ФОТОТЕХНИКА - 01 ООД /img/frontend/nomap.png"

ФОТОТЕХНИКА - 01 ООД

Като цяло фирмата е малоумна и преди да кандидатствате за работа там помислете дали можете да се подмазвате, да топите колегите си и да хвалите безумните идеи на талантите от "офиса"
Хора, които разбират само от глоби , подмазване и топене...Всеки, който е работил или работи там знае, че има един ВЕЛИК в това отношение....
Ако случайно работите на някой обект и се подмазвате добре и топите колегите си, то Вие със сигурност ще бъдете повикани на работа в "офиса"...и ще можете да се мислите за голяма работа и да глобявате хората, с които до скоро сте били колеги....и такъв случай има и всички го знаят
А има и колеги, които биха си дали живота за фирмата и всичко което се напише ТУК го докладват моментално, нали така..........Батман. давай, набирай телефона и докладвай ))))
НЕ ходете да работите там, няма да бъде за дълго

Какво очаквате,
В тази фирма важното е да се трупа пачката, а клиентите и служителите са само едно средство.
На никой не му пука нито за работниците, нито за клиентите

Не съм наясно и не мога да коментирам какво е вътре в самата фирма. Пиша тук като клиент, според който това обслужване не е нормално....
В събота отидох да си взема едни снимки......
1. Трябваше да чакам 10 минути някой да ми отвори.
2. Трябваше да обясня три-четири пъти какво точно търся.
3. Като за капак продавачката се държеше с мен сякаш ми дава нещо от себе си, а аз си плащах за услугата.
4. Снимките ми бяха с 5 по-малко
Мой съвет е да не ходите там. До колкото виждам има доста ателиета, но това на Орлов мост е под всякаква критика в обслужването

Фирмата е мега зле. Ако не се подмазваш на началниците (както колегата по-долу) не можеш да прогресираш. Мен ме изхвърлиха като парцал, като си мислеха, че са си намерили човек да ме замести...Но се оказа, че не дойде един ден и имаха наглостта да ме молят да остана.

всичко в тази фирма е отвратително,само колежката ми беше супер.Не лоша заплата и свободно време но просто управителите и всички в "офиса"които се мислят за такива просто се махаш и толкоз.А след като напуснах се сетиха за ревизия и ПОЗНАЙТЕ... не излезе ...точно с толкова ,колкото ми дължаха.Няма да посетя никога повече нито едно от тези ателиета дори като клиент и посъветвах всички мои познати да не използват услугите им.Все нещо е объркано все някой не е разбрал но факт остава че на някой снимките му са съсипани.

Ами весело си прекарвате тук :))
Лошия Рокаджия, ти си голям човек! Респект! Нали знаеш, че човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му. Твоята е само една, но каква... Казвам ти – заслужава си човек да умре за нея!
По-надолу чета: „Шефа само обикаля фотата и се прави на разбирач” Вие защо не го поучите, изхождайки от огромните си познания и опит в областта на фотографията? Съветвате колегите си (браво за оценката) да си търсят работа, за да не останат на улицата? И те ще Ви повярват? Ще Ви повярват ли? Не съм в течение за обекта в Пловдив, но четейки мнението и дадените оценки – със сигурност е имало криза на ниво екип на обекта. Или само аз виждам, че сте оценили колегите си с възможно най-лошата оценка? Напишете името си... И защо всъщност само Тони го е направила? Защото е трудно нали? Моето е Борис Кръстев. Оператор съм на минилаб. Работя във Фототехника от 01.02.2007, имам прекрасни колеги и колежки /колежки най-вече :))/, и не помня някога да e ималo проблем между мен и ръководството. Ако някой бивш или настоящ колега разполага с друга информация, моля нека сподели :)) И отново да кажа – има място за попълване на името, това тук не е тоалетна... Или да направя предложение към Админ, специално за пишещите за Фототехника – нова минимална оценка за гласуване (-10)? По-щастливи ли ще бъдете тогава?

Много некоректна фирма...Отвориха ателие в Пловдив и като видяха, че няма да потръгне решиха да спретнат една ревизия и всички загуби да се начислят като липси на персонала на съответния обект. както подозирам че става и с обектите им в София. Кризата тук е на ниво УПРАВЛЕНИЕ, а не в персонала. Жалкото е, че никой не го вижда това.

Голяма мизерия. Работя там от година и половиня, но чакам по-добра работа. За това стоя. "Шева" си няма на идея за какво става въпрос в цялата фирма, а само обикаля фотата и се прави на разбирач...Единственото, което трябва да се прави в тази фирма е да си мъж. Не знам дали на сексуална основа или нещо друго но мъжете са предпочитани. А и на ръководните постове са все откровени ...да не казвам думата.
Едно е ясно...тази фирма пропада и съветвам колегите да си търсят работа за да не останат на улицата

Това е най-отвратителната фирма за която съм работила, радвам се, че вече не съм там.