novartis /img/frontend/nomap.png"

Като цяло атмосферата е приятна, хората са спокойни, но има своите недостатъци, като това, че ако си на ниска позиция ще си останеш винаги на такава, ако си на висока позиция може да не правиш почти нищо и на никой да не му пука. Има добри привилегии за някои служители.

Някакви по-скорошни мнения има ли за тази фирма?

what a strike,dear guests!

Разказаха ми как и защо са я изгонили от Крафт

Разбрах, че в тази компания се е намърдала печално известната Кабакова - тази долна фъшкия.Очаквайте подли,долни номера,интриги и мазно-лъжливо отношение - ще ви "намаже ските" ,след което ще ви "подлее вода",гаранция-проверено.
Въбще как изобщо някой има неблагоразумието да я назначава.Трудовата и автобиография включва над 10 работодателя, пълна е с лоши отзиви и провали.
ДА ВИ ЧЕСТИТА ПРИДОБИВКАТА!

Да, "страхотно работно място" докато си им нужен! Корпоративна месомелачка.....и тук е пално с истерии и вякакви глупости! не знам дали условиятя си заслужават, всеки си преченява.....

Едва ли има по яко място за работа в София

Здравейте.Прочетох мнение в сайта за Новартис,но не от пряко запознати.Моля,ако някой може да ми каже за условията там, интересуват ме най-вече отношенията в колектива,работната атмосфера,ръководството.Естествено, и друга информация би ми била полезна,като например дали е добро заплащането.Но най-вече ме интересува атмосферата във фирмата,тъй като сега си патя от "приятна работна атмосфера".Благодаря предварително!

Супер колектив!