Хюлет-Пакард България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, УЛ.ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ", 258"&markers=София,Район р-н Младост, УЛ.ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ", 258"

Хюлет-Пакард България ЕООД

Пише бивш служител, на смешния Домино Тийм, с още по смешните меринджеи. Хора не си губете времето с работодатели като АДЕКО България и HP!!! Работите като волове за жтлти стотинки, дори същите отдели в Индия взимат повече от тук, а тук ще ви скъсат гъза и не дай си боже да се разболеете в пробния период няма да ви бавят а направо ще ви изхвърлят. Колеги има и свестни, но ръководството е пълен "ташак", некомпететни и мързеливи, елементарно уважение и разбиране не очаквайте в никой от Messaging тиймовете. Да не говорим за прословутите им туулове, които са най-бъговото нещо на земята и повече време ви утива да се отчитате, колко сте работили от това да вършите нещо наистина смислено. Натегачи също не липсват, единственото което + е ваучарите по 60лв., които са мега смешни за този бранш. Пълнабтрагедия, които не вярва да утиде и да види как сме сменят хора като на конвейр, за 3месеца напуснаха 6 колеги.... а за АДЕКО само лошо или нищо..

HEWLETT-PACKARD, ADECCO, TELENOR...BUKVALNO ISKAT DA ME UBIQT! SLEDQT MI LICHNATA KORSPONDENCIQ, NABLUDAVAT ME FIZICHESKI I S RADIO VULNI ME SHANTAVQT. ISKAT ME IZTOSHTENA PSIHICHESKI I NAKRAQ SAMOUBITA! VENTSISLAV KASAMSKI ME MRAZI I ME UBIVA...DURJAVATA IM SIMPATIZIRA.

Работи се на смени - наскоро бе въведена 6 дневна работна седмица (нещо, което бе отменено още при т.н. комунизъм/социализъм). Смените са различни - например за шестдневната работна седмица смените са по 7 часа, с 2 часа почивка през деня: от 06:00 до 15:00, от 11:00 до 20:00 и при 8 часов работен ден - 08:00 - 18:00. В правилника за вътрешен трудов ред пише, че почивката е 1 час, по това ще разберете доколко се спазва този правилник.
Очаква се в скоро време по почина Нанков (Шиков) - Шейретов, шестдневната работна седмица да се въведе в цялата фирма.
Да е честито на новобранците! Таз година ШЕСТДНЕВНА, догодина СЕДЕМДНЕВНА работна седмица!

Някой ще каже ли как точно се работи ? Пълна работна седмица или на работни смени? И ако е на смени какви точно са смените?Питам  за Windows sys adminite и network support? И какво е възнаграждението за 1во ниво? Завършен бакалавър по компютърни технологий и ccna стигат ли за начално ниво windows system administrator?

Здравейте,искам да попитам какви въпроси задават на интервюто на немски и английски по телефона?

Абе стига сте питали за тия съпорт позиции тука. Не разбрахте ли че ще работите в  Глобъл Деливъри центъра а не в HP България..пфф

Здрвейте бих искала да попитам за длъжност-business partner specialist with turkish for hp account каква заплата мога да очаквам?

Здравейте, някой, който работи като сертифициран PMP или Prince2 проджект мениджър в HP, би ли могъл да даде повече инфо за естеството на работата? В смисъл, участва ли реално във воденето на проекта или му е отделена reporting роля във функционална структура да пише по цял ден репорти до разни мениджери? Има ли поле за личностно и професионално развитие или тук в БГ сме просто ФТЕ-тата, дето извършват дейността с най-ниската добавена стойност? Наясно съм, че заплатите са поверителни, но все пак 3К нето твърде off ли е за подобна позиция в HP? Благодаря!

Здравейте, някой може ли да ми помогне да свържа скенера си нр 5530 с компютъра. Благодаря предварително

Някой може ли да сподели опит за Lvl2 (network team). Знам че заплащането по принцип е много добро , но какво е впечатлението за екипа (плюс мениджмънта), "социалните придобивки", работната среда, потенциал за развитие към lvl3 ? :)

Мерси предварително,