Даррко ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Даррко ЕООД

"Буллгериан Трейдинг Груп" е правилното изписване на новото име. Коригирам, за търсачките да е по-лесно.

От мненията, написани тук (и не само тук), добих сравнително ясна представа за какъв работодател иде реч. Няма да давам бонус на работодателя, обяснявайки защо и как отдалеч си личи кой е прав, въпреки наличието на противоположни мнения.
Между другото, фирмата вече се казва "Буллгериън Трейдинг Груп".
Крайно време е некоректните и непочтени хора да бъдат изхвърлени от бизнеса и такива сайтове много помагат за това.

Здравейте. Тъй като прочетох доста мнения, повечето от които са на хора, които не са работили във фирмата реших да драсна някой ред. Прекарах във фирмата 9 месеца. По принцип е възможно да се печелят пари. Това до голяма степен обаче зависи от периода, в който попаднеш. Тази фирма се разрастна толкова, до голяма степен благодарение на това, че първите 8-10 служители са хванали момент в който световната финансова система е буквално пред срив. Съществува една поговорка която гласи "Риба се лови в мътна вода". Тя е доста актуална за конкретния случай. Въпросните хора са мениджъри и служат за пример на останалите 100 служителя. Аз лично не спечелих почти нищо за този период и затова си дадох сметка, че би било по-подходящо да съсредоточа усилията си на друго място, където те биха били по-полезни. Що се отнася да собственика на фирмата - Христо Янев, това е един доста успял човек, който въпреки просташкото си поведение е успял да създаде за 2 години фирма с повече от 100 служителя. Ако някой очаква да спечели много пари за малко време - по-добре да пусне фиш за тото. Има реален шанс да не спечели абсолютно нищо. Отношението към служителите също е под всякаква критика. Иначе в тази фирма има доста интелигентни хора. Поради естеството на работа обаче те не могат да разгърнат своя потенциал и голяма част от тях се чувстват безполезни и неуспели.

очаквайте ниско възнаграждение и не на време!

Колеги,

нека говорим с цифри,....запазете си анонимността, но поне ни кажете какво възнаграждение да очакваме

Фирмата е страхотна, просто много хора очакват като започнат работа някъде и нищо да не работят. Там се работи, за да се развиваш - дава ти се шанс . А дали ще оцениш и дали ще се възползваш всеки си решава.
Мога да кажа че фирмата, колектива и условията са чудесни.

Да наиситна така се казват вече...обаче едно се чудя.Как успяват да промият мозъците на хората.Имам 3 познати който работят там , работата им е много зле , като ги питаш какво работят всички ти отгаварят в един глас "ТЪРГУВА СЕ С АКЦИИ" , колко пари се правят "НИЕ МАЛКО ЗАСЕГА , НО СКОРО ЩЕ ПОЧНЕМ ПО ......" ( на мястото на точките слагат някаква космическа сума) , направо децата са като зомбирани , едни и същи отговори едни и същи глупости слушам от тях.Иначе който иска може да започне.Нито един желаещ не са върнали ......

Гледай сега, това, че ти не ставаш за тази работа, не значи че работата не е добра и перспективна. Фирмата си е чудесна, просто не всеки става за тази работа.

Заплащането (ако го има, защото има 100... месеца обучение) не си заслужава.
Уважение никакво - всичко зависи от моментното настроение на управителя.
Колегите стават, но като сметнеш камерите (все едно си отишъл да крадеш, а не да работиш) и нервните изблици на "управителните тела" трудно се работи така!

До анонимен:

Ние не ги четем ;)