отпуска при напускане и последна заплата няма с уважение дичо

Аз също съм бивш служител .Когато работех там злонамерени колеги ,които ги изгониха после ,ме подведоха да си търся правата и да си сменя работата.Само мога да кажа ,че от тогава съм работил на 6 други места , където ми обещаваха много по-добри условия , но всичко беше много по-зле .Стигнах до извода че на общия фон ,фирмата е коректна ,и е единствената която ми е изплащала навреме заплати , осигуровки и болнични.За колегите мога да кажа , че са точни-всеки си гледа работата , нама интриганти и натегачи.

Всички работници във фирмата се осигуряват на 4-часов работен ден.
Работният ден, рядко е по-къс от 12 часа. Заплатата е около 500 лева,
от които 120лв. са помощта от държавата ;) Всъщност фирмата плаща
380лв. , което прави малко над 15лв. надник и малко над 1лв. на час.
Всичко това на фона на двойно по-малък осигурителен стаж(безработица и пенсия)
И всичко това "ако" направиш нужният "оборот" - минимум 10 000лв
А как се прави той с "боклуци"....китайски мантета домо :(

пълен хаос цари никава организация некоректни са към клиенти и служителите си заплащането неотговаря на обещаното усигоровките неса на реалното заплащане отпуските не се дават(нетиги и плащат) уважението кам теб е под всякаква критика фирмената сигорност няма такава днес си наработа утре не си .
трудовия договор е на нормирано работно време а реално е ненормирано и никои нетиго зачита.
колегите са готини ама когато шефа го няма
работната среда е под напрежение поради неясни решения от страна на оправата

Точно така.