проучване и добив на нефт и газ ад /img/frontend/nomap.png"

проучване и добив на нефт и газ ад

1 точка от 6 мнения

Докато има ръководители (баш директор) Г-н Церянов, фабриката ще бъде винаги в загуба за работниците и  в печалба за вас от изнудване на работниците т.е. пари в кеш от горива. Дано Николовщината се премахне скоро, за да процъфти тази фирма.И продължаваите да държите "случайни" счетоводителки с основно и средно образование.Тогава ще процъфтите още повече.Да живее Церянщината!

Дружеството не е на ниво , по отношение на  изискванията за такъв тип дейност, квалификацията и компетентността на ръководството като цяло и отношението спрямо партньори и колеги.
условията за работа, заплащането и начина на вземане на решения е под всякаква критика!с 3 думи- не си заслужава!

Работника няма никакви права третират го като роб.

Административния асистент, го е написал съвсем точно. Аз ще добавя само, че тази фирма се подиграва със служителите си със тези скромни заплати и никакви социални придобивки. А персонала е от соца и времето е спряло 1989 година....

Съществува ли още такава компания? Не я ли претопиха новите и собственици от ТИМ? Продадоха/отдадоха си най-хубавите сгради, купени от държавата за жълти стотинки, и натъпкаха и бездруго раздутата администрация на шепа изчерпани залежа, в една соц-постройка сред Долнодъбнишките ливади, където пасат крави и коне.
А студентите на доцент Геров от МГУ биват насърчавани да учат, че да им се отвори, виждаш ли, парашута да кацнат на мекото в ПДНГ. "Мекото" в случая е минимална заплата от 260 лв, "перфектни" битови условия, "невероятни" работни условия...
Много тъжна история, за която 6000 символа са крайно недостатъчни.

здравейте на всички , посетили този сайт, искам и аз да напиша моя коментар за въпросната фирма"проучване и добив на нефт и газ"ад , като изразя възмощението си не само към персонала, но и към тези, които го управляват!
изключително долно , и смешно е всичко, мога да кажа че прави доста лошо впечатление и предишния държавен претсиж на фирмата отдавна е изгубен , а най-лошото е , че тази тенденция продължава и до днес!
тъпи и добре иблечени не са способни , колкото и да им се иска да направят нещо колкосално , тъй като нямат достатъчния умствен капацитет а и усет за това !
благодаря за вниманието!