Модна къща Галинел /img/frontend/nomap.png"

Модна къща Галинел

Аз съм една от кандидатките да бъда член от вашия екип. Мисля, че фирма ГАЛИНЕЛ е една от развитите и модерни фирми, с голям потенциал за развитие в целия свят. Бих искала да се включа и аз в това развитие, за да можем да направим все по красиви, пищни, скъпоценни и горещи облекла. Благодаря предварително.

Здравейте, казвам се Веселина Иванова. Не мога да не изразя моето отношение към Галинел, т.к. това е първата моя работна позиция, на 24 години съм, бях част от екипа им - държа да обърнете внимание на думата, която използвам "екипа", защото г-жа Денчева винаги се е обръщала към нас с тези думи "Ние сме един екип" - 13 месеца. Парите, които взимах разбира се не ми стигаха, но пък на кой ли му стигат в днешно време, смятам че проблемите с ниското заплащане са по-скоро макроикономически проблем - държавата, правителството, липсата на защитни мита... както и да е това което искам да кажа е че забременях, в момента съм бременна и в продължение на вече 5 месеца редовно получавам 90% от заплатата, която получавах, съгласете се че са малко фирмите в България които ще го направят това, още повече че стажа ми в фирмата е "престъпно малък" и дори колежките ми си мислеха, че едва ли не съм се възползвала, работила съм точно 4 месеца след определения в закона 9-месечен период... Както и да е БЛАГОДАРЯ ВИ Г-ЖО ДЕНЧЕВА!!!Надявам се отново да бъда част от екипа ви!

Производството се намира в нова сграда, цеха е оборудван с всички екстри, храната се заплаща, спазва се нормирания работен ден а извънредния труд се заплаща винаги. Работната среда е по-скоро приятелска, което е рядкост,атмосферата е спокойна за разлика от други фирми, където се работи на ишлеме и на норма. Липсва хаос, няма напрежение.

Неуважение към персонала, ниско и нередовно заплащане. Не е място за развитие.С две думи несериозна фирма.