ШЕТИ БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ШЕТИ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Гледам че 3гд. и 5 м. няма никакви отзиви за фирмата.Някой да напише има ли подобрение,отношение,заплащане и т.н.във фирмата или си продължава простотията на българските работодатели.

напишете за какви заплати става дума в момента,например за CNC  оператор.има ли някъкви социални придобивки(купони за храна,пътни и др.)

Фирмата разполага със страхотни машини и оборудване,но отношението към работниците е с голямо лицемерие и пренебрежение,особено на някой хора от женски пол.Смятайки се за европейки, минали през Босфора.

Абе фирмата има много кусури. Но това, което прочетох преди мен не е вярно. Фирмата е една от малкото, които осигуряват на 100% и не мога да се оплача. Друг е въпроса за заплащането.
Аз напуснах, щото млади момчета дето сега идват взимаха почти колкото мене и затова че ги уча никой нищо не мидава... ама...

Не само че заплащането е ниско, а и не усигуряват на пълната брутна работна заплата. Пародия на швейцарска фирма! Не си хабете сили, нерви и пари да кандидатствате в тази "европейска" фирма!

Бахти фирмат... големи претенции а едно фирмено парти не направиха като хората... да не говорим че понятието коледни премии, бонуси и т.н е чуждо за ръководството.... Иначе са с много големи претенции че са най-най

Абе фирмата уж швейцарска, а заплащането и работата българско... :-(