Даррко ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Даррко ЕООД

Do ROSEN:

A ti rabotish li vyv firmata? Otkyde znaesh tolkova neshta za firmata? Az biah na interview i mi predlagat da zapochna rabota. Razgovoryt koito provedohme i pyrvite mi vpechatlenia niamat nishto obshto s napisanoto ot drugite po dolu.

Това е единствената фирма в България, която ти дава реална възможност за развитие,колектива е страхотен,работната среда също.Разбира се ако някои е решил да забогатява за два дни - няма да стане, но наистина перспективата е уникална, а на който не му отърва да се потруди, за да постигне нещо - прав му път - нека се блъска за мизерна заплатка, която след 5 години ще му бъде увеличена с 5% в други БГ фирми.Само интелигентни и мислещи хора имат място във фирмата, останалите да се спасявт.

ДО JP. а и до други реални наблюдения и опит в ДАРРКО
приятелю, аз съм на път да кандидаствам там, но повече ме интеересува относно трейдърите: с какъв левъридж или по просто казано с какви суми са им началните акаунти, на ден по колко пари могат да се изкарват, ако губиш какво става, като печелиш- взимаш процент, ако губиш какво става? или ежедневно ли се смята този процент т.е. днес печелиш 1000$ и за теб днес има 250$ примерно или това се прави накрая на месеца т.е. печелиш и губиш в отделните дни на месеца и каквото е в края на месеца върху това ти плащат процента (ако разбира се си спечелил повече отколкото си загубил), какъв договор се подписва, лесно ли се напуска, защо трейдърите напускат, спомена се за някои уволнени, защо са били уволнени и така нататък, отношението към трейдърите навсякъде е едно - печелиш - готино отношение, губиш- викане и псувни.
Ще съм благодарен ако получи отговри на тези въпроси, според мен те са най-съществените.

Искам да благодаря на всички Вас, които писахте за тази фирма. Щях и аз да се наглася на пачи яйца. Имам определена дата и час за интервю, но няма да отида.
Добре, че погледнах Вашите мнения. Благодаря Ви, че сте написали вашите впечатления тук за да предпазите хората от излишни притеснения и главоболия.
Едно голямо БЛАГОДАРЯ от мен и призовавам всички-нека пишем за лошите работодатели и споделяме впечатленията си за да предпазим други да не се опарят.
отново БЛАГОДАРЯ

До Иван :
Съжелявам за късния отговор .Аз така и не започнах за тях , просто избрах сигурността на друга фирма.Прилятелят ми започна работа , след добра оценка от изпита.Вече 3 месеца работи с доста променлив успех.Парите който получава за доста малко.Но той през цялото време ме убежадава че имал колеги които печелили по 5000 USD ( което ми се вижда в сферата на фантастиката ).Това че тои не печели засега си го обяснява от липса на опит и това че в тази сфера значение има строго индивидуални качества .няма да изказвам мнение как мис е вижда фирмата.Има вече доста оставени коментари направете си мнение сами :) .Успех

Видях обява в it.jobs.bg за системен администратор и пишеше 4000лв горна граница, реално човек може ли да я получи или това е само зарибявка да идеш на интервю там? ако те осигуряват на 480лв е много смешна работа...

Днес бях на интервю във въпросната фирма. Първо прочетох много като горните коментари, но все пак отидох. След едночасово задръстване и една туба бензин на вятъра, установих следното:
1) от вратата се познава, че обстановката там е далеч от приятна: отидох до тоаелна след специално позволение от охранителя, който оповести за това на рецепционистката (да не съм в Пентагона???)
2) "шефът" (предполагам) ми се представи на малко име, като не си направи труда да каже на каква длъжност е там
3) цялото интервю трая около пет минути, през които той успя да демострира цялата си арогантност и високомерие
4) аз му говорих с термини от финансите, модели за оценяване на акции и т.н (въпреки че те уж не искат да имаш предварителни познания в тази област). Той обаче реши, че не съм много "навътре в нещата" след което трябваше да му припомня, че не за това съм учила (което беше ясно от биографията ми, поставена пред него)
5) през цялото време говореше под носа си,неясно и адски бързо, с което остави в мен ужасното впечатленине на неетичен човек, без никаква куртоазиа, ако не култура
6)успя да се подиграе с моя "частен" университет, които всъщност е мн. реномиран, т.е. показа селското си схващане, че щом плащаш за обучение, то то не стува нищо
7) започна да говори с пресилено доловим американси акцент, кото се наложи деликатно да поправя някои негови граматически грешки
8) на два последоватени въпроса относно работата получих еднакъв отговор: търгува се с акции (и това е секретна инфо на Пентагона)
8) когато му казах, че виждам кариерата си като възможност да уча постоянно и да се развивам, той ми каза да не му дрънкам глупостите от уни, а да му говора в "кинти" (цитирам).
В заклюение, много сижалявам, че не обясних на въпросния човек, че моят съсруг е човек с "кинти" и затова за мен не "кинтите" определят кариерата ми, а желението ми за удовлетворение от собствената ми работа.
Заричам се никога да не падам на това ниво, да ходя по някакви псевдо фирмички, в които и за мноооооооого кинти пак никой няма да го трае оня.
Не правете и вие моята грешка.

До JP

Интересува ме дали си опитал и ти да започнеш работа в тази фирма или поне да споделиш, как се развива приятеля ти и дали е доволен от условията за времето което е там?

мнение от JP
.......Това е от мене .Дано информацията ми се доближава до иситната.Всичко това го знам от приятел който в момента монава курса и изпита му наближава.Самият мене ме убеждава да ходя там но ще изчакам да видя развитието му.

Prekrasna firma s prekrasni uslovia za rabota. Moga da kaja samo hubavi dumi za rukovodstvoto na firmata. Produljavaite vse taka!!!

Преди повече от месец бях на интервю във въпросната фирма, където кандидатствах за офис координатор. Останах с впечатление, че им трябва не мислещ и креативен човек, а куче-пазач, което да дебне какво правят останалите и само да докладва на началството.
Фирма, която още при обявяването на свободно място не споменава за такава важна подробност като работното време (коренно различно от общоприетото) не може да буди доверие.
Като човек, който се е "опарил" от такива псевдоработодатели съветвам бъдещите кандидати да си помислят добре дали искат роля във "филм на ужасите"...