ИСКРА 98 ООД /img/frontend/nomap.png"

ИСКРА 98 ООД

Усещате вятъра ! Кой ви е виновен че продължавате да вярвате ?

Скъпи и ограбени съдружници.Познайте къде отидоха откраднатите парите от Румен Русев от лизинговите вноски и от специализираните превози на всички съдружници от ИСКРА-98 ООД ? отговорът е - фирма КРИСТАЛ.Автобусите са на Румен Русев,закупени и изплащани с нашите пари.Един нормален човек не би могъл да спи спокоино,но на Румен Русев не му пука,че ограби и продължава да ограбва по най безкруполен начин хората които го повикаха да и бъде управител и му гласуваха доверие. Молба до админа-Много Ви моля да не изтривате мненията на съдружниците от Искра 98 ООД.

ИСКРА 98 ООД е най голямата финансова пирамида.Русев дължи на всички големи суми пари.Какво чакаме още а не сезираме институции на по високо ниво.Защо не и телевизията(господари на ефира).Ако сме го избрали за управител ние му плащаме за това.Никои яма право да ни задържа хиледи левове да си върти далаверите и да печели на нашия гръб.

Колеги,моля Ви не пишете глупости за ИСКРА 98 и Русев.Бъдете доволни,че в условия на криза все още съществуваме.

Колеги, защо си мислите ,че е много лесно да се управлява? Знаете ли колко разходи има това дружество за да се управлява! Много е лесно да се плюе, никои не вижда как всички закъсняваме с лизинги, с пари за телефони, за осигоровки, как за всичко с него се карат и него гонят! Някои знае ли когато доиде падежа за плащане на банката, а преводи няма от никъде как се чувства тои? Ама нали сме българи, все някои друг ни е виновен

Човекът на който гласувахме доверие и го поканихме да стане управител на Искра 98 ООД ни продаде.Колеги не изхвърляите фалшивите и преснимани фактури с които сме принуждавани да пътуваме и пътните си книжки.Те един ден ще ни потрябват.Цялата истина ще излезе на яве.

Хеи земете се в ръце.Какво става с вас бе колеги.Последното мнение нещо ви стресна ли.Не се ли сещате по буквите кои го е писал.Тои ще съжелява за писаното.

Колеги,не пишете глупости за "Искра 98 ООД" и управителя и Русев.Какво още искате да направи за вас.По цял ден чакате пред офиса за работа,а след това не спирате да говорите и пишете глупости.Всеки трябва да поеме своята отговорност,а не да чакате наготово.Запомнете.че рака която ви дава хляб се целува,а не се хапе !

хора знам че сте прави но по добре така место да стоим без работа.и от мен зема пари но мълча.

Наистина е крайно време.Русев трябва да върне парите на всички които е ощетил.Да се съюзим и да деистваме.